PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Svobodová

Prostřeno - 29.11. Veronika Svobodová Foto: Prostřeno - 29.11. Veronika SvobodováFoto: Prima

Přes své mládí čeká Veronika už druhé miminko. Proto o sobě říká, že je povoláním žena. Bydlí v rodinném domě v Kuřimi s manželem, tříletým synem a s rodiči, s nimiž se dělí o kuchyni v patře. Výhru by použila na úpravy bytu.

Charakter:

Prý normální, praktická, stydlivá.

Zájmy:

Focení krajiny, čtení, nehtová modeláž, vaření.

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda, když má čas.

Chutě:

Prý sní vše, co je dobré.

Nesnáší:

Mořské plody, houby, nepozře chobotnici. U stolu srkání a mlaskání.

Motto:

Jsem, kdo jsem.

Očekávání:

Chce znát názor ostatních na vlastní vaření. Těší se na dobrou společnost a normální lidi.

Vaše názory

divak1
v těhotenství bych se nezúčastnila, je to náročné 1 08.12.2011 14:57

Někomu v těhotenství může být hodně špatně a to nejen první 3 m., ale klidně všech 9. Každá žena snáší každé těhotenství jinak a může být opravdu hodně vyčerpaná nebo se cítit zle. V těle dochází k výrazným změnám. Někomu začne bušit srdce při pomalém pohybu, jiný zvrací. Určitě vadí spousta vůní. Po přečtení komentářů jsem čekala od V. horší chování než jsem v TV viděla. Ono jí to fakt nemuselo sednout. A to kuřecí na víně.. opravdu to může líp vypadat a znít než chutnat, to si umím představit.

hovnsa
no jo každým týden kritizuješ 08.01.2012 21:26

no jo každým týden kritizuješ a píšeš ty svoje urážky, že je to poprvé a nikoho horšího jsi ne´viděla, musí v tobě být spousty vzteku a zoufalství, když píšeš do více jak rok starých diskuzí .... :-(

Lukáš Lukariosa
Opravdu nepochopím, jak někdo 0 07.12.2011 10:22

Opravdu nepochopím, jak někdo s povahou nezábavného, protivného, podrazáckého (v hodnocení) člověka může jít do soutěže, kde se trochu předpokládá extroverze, objektivita, otevřený přístup všem druhům lidí, chutí, bydlení... musím podotknout, že jste si paní Veroniko udělala ostudu před tou částí národa, která pořad sleduje. A chtěl bych pogratulovat k zřejmě již narozenému dítěti - prosím Vás - vychovejte jej v trochu rozumnějším duchu, ať neskončí jako sebestředný "hráč"...

Joly
Tak tohle je moc. Hruza 1 22.01.2011 17:07

Tak tohle je moc. Hruza nejvetsi. Nechapu proc tam chodite kdyz se vam nic nelibi a kdyz jste tehotna a jidlo vam dela spatne! Nemam slov. S tim to clovekem bych nevydrzela ani minutu!

Dred
Musím souhlasit ! Netuším jak 05.08.2011 11:01

Musím souhlasit ! Netuším jak dlouho trvá od výběru *hráče* po natáčení. Veronika se chovala jako nevychovaná, rozmazlená fiflena. Vysloveně protivná holka. Celou dobu dělala xichty, nic se jí nelíbilo, na všechno se í zvedal žaludek. Proboha, tak proč tam lezla ??????????

marcer
Mikinka 1 11.12.2010 15:44

...áááá tady si někdo něco přečetl o bublajícím bahně a myslí si,že je vtipný....jste trapná!

pes
Ale no tak 14.12.2010 19:01

Vždyť je těhotná, to jsou hrozný chutě a nálady, trochu tolerance, lidi.

zuzajda
no tak taky sem si ten první 0 11.12.2010 14:20

no tak taky sem si ten první den myslela že je v pohodě a vubec-nepříjemná,duležita asi myslela že když je těhu tož si z ní v쨚eci sednu na řit nebo co???!!!

denny08
něco extra!!! 1 08.12.2010 18:50

Na tento pořad se dívám jen občas, ale tahle paní se mi vryla do paměti. Doma rozvaliny, kuchyň katastofa, servírování katastrofa - každá jiná mistička na zmrzlinu ??? Ale sebevědomí ??? hahaha, závidím někomu to sebevědomí ... Zahušťovat polévku jíškou z oleje, ten by se měl někam schovat a už vůbec ne kritizovat !!! Chudák manžel a děti, když to musí jist !!!!

kebule
tak jiska se da delat i z 16.02.2011 18:46

tak jiska se da delat i z oleje... na tom neni nic spatneho

reklama