PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Muráňová

Prostřeno IV (13) - jižní Čechy - VERONIKA MURÁŇOVÁ Foto: Prostřeno IV (13) - jižní Čechy - VERONIKA MURÁŇOVÁFoto: All

Nejmladší účastnice studuje Teologickou fakultu na Jihočeské univerzitě – obor sociální a charitativní práce. Bydlí na okraji Českých Budějovic v části Nemanice, žádná slečna z Nemanic ale není. Při studiu pracuje...

Bydlí s přítelem v domě prarodičů v bytě 4 + 1. Veronika má spoustu koníčků, ráda něco tvoří, a tudíž i ráda vaří. Pokud by vyhrála, zaplatila by si kurz znakové řeči a za zbytek peněz jela s přítelem na dovolenou.

Charakter:

Je společenská, upřímná, veselá, soutěživá.

Zájmy:

Malování, různé tvořivé činnosti, květiny, aqua aerobic a akvaristika.

Vztah k vaření:

Vaří již od 12 let a k vaření má velmi vřelý vztah.

Chutě:

Má ráda maso i sýry, pokud nejsou aromatické.

Nesnáší:

Brambory, svíčkovou, olivy a Nivu. Nikdy by nesnědla vnitřnosti.

Motto:

ELÁN VITAL – užívat života!

Očekávání:

Do pořadu se přihlásila, protože Prostřeno! sleduje pravidelně. Očekává nové chutě a mezinárodní speciality. Těší se na nové lidi a doufá, že potká přátelskou partu. Ráda by vyhrála.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Dvojnásobná babička

 

VIDEO: Hořké lišky

 

VIDEO: Knedlík z mikrovlnky

 

VIDEO: Bavorské vdolečky

 

VIDEO: Miniroládky

 

Vaše názory

objektivní skutečnost
Veronika 0 05.12.2011 14:39

má opravdu divnou povahu. Ale myslím si, že je to tím, že trpí komplexy kvůli vzhledu. Třeba jí někdo ublížil, působí občas dost zklamaně. Veroniko, zapracujte na postavě a na oblečení, budete se pak cítit lépe, což možná povede k lepšímu jednání.

Jedlík
Veronika a její vepřové 0 02.12.2011 14:12

Teda lidi nevím co tady řešíte za blbosti, někdy se člověk pobaví co jsme za národ:D ale tj fuk. Jsem tu od toho,abych řekl něco o hlavním chodu. Dělali jsme ho doma dle receptu jen jsme dali krkovičku a ostřejší koření. Výsledek, báječné jídlo ať maso či knedlíky, všechno bylo moc dobré a mohu doporučit..co je na tom jestli Veronika je taková či taková, tady se jedná o jídlo ne. A hlavní chod byl výborný. Nedrbejte učastníky a běžte si to zkusit sami a uvidíme jací jste borci :)

Linn
Banda zoufalců 1 29.11.2011 12:26

Teď se mi potvrdilo česká populace je jen banda DEBILŮ kteří neumí nic jiného než pomlouvat...Radši si všichni čumte do svého talíře...Takový lidi jako vy asi nemají moc velké IQ a závist z vás přímo vyzařuje...

Kostelník
Linn 29.11.2011 21:05

Linn, tak se s tím smiřte, že několika obrannými výkřiky nezachráníte silně pošramocenou pověst Veroniky. Prezentovala se tak, že působila odpudivě na diváky. Mluvíte o pomluvách, ale to, co čtete v diskusi, nejsou pomluvy. My Veroniku posuzujeme podle jejího vystupování a chování, takže jsou to naše kritické NÁZORY, nikoli pomluvy. A že se znemožnila? Každý sklízí, co zaseje!

Filip78
ostuda 1 28.11.2011 14:18

Veroniko, mela byste se stydet...Takova mlada a uz takova zla a zavistiva. O vasem kucharskem "umeni" ani nemluve. Pri pohledu na jidlo, ktere jste vytvorila se mi delalo spatne a pri pohledu na vas jeste vic.

Linn
Klid jako chtěla bych vidět 29.11.2011 12:12

Klid jako chtěla bych vidět tebe...Určitě vypadáš jako ostatní chlapy s pivním pupíkem...a sotva vstaneš z gauče...takže neposuzuj ostatní jak vypadají...A tvůj výkon vaření bych taky rada viděla určitě to není nějaké terno....

Juliene
zvláštní je, 1 28.11.2011 12:48

že skoro každý týden je jeden z pěti soutěžících narušená osobnost. Nyní to byla Veronika. Tak se potvrzuje teorie, že pětina populace trpí poruchou osobnosti.

Linn
A ty jsi vystudovaná 29.11.2011 12:14

A ty jsi vystudovaná psycholožka že takhle můžeš posuzovat...zamysli se sama nad sebou kdo tu má porušenou osobnost...

jak
Veroniko, když už Marušce 0 28.11.2011 04:56

Veroniko, když už Marušce výhru nepřejete, tak si hlídejte mimiku, ta nepřejícnost na vás byla strašně vidět a pěkný pohled to věru nebyl!

psychiatr
slečna 3 27.11.2011 14:35

bude za svoji nafoukanost a závist dostatečně potrestána nízkým platem v sociální sféře. Na ekonomku, medicínu nebo jinou školu nemá dostatečný intelekt soudě podle jejího vyjadřování.Vzhled raději nebudu hodnotit, ale zřejmě kvůli němu je tak zatrpklá a závistivá, to jí ale nepomůže, jen lidi od sebe odradí.

reklama