PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Poizlová

Veronika vystudovala obchodní akademii. Po maturitě absolvovala jednoleté studium angličtiny a nyní studuje třetím rokem na vysoké škole v Olomouci, obor ekonomie podniku a management. Je svobodná a bezdětná. Baví ji cestování, navštívila už Austrálii, Čínu, Hongkong, Thajsko a různé evropské země.

Několikrát absolvovala jazykové kurzy na Maltě. Veronika, která ráda tráví čas s přáteli a s rodinou, bydlí v mezonetovém rodinném bytě 4+1 v centru Brna s bratrancem, o víkendu je jezdí navštěvovat strýc. Do soutěže se přihlásila sama, protože ji k tomu vyhecovali kamarádi, pořad pravidelně sleduje a je zvědavá, jak celé natáčení probíhá. Pokud vyhraje, tak peníze použije pravděpodobně na další cestu do zahraničí.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je spíš flegmatická a konfliktům se vyhýbá. Je společenská, kamarádská a ráda se baví. Nemá ráda faleš a přetvářku.

Zájmy:

Cestování, cvičení na TRX, v zimě hory, lyže a jízda na snowboardu.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, i když se nepovažuje za nějak excelentní kuchařku, často zkouší nové recepty české i zahraniční. Baví ji experimentovat s kuřecím masem.

Chutě:

Chutná jí skoro vše, ale nejraději má dobře připravený steak z tuňáka.

Nesnáší:

Zabijačku, křenovou omáčku s uzeným a koprovku. Nikdy by nesnědla vnitřnosti, šlachy a dršťkovou polévku. U stolu jí vadí mlaskání, srkání a posmrkávání.

Motto:

Nedělej druhým to, co nechceš, aby jiní dělali tobě.

Očekávání:

Těší se na novou zkušenost, nové recepty a neznámá jídla. Výhra by ji potěšila, ale není to hlavní důvod, proč se přihlásila do Prostřeno!

Vaše názory

Madla z Jičína
Ne, že by se mně všechno u 0 22.03.2016 00:55

Ne, že by se mně všechno u této slečny líbilo, ale to asi u každého je něco k nalezení, co každému nevoní. Spíš ale než nad tou slečnou, dělá se mě špatně nad některými komentáři. Ze spousty čiší závist a projevuje se ubohost poměrně dosti jedinců. Ale víte co se říká...hanba blít!

Anonym
matla, patla, co hněte těsto 2 20.03.2016 21:15

matla, patla, co hněte těsto s prsteny, hodinkami na rukou a s dlouhým rukávem

Anonym
To už tak olašští cikáni 21.03.2016 14:47

To už tak olašští cikáni dělají, aby bylo vidět to zlato a bohatství,co nakradli jejich předci-vlastně i současníci.

Anonym
Česká hnusná závist je šílená 22.03.2016 12:35

Česká hnusná závist je šílená vlastnost...přej a bude ti přáno...

Anonym
prostě alkoholička a tyranka 0 20.03.2016 19:33

prostě alkoholička a tyranka psu ,ale ma prachy tak ji to prochazí

Anonym
No...co k tomu dodat.. 1 20.03.2016 18:26

No...co k tomu dodat.. Položila mě na kolena věta : Kdy tady pořádáme párty a máme už v sobě nějaký ten alkohol tak jí nalakujeme drápky nebo nastříkáme na žluto.... !!! Facku si dej !! a jenom jednu ... !!!!!

sharka-68
pro psa jsou barvy na vlasy a 21.03.2016 08:16

pro psa jsou barvy na vlasy a colorlaky ve spreji do srsti jedovatý... to ta NÁNA neví !!! Hlavně, že to Prima odvysílá a ani jí to nevysvětlej....
to je týrání !!!

Anonym
Zarazila mě také cena 0 20.03.2016 15:59

Zarazila mě také cena květinové výzdoby na stůl.Hlava mě nebere ta ponožka do polívky, je mi jasné, že do ní dala koření, ale proč do ponožky?Nebo to je snad nějaKÁ extra ponožka, protože hostitelka řekla, že ta ponožka té plolívce také dá své.

"Domácí šunka"
to je tedy síla. Kuřecí maso, 1 20.03.2016 14:33

to je tedy síla. Kuřecí maso, narušit v robotu svalovinu, přidat rychlosůl - hm, tak tuto lahůdku si klidně odpustím, ale někomu třeba připadá jako lahůdka, brr...hlavně, že byla DOMÁCÍ!

Anonym
Totoo je klasika na vyrobu 24.03.2016 14:16

Totoo je klasika na vyrobu sunky, ale maso by melo pak 24-48h lezet v lednicce a pak teprve varit. A praganda do toho musi jit a ne obycejna sul. To co se prodava v obchodech je jen napodobenina sunky. My si ji delame 1x tyden a je luxusni s ruznyma bylinkama a korenim. A 1kg kureci prsni sunky vas vyjde i treba na 50-60,-

reklama