PO - PÁ v 17:35 na Primě

Veronika Regnerová

I druhá Veronika je vdaná blonďatá maminka a pracovala jako servírka. Dnes je nezaměstnaná. Oproti své jmenovkyni je ráda středem pozornosti a neváhá na sebe upozornit za každou cenu. Ráda a všemu se směje, nebojí se pohádat.

Tvrdí, že neumí moc vařit, do pořadu se prý přihlásila hlavně proto, aby se „stala legendou a proslavila se“. S manželem, sedmiletým synem a psem žijí ve společné domácnosti ve dvoupokojovém přízemním bytě na plzeňském předměstí. Veronika pořad pravidelně sleduje a zajímalo ji, jak celé natáčení probíhá a jak zvládne uvařit pro cizí hosty. Pokud by vyhrála, peníze by použila na bydlení.

Charakter:

Cholerická, veselá, upovídaná, zábavná i konfliktní, ztřeštěná.

Zájmy:

Jízda na kolečkových bruslích, syn, po večerech se ráda schází s přáteli a připravuje pro ně různé pohoštění.

Vztah k vaření:

I když tvrdí, že není moc dobrá kuchařka a nemá moc zkušeností, vaření ji baví. Ráda připravuje maso na různé způsoby.

Chutě:

Nejraději má maso, hlavně vepřové koleno.

Nesnáší:

Španělského ptáčka a koprovku. U stolu jí vadí mlaskání a neslušné chování.

Motto:

Věř, běž, dokážeš!

Očekávání:

Těší se na nové lidi, zkušenosti a hlavně zábavu.

Vaše názory

A nonym
ano,ta prasnice má jateční 0 15.08.2016 16:56

ano,ta prasnice má jateční váhu,je to ubohá blbka,smradlavá k®áva.

Jarka xyz
Jste strašně sympatická a 0 14.08.2016 01:14

Jste strašně sympatická a určitě by jste mohla být slavná. třeba nějaká moderátorka nebo slavná celebrita. Menu bylo výborné. Těch závistivých komenářů si zde nevšímejte. Jediné co bych Vám jako lékařka doporučila je zhubnout. Né mnoho, ale třeba takových 40kg by stačilo. Ideálně třeba 50kg, ale i těch 40kg by šlo.

Anonym
Dnes jsem viděla díly s paní 0 12.08.2016 21:40

Dnes jsem viděla díly s paní Veronikou (legendou) ...no co na to říct? Je to ostuda,co ona tam předvedla.Paní jitka si to nezasloužila,aby se všichni spojili proti ní.Uvařila daleko lépe než ostatní a dost jsem se divila ,že tu prasnici nepožádala o to ,aby se zvedla a odešla.Já bych jí vyhodila hned!!! Doufám,že tato žena chodí kanálama do dneška :)

Kačky1982
To je neskutečná slepici, 0 12.08.2016 11:41

To je neskutečná sle***, která si myslí jak je vtipná nebo zajímavá a přitom je tak jednoduchá. Já jen zírám. Taková husa tlustá. Nezná nikoho slavného ve městě ve kterém žije. Gratuluji, oficiálně jste se proslavila jako největší *** v celém vašem kraji

Anonym
Tak větší krávu než jses ty 0 12.08.2016 11:05

Tak větší krávu než jses ty jsem snad ještě neviděli. Do huby si nevidíš fuj na tebe. A jak si zmanipulovala ostatní. Doufám že si hrdá ty kundo.

Anonym
Měla byste se stydět, tak 0 12.08.2016 09:39

Měla byste se stydět, tak primitivního člověka jsem dlouho neviděla, a ještě s tím jít do televize ... jsem z Plzně, těším se až Vás potkám

Freššo
Tlustá vyžratá zákeřná 0 05.03.2016 11:39

Tlustá vyžratá zákeřná prasnice...

Anonym
Tak prasnice, podle infa co 0 18.12.2015 11:12

Tak prasnice, podle infa co má na FB, vytírá podlahu v nějakém Albertu :-))). Tak to má být :-).

Anonym
Díval jsem se teď, tady na 0 18.12.2015 09:04

Díval jsem se teď, tady na video, a takovouhle primitivní, vyžranou, dělnicko-rolnickou prasnici (prý 28 letou !!!), jsem v televizi a ani v reálu, asi ještě neviděl. Škoda rány, která padne vedle. Vůbec si neumím představit, že s tímhle vepřem někdo žije v jednom bytě. A taky nechápu, jak se ta ženská může ve 28 letech takhle vyprasit. Hnůj.

Anonym25
Doporučila bych Vám přečíst 0 05.11.2015 15:36

Doporučila bych Vám přečíst si knihu ČTYŘI DOHODY, nejde o to v co věříte, ale možná by Vás tato kniha naučila slušnému chování a zbavila by Vás toho negativismu co ze sebe vydáváte. Jednou se v té vaší hlouposti utopíte a hloupá jste, dáváte to najevo dost znatelně, dokonce si myslím, že se i hloupá cítíte proto ze sebe děláte, to, co děláte.

reklama