PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vlaďka Zavřelová

Poslední soutěžící končí mateřská dovolená, během níž si doplňovala vzdělání na VOŠ v oboru diplomovaná sestra. Zdravotní setřička Vlaďka žije v Chomutově v rodinném domku, který s manželem rekonstruují, vzali se teprve před rokem, přestože jsou spolu už šest let a mají tříletou Adélku.

Vlaďka o sobě tvrdí, že je extrovetrovertka, ale v pořadu se tak neprojevuje. Je dobrosrdečná, spokojená, má smysl pro humor, je pohotová. Do pořadu se přihlásila sama. Netají se tím, že by ráda vyhrála a peníze by použila na rekonstrukci a dodělávky svého domu.

Charakter:

Považuje se za extrovertního cholerika se smyslem pro humor, který nemá rád nudu a stereotyp.

Zájmy:

Hudba, zpěv, plavání a bowling.

Vztah k vaření:

Vařit začala asi před šesti lety a postupně tomu přišla na chuť. Baví ji to, hlavně pokud sklízí ze stolu prázdné talíře. Vaří z čerstvých surovin, nemá ráda umělá dochucovadla a náhražky.Oblíbila si českou kuchyni, kterou má ráda i její dcerka, které chutná guláš.

Chutě:

Nejradši mápečené kuře s bramborovou kaší, chutná jí sladké.

Nesnáší:

Koprovku, dršťky, špek apod. U stolu jí vadí mlaskání, říhání a rýpání se v jídle.

Motto:

Vždycky může být hůř…

Očekávání:

Nemá žádná zvláštní očekávání, přála by si vyhrát, protože u ní v domě je stále co opravovat.

Vaše názory

Paaweel
Lukáš, nebo jak se to jmenuje 0 27.10.2014 18:22

V hlavě to má nasráno, ale sebe to vidí jako největšího borce. Ze skupiny to bylo skutečně nejhorší a vyhrálo to jen protože to hrálo jako první. Nakonec to dalo 3 body aby si to pojistilo svou výhru. Vše jen kritizovalo. Musí být peklo žít s tak sebestředným volem, co má v hlavě nasráno.Je mi líto jeho okolí, a lidí, kteří ho musí denně potkávat...díky bohu jsme to zažili jen 5x a už to nikdy vidět nemusíme

Anonymousik
Tak to je teda pěkný kus 0 18.09.2014 21:49

Tak to je teda pěkný kus magora. Myslím,že tím poklopem by si do hlavy zasloužil on. Ubožák..

TBC.C
Lukáš 4 15.09.2014 15:43

Již od začátku upozorňoval na své kamarády v hospodě. Snažil se dělat machra, aby získal u svých opilců v hospodě - body. Chtěl být před svými podobně primitivními opilci "hvězda". Buran s IQ houp. koníka to dokázal. Národ poznal největšího vola prostřeno.

jabetynka
Ano. Přesně- má titul 15.09.2014 16:02

Ano. Přesně- má titul NEJvětší vůl Prostřena !! :-) Protože to vůl opravdu- jak nám všem ukázal- je !

Anonymousisinka
Prosím, 15.09.2014 16:18

neurážejte toho vola, je to užitečné zvíře, což pan Lukáš není :)

Katarína251
Skôr by som ho nazvala 15.09.2014 16:47

najvacsi podrazak a nefer v Prostřeno. A to sledujem tento porad dost dlho.

Rennicek
Plný souhlas... 17.09.2014 12:44

Je to neuvěřitelné, ale už dlouho jsem v tomhle pořadu nezažila tak sebestředného člověka jakým byl Lukáš... Machr pro kluky v hospodě, to je to nejubožejší, co tady člověk může čekat. Doufám, že mu v té hospodě udělají síň slávy. A i ten vůl má v sobě víc slušnosti než prokázal on za celý týden.

pidbbbb
. 1 15.09.2014 15:36

Mne se z toho normalne zveda zaludek. Ted samozrejme mluvim o hnedovlase jane a tom prasecim ksichtu lukasovi.
Jak mohla rezie pripustit, aby to vyhral ten vygumovanej dement? Prisaham bohu, ze jestli nekdy natrefim na takovyho cloveka, tak dostava okamzite head shot. Ostuda naroda!

Rubyna
Lukáš !!!!! 17.09.2014 19:29

...No tak to teda je HOVADO - sebestředný bastard...jak byl sám se sebou spokojený...za ta 3-4 bodová hodnocení...HAJZL non plus ultra...takový prasečí a bezpáteřní ksicht se tak honem nevidí...píšu to opožděně, protože jsem v pátek pořad neviděla...ale tohle překonalo moje očekávání...líto je mi Karolíny, po které celý týden jel...a přitom ta holka mu bodově docela dopřála :(

Hernice63@seznam.cz
Buran z dědiny 3 15.09.2014 14:34

Tenhle buran z dědiny snad udivil každého soudného člověka,docela ráda bych,aby na můj příspěvek reagoval,těch debilních 25 litrů si každý ,kdo trochu studoval vydělá za měsíc,to nemusel,tak teatrálně šaškovat,ale jeho hiearchie hodnot byla zvláštní,hlavně chlapi v hospodě,pak kamárádi a nakonec rodina.Je rozvedenej?Bych se nedivila...
blbánek....

reklama