PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Vargová

Veronika vystudovala obchodní školu, ale v budoucnu by se ráda věnovala sociální práci. Dosud pracovala na různých pozicích – jako prodavačka, provozní, v různých neziskových organizacích a poté převážně jako chůva. V současnosti si práci hledá.

S partnerem si pořídili byt 3+1 ve Vysočanech, kde se učí společně žít. Veronika má z předchozího vztahu jedenáctiletou dceru, která je pro ni vším. Prostřeno! doma rádi sledují, do pořadu se přihlásila, aby si vyzkoušela něco nového a získala další zkušenosti, zážitky, možná i výhru. Dalším důvodem je, že ráda soutěží. Pokud vyhraje, peníze utratí za domácnost a za stomatologii.

Charakter:
Společenská, přátelská, soutěživá, milující, zodpovědná a empatická.

Zájmy:
Péče o rodinu, čas strávený s přáteli, relax se svíčkou a knihou ve vaně.

Vztah k vaření:
Vaří poměrně dlouho a ráda – nejradši pro své blízké. Ráda peče masa, i když sama maso moc nejí.

Chutě:
Nejraději má ta jídla, která jí s láskou připraví někdo jiný.

Nesnáší:
Mořské plody, chobotnici, zvěřinu, králíka. U stolu jí vadí srkání a mlaskání.

Motto:
Věřit sám v sebe.

Očekávání: 
Přestože počítá s množstvím stresu, doufá, že si natáčení užije a těší se na nové lidi, které pozná. Ráda by vyhrála.

Vaše názory

Milena 1
Jsem ráda, že Veronika 1 09.05.2016 14:51

Jsem ráda, že Veronika nevyhrála, její nicméně mě strašilo celý víkend. Myslela si, že když toto slovo narve do každé věty, bude vypadat jako inteligent. Nicméně každý stejně odhalil její slabou slovní zásobu a nedostatek inteligence. Nicméně vyhrál ten, kdo si to zasloužil. Nicméně po minulém týdnu, kdy bylo v permanenci slovo jakoby, se již ničemu nedivím. Nicméně Prima by měla více dbát na výběr soutěžících. Nicméně jsem z tohoto slovního obratu natolik znechucena, že končím.

Mejša
Haha předběhla jste mě! S 10.05.2016 15:05

Haha předběhla jste mě! S "nicméně" mně lezla také na nervy a dělala u toho "inteligentní" obličej který se vyznačuje tím že dotyčný křiví pusu na stranu. Pseudointeligenti mi vadí víc než hloupí, kteří si na nic nehrají.

Katka :-)
Celý týden jste se upejpala a 0 09.05.2016 09:11

Celý týden jste se upejpala a chovala se jako,když neumíte do pěti počítat, mluvit neumíte a používáte slova, která jsou paskvily v čj, ale to ten váš slepičí mozeček nemůže pochopit.Zákeřně a záměrně jste Adama podhodnotila a ještě jste se projevila jako závistivka, když jste prohlásila k Lukášovi- Když máš padesátku na stole...To vás muselo hodně zaskočit, že nebyli před vámi a to je dobře, nemám závistivce ráda.

DAve4545
Ach jo, s tím tvojím nicméně 0 08.05.2016 02:52

Ach jo, s tím tvojím nicméně jsi tupá, fakt bloncka!!! (a to mám bloncky rád)

Anonym
Veroniko,litovala jsem vás 2 07.05.2016 23:38

Veroniko,litovala jsem vás kvůli vašemu osudu, ale nějak jste se mi zprotivila. Navíc se projevujete jako stará-mladá a Adama jste podhodnotila, navíc vám to k ničemu nebylo!

Anonym
Pardon - to "navíc" 2x mi 07.05.2016 23:44

Pardon - to "navíc" 2x mi ujelo-učím se rychle, takže místo nicméně,... :)

Anonym
Kvůli osudu? Vždyť má docela 08.05.2016 12:20

Kvůli osudu? Vždyť má docela slušný osud! Oproti jiným, kteří si potíže sami nezavinili. Je pouze líná a hloupá, navíc nemá moc kvalitní lidské vlastnosti a nezvládá český jazyk a vyjadřování. NICMÉNĚ ;-) vám přišla politováníhodná :-).

Anonymousa
NICMÉNĚ jsi úplná blbka.... 3 07.05.2016 00:46

NICMÉNĚ jsi úplná blbka....

Anonym
Nicméně už tam byly horší 07.05.2016 11:08

Nicméně už tam byly horší blbky než je tato. Co je to nyní za módu, sprotovci mají pořád určitě, tady buď jakoby nebo nicméně?

aanonym
To se snad ani módou nazvat 07.05.2016 14:23

To se snad ani módou nazvat nedá, spíše špatnými vyjadřovacími schopnostmi, neznalostí českého jazyka a také, že nečtou literaturu; ale v první řadě selhaly jejich matky!

reklama