PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vít Růžička

První hostitel provozuje bistro v Chomutově, kde tráví většinu času. Vystudoval střední školu, obor hotelnictví a turismus, a krátce po škole pracoval jako pomocná síla v kuchyni, poté se věnoval profesi realitního makléře.

Je zadaný, s přítelkyní chodí tři roky. Je členem dozorčí rady v pivovaru v Chomutově, což bere jako koníček. Jeho velkou láskou je muzika, je členem kapely X-left to die. Přihlásil se sám s jasným cílem – vyhrát! Pokud se zadaří, peníze investuje do podnikání.

 

Charakter:

Společenský, příjemný, přátelský, hovorný, občas cholerický.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, je to hobby, o gastronomii se zajímá. Nejraději připravuje svíčkovou na smetaně, omáčky a italskou kuchyni.

Chutě:

Má rád vše, co je dobré. Nejvíce si pochutná na české klasice, zejména na svíčkové.

Nesnáší:

Vejce a játra. U stolu neslušné stolovaní a neznalost etikety.

Motto:

Nepřežívej, žij!!!

Očekávání:

Doufá, že vyhraje.

Vaše názory

Anonym
Charakter: Společenský, 0 16.09.2015 12:29

Charakter:

Společenský, příjemný, přátelský, hovorný, občas cholerický. Nesmysl,je arogantní,nesoudný a trapný !!!!

Anonym
A to co teď předvedl na 0 16.09.2015 00:13

A to co teď předvedl na rozloučení s Davidem Weingartnerem to už byl jen zlatý hřeb jeho blbosti ! Akorát se smál a choval se nevhodně..David byl velká osobnost,kterou on nikdy nebude !!

Sangrail
Kdybych viděl jen tento díl, 0 02.05.2014 02:00

Kdybych viděl jen tento díl, Vít by mi byl vyloženě sympatický. Za ty přemoudřelé komentáře v dalších dílech asi částečně nemůže, má prostě takový temperament, že řekne víc, než by bylo vhodné. Rozhodně si nezaslouží, aby na něj někteří diskutéři vylévali takovou žumpu...

VikMach05
Mistr světa amoleta hadr 0 20.04.2014 14:08

Tupé, hrubé hovado. Sám nic neumí, hraje si na Pohlreicha, rozmazlený zmetek.- To je tak circa setina toho, co se mi vybaví, když slyším Vaše komentáře, Vítku. Představa, že Vás potkám na ulici, s prominutím (a vlastně i bez) bych se Vám s radostí vyzvracel na boty jen z toho Vašeho samolibého hlasu. Z lidí jako vy je mi neskutečně smutno.

kočička50
Arogantný ňouma 1 24.02.2014 20:15

Hotelák v této soutěži nemá co hledat. Neumí ani slušně sedět u stolu. Na kritiku nemá koule. Chudáček zakomplexovaný.

Kelishka
Hotelák jak hotelák, ale že 31.03.2014 15:17

Hotelák jak hotelák, ale že pan dokonalý nepoznal čerstvé fazole od steril fazolí mě dostalo. Pane Vítku, když jste tak dokonalý a gastronomie znalý proč si neotevřete nějakou supr restauraci místo BISTRA?

Asertivita
Viteček 1 24.02.2014 10:03

Viťo, ty kluku jeden. Jsi zatim v top 5 debilů, kteři byli v tomto pořadu. Nejde jen o Tvoje extrémné sebevědomí,které jsi vzal nevím kde, nebo to, jak o všem chytračíš,každého opravuješ, přitom si neuvařil de facto nic. Jde o Tebe jako celek. Já bych Tě pěstí srazil k zemi hned druhý večer,chudák Ivan o tom jen přemýšlel..

Anonymousssss
Komentuje jako Pohlreich a 25.02.2014 15:59

Komentuje jako Pohlreich a myslí si, jak neumí vařit. Také toho moc nepředvedl frajer jeden!

AnonymousSK
Arogantny blbecek 0 23.02.2014 23:42

ked si odvaril v pondelok, vravela som si, fajn, aj varit vie..ale po piatku si vravim, vacsieho blbecka som tam snad okrem Ivana nevidela. Brblat okolo jedla a tvarit sa ako gastronomicky guru dokazes asi len ty a Ivan, len skoda, ze navarit vedel len Ivan. Komentare k jedlam boli neopravnene, ked uz nieco kritizujem, musim vediet preco. Proste blb roka

Aly G
Vít 0 23.02.2014 20:57

Většího aroganta a namyšleného člověka, který sám nepředvedl nic extra jsem ještě neviděl.

Je to ubohej chytrolínek, stejně jako jako ten druhej blbec Ivan.

reklama