PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vladimír Reichl (repríza)

Bývalý vrcholový sportovec má velkou rodinu – manželku a šest dětí. Žijí v citlivě opraveném domě v Benešově u Semil, který je stylově zařízený. Provozuje krkonošský penzion, kde občas pracuje jako číšník.

Rád by dokázal profesionálním kuchařům z penzionu, že i amatér umí vařit. A možná lépe než oni. Občas si přivydělává jako řidič taxi. Skákat na lyžích přestal kdysi po úrazu. Volný čas věnuje rodině, rekonstrukci domu a tréninku mladých fotbalistů.

Charakter:

Je spolehlivý, zodpovědný, pracovitý, soutěživý a impulzivní.

Zájmy:

Baví ho rodina a kutění na domě a zahradě. A také sport.

Vztah k vaření:

Velmi kladný. Když má čas, vaří rád.  

Chutě:

Sní prý skoro vše, ale dobře ví, jak má vypadat a chutnat kvalitně připravené jídlo.

Nesnáší:

Žemlovku, jehněčí, nepozřel by plazy.

Motto:

Přej a bude ti přáno…

Očekávání:

Chce vyhrát a čeká dobré jídlo, dobrodružství a vzrušující zážitky.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jako v závodní jídelně

 

VIDEO: Kde má kachna prsa

 

VIDEO: Negativní článek

 

VIDEO: Tohle není kung-pao

 

VIDEO: Napjatá atmosféra

 

Vaše názory

Barča...
Náhodou byl Vláďa dobrej a 0 29.06.2013 01:14

Náhodou byl Vláďa dobrej a měl pravdu v tom, že lidi se akorát cpou tam, kam nepatří. 90% soutěžících v Prostřenu vařit neumí a každej ze sebe akorát dělá chytrolína a kritika a sám pak uvaří blaf a co se týče technologických postupů, tak je spousta lidí taky úplně mimo. On sice kritizoval, ale podle toho jak uvařil ukázal, že vařit umí a ví o čem mluví. A já tam mít mezi sebou takový patlaly, co neví třeba ani kde má kachna prsa, tak je tam pořádně sjedu taky! :))) Ať se lidi už proberou :)

Anonymous
Neuvěřitelný idiot !!! 0 02.10.2012 17:52

Neuvěřitelný idiot !!!

lara55
Dle chování odpad lidstva 0 18.08.2012 21:53

Dle chování odpad lidstva (jeho děti lituju, do 18let jsou v háji buzerace je nemine,budou to muset vydržet snad nebudou skákat z oken.

anonym
Pan Vladimír 1 13.08.2012 12:00

měl většinou pravdu, souhlasím s ním v tom, že každý má dělat jen to, čemu aspoň trochu rozumí. A názvy pokrmů a sebevědomí většiny soutěžích je fakt nepřiměřené. Jenom si mohl odpustit to komentování při podávání steaků, co chutná jemu, nemusí být ještě to jediné správné, vyznělo to hodně pohrdavě a arogantně (a takový mistr kuchař zase pan Vladimír není).

kl36
nesouhlas 17.08.2012 22:24

Pravdu neměl nikdy , je to pako.

aidaa
Milý pane Vladimíre, nejspíš 4 13.08.2012 11:30

Milý pane Vladimíre,
nejspíš nespadám do skupiny vámi vybraných lidí, už jen protože jsem 17cti letá slečna, která se stejně jako Daniela ve čtvrtek snaží o něco, čemu vůbec nerozumí.. Ale víte Vy co? Alespoň zvládnu napsat větu,aniž bych se za ni musela stydět. :)

anonym
"17 cti" letá slečno 13.08.2012 12:06

je hezké, že zvládnete napsat větu,za kterou se nemusíte stydět (v 17-ti letech skutečně jev mimořádný), ale smysl vašeho příspěvku mi nějak uniká...

Aidaa
leťím... 14.08.2012 00:09

Nelíbí se mi arogantní lidé, kteří se povyšují nad ostatní a namísto letím napíší leťím. Pokud sám Vladimír razí heslo, "Měl bys dělat jen to, co umíš a dobře tomu rozumíš". Smyslem mého příspěvku je upozornit ho, že by měl nejspíše skoncovat s českým jazykem jako takovým. :)

listopadka
Naprosto s vámi souhlasím, 14.08.2012 08:18

Naprosto s vámi souhlasím, to, že někdo neumí pořádně vařit se pochopit dá, ale to, že někdo chodí minimálně 9 let do školy a udělá takovou hroznou hrubku, to taky nepromíjím.

Anonymous94
Anonym 15.08.2012 16:53

Například určitě slečna umí napsat LEŤÍM, určitě by bylo dobře, kdyby otec šesti dětí to uměl také, měl by jít dětem příkladem a to ještě nevíme, co všechno v té gramatice neumí.

reklama