PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Pavlíková (repríza)

Pondeli_Veronika Pavlíková Foto: Pondeli_Veronika PavlíkováFoto: All

Mladá maminka žije ve dvojjazyčné rodině s přítelem a dcerkou ve staré skromné usedlosti v obci Ponikev.

Po škole odjela na tři roky do Anglie, kde se na školení afrických dobrovolníků seznámila se svým nynějším partnerem. Rok žila v Americe, půlrok ve Španělsku. Protože otěhotněla, nemohla odjet do Afriky, což ji dodnes mrzí. Veronika ráda cestuje, a protože miluje zvířata, přemýšlí o ekofarmě, kde by se daly pořádat tábory a kam by mohla přijíždět anglická klientela.

Charakter:

Veselá, aktivní, podnikavá, empatická, odvážná.

Zájmy:

Veroničinou vášní je Afrika, kde by jednou chtěla žít a pracovat. Ráda by pomáhala lidem s AIDS, dětem a sirotkům z ulice. Oblíbila si svoji motorku, ale nejvíc času tráví s tříletou Zoe.

Vztah k vaření:

Je začátečnice, vaří spíš její přítel – původně kuchař.

Chutě:

Veronika vzpomíná na maminčinu kuchyni a také na rybu s pomfrity ochucenou octem, jak se ji naučila jíst v Británii.

Nesnáší:

Nepozře mořské plody a jako bývalá vegetariánka nemusí ani moc maso. Spíš si dá ryby a kuřecí, maso vaří jen kvůli dceři.

Motto:

Slyšíš? Afrika tě volááá!!!

Vaše názory

Sousedka od vedle
Nebuďte zlí 0 16.11.2011 12:40

Pronajmout si byt v paneláku, kde už máte hotovou solidní kuchyňskou linku a koupelnu umí každý. Donesete sedačku a postel, zapnete knoflíkem topení a je hotovo. Veronika zaplatila za starý statek a na to, aby ty dvě místnosti vypadaly slušně, musela vydat tolik úsilí, že si to člověk z paneláku neumí představit.
Tu kadibudku bych čistě vybílila a prkénko vydrhla Savem, aby zmizely fleky.
Chtělo by to místo do Afriky úsilí napřít do rekonstrukce. Za 5 let by mohli všichni panelákoví závidět.

Ivča1
Ze začátku mi přišla milá, 0 28.09.2011 15:30

Ze začátku mi přišla milá, pak spíš jako rozvracečka té party, která by bez ní mohla i fungovat. Zbytečná kritika a rejpavost, jako by chtěla ostatní proti jedinému chlapovi poštvat.

Maco
veronika nejhorší ze soutěžících 1 31.08.2011 21:27

Žádné dobré jídlo, zákeřná, vychcaná, no prostě špína od pohledu !!!

anonym
souhlasím jem mě vážně mrzí 06.09.2011 09:41

souhlasím jem mě vážně mrzí že to tý k.... nemůžu říct přímo...na takovou v té Africe čekaj, jen poza

Kamila Macha
Slečna Veronika mi silně 1 29.08.2011 13:44

Slečna Veronika mi silně připomíná takové ty týpky, které ani nebudu jmenovat, které se fotí s dětmi, prezentují se jakou dělají charitu apod. .... dále fakt no coment.
To, jak na začátku vyzvala soutěžící k tomu, aby se nepomlouvali, to bylo hezké gesto, ale ZASE JEN GESTO. Pomlouvala hlavně ona a ještě byla zákeřná a nevychovaná. Paní Vlasta už nevěděla, co by hostům snesla a madame Veronika dá málo bodů za to, že bylo hodně moučníků. To bylo fakt hnus. Vytahovací zuby a komentáře k nim byly primitivní a hygiena v kuchyni taktéž. Taky nemám doma de luxe vybavení, obyčejnou linku v paneláku atd., ale mám tak čisto.

anonym
Souhlasím s vámi, 31.08.2011 13:21

u Veroniky bylo hodnocení jídla na okraji zájmu, zato však nebyl den, aby se nenavážela do pana Oldřicha a pořád rozbírala"co řekl, co neřekl, co by možná řekl"... nepříjemná žena, chvílemi zlá.

aLENAa
Veronika Jíšová 1 27.08.2011 23:35

Paní Veroniko, o čem to blábolíte. Ztotožńovat se můžete pouze v případě, že máte stejné doma. Proč mají všichni tolerovat nevychovanost, nevzdělanost, špinavost a primitivismus slečny Veroniky. Navíc její vzdělávání v angličtině bude asi velmi blízko tomu jak se vyjadřuje v českém jazyce.

Kamila Macha
Tak toto o té toleranci jste 29.08.2011 13:47

Tak toto o té toleranci jste mi fakt vzala z pusy. Taky nevím, proč mají ostatní lidé, kteří jdou první den do cizího prostředí pět chvalozpěv na svinčík. Když jí to tak vyhovuje, proč ne, ale jinak ..

Blekota
"Jedem do Afriky jedeme do 0 27.08.2011 19:27

"Jedem do Afriky
jedeme do Zimbabwe
jedem na hostinu
špatně to nedopadne
to co je před náma
lechtá nás u pupku
mám strach že skončíme
něčemu v žaludku." ............

Rulík Zlomocný
Backstabbing bitch! 3 27.08.2011 15:16

Mladá paní Veronika se nadá nazvat nijak jinak, než následovně:

- zákeřná s...ě (na začátku na všechny hraje jak by nerada pomluvy a přitom při první příležitosti pomluví každého za jeho zády)
- pokrytec (hraje si na cnostnou a nepomlouvačnou, přitom je pravý opak)
- nevychovaný a rozmazlený spratek (a to mi Oldřich taky pil krev)
- špindíra (pes a slepice v kuchyni i v jídelně! Fuj!)
- nafoukaná blbice, která si myslí, že když kdysi nejedla maso a zajímá se o v Africe, je morálněji víc na výši než všichni ostatní.

Tak takový dojem jste na mě, paní Veroniko, udělala za pouhý týden.
Přeji Vám aby s Vámi Váš anglický manžel, který Vám to (ne příliš úspěšné menu) připravil, vydržel, páč já bych Vás z baráku vykopal do jednoho měsíce.

A taky Vám přeju, aby se Vám ta Vaše zaneřáděná barabizna plná slepičinců a harampádí (olezlá plynová maska z 2. světové je opravdu nádherný artefakt k vystavení na průčelí) nesesypala na hlavu dřív, než ji opravíte.

reklama