PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Lomnická

Svobodná a zadaná Veronika pracuje jako trenérka v telekomunikační společnosti – zajišťuje školení zaměstnanců. Zatím je bezdětná.

V létě plánuje svatbu s přítelem, s nímž žije v hezkém domě 4 + 1 v okrajové čtvrti Ústí nad Labem. Chovají roztomilé štěňátko a těší se z nového moderního bydlení. Kdyby si Veronika vyvařila 40 000, peníze by použila na svatbu.

Charakter:

Přátelská, veselá, občas – hlavně po ránu – náladová. Pečlivá a spolehlivá.

Zájmy:

Čtení detektivek, skládání puzzle. Má ráda práce doma a na zahradě.

Vztah k vaření:

V kuchyni se považuje za začátečnici, kulinářské zkušenosti sbírá teprve pár let. Doma vařila maminka... Ve vlastní nové moderní kuchyni ji vaření baví. Nesmí ji však do této činnosti nikdo nutit. Nejraději peče.

Chutě:

Je vděčná strávnice, z české kuchyně má ráda celkem vše.

Nesnáší:

Dary moře, tlusté maso, rajskou polévku a těžká jídla. U stolu jí vadí špinavé nádobí, když není co pít a když se lidé baví o nechutných věcech.

Motto:

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra!

Očekávání:

Velkou motivací je pro ni výhra. Zároveň má chuť dokázat sobě i okolí, že na takový výkon má a zvládne ho. Těší se na nové zážitky, jež se jen tak někomu nepodaří získat. A na jídla, která doma běžně nevaří.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Fuj, to je hnusný!

 

VIDEO: Jakou stopu má vydra

 

VIDEO: Předkrm

 

VIDEO: Kuře po mexicku

 

VIDEO: Katka


VIDEO: Taktizování

Vaše názory

noční pták
Prý někomu chybím, že by? Ale 1 22.05.2012 13:49

Prý někomu chybím, že by? Ale odešel jsem právě k vůli takovým sebestředným mahu, která se pořád dokola chválí pod různými nicky, to je odporné.

janiusa
Pro nocni ptak 24.05.2012 07:50

Tak se zase zapoj do diskuze. A Mahu do toho nezasvecuj =)

janiusa
Mila Mahu = ) 3 22.05.2012 07:27

Jsi uzasny clovek =) Vase prispevky rada ctu, vyzaruje znich pohoda =)

karamelka jiná
Ne, to je malá pochvala. Mahu 22.05.2012 13:51

Ne, to je malá pochvala. Mahu je nejúžasnější človíček na celém světíčku, umí nejlepší meníčka a měla by se do soutěžičky přihlásit, jelikož jí všichni opravdu všichni budeme držet palečky nebo prsteníčky, malíčky, no prostě všecičko, všecičko.

janiusa
Karamelko jina 24.05.2012 07:54

jsi docela trapna

anonym
Janiusa 26.05.2012 03:34

Ses taky uzasnej clovek, milujem te. Je to tu spravne na chatu??

smisek.w
názor 0 21.05.2012 21:51

Mě se to menu líbilo a ta Lucie má co mluvit..ani porádně uvařit neuměla a porád jen držkuje,nic víc a k paní Ivance-no coment!Jj,lidi jsou svině.Zase je pravda,že její menu bylo taky zajímavé a líbilo se mi na to koukat,ale po tom pátku jsem změnila názor.

tvrdej.vorisek
mně to nedá....proč ze sebe 1 21.05.2012 15:49

mně to nedá....proč ze sebe paní Ivana udělala pitomce, když po celou dobu působila docela seriozně? Její dožadování oleje do salátu s argumentem, že olej je základní pojivo. A přitom byl salát spojen majonézou.....copak paní Ivance nikdo za celý život nevysvětlil, z čeho se majonéza dělá?

kafíčko
jo přesně 21.05.2012 16:18

byla fakt neskutečná. Docela se ztrapnila. I Lucie byla nechutná... Strašně mile mi překvapila Katka, že se Verči zastávala, i když bodů mnoho nedala.. i když v tomto týdnu se nikdo s body moc nepředal..
Myslím, že Verončino víztězství tady na netu je oprávněné. mě se ty recepty líbily, brownies i cookies jsou z podstaty věci spíše přeslazené.
By mě fakt zajímaly reakce soutěžících po shlédnutí jejich týdnu v televizi, co si osobě myslí po té... ted myslím obecně všechny...

Anon
Páteční díl jsem neviděla, 2 21.05.2012 11:53

nevadí, jen jsem koukla do diskuse, zajímalo mě, jak dopadl dezert. Brownies je výborné. Nedozvěděla jsem se nic, o vaření téměř ani zmínka - diskuse opět nezklamala!

reklama