PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vlasta Kováčová

Vlasta Kováčová Foto: Vlasta KováčováFoto: All

Pracovala jako účetní, nyní je v důchodu. Má dva syny. Miroslav vystudoval chemickou univerzitu v Maďarsku, kde se oženil a zůstal.

 

Attila žije v Praze. Syn se jmenuje po otci, který je původem Maďar. Žije s nimi Vlastina maminka, které bude za dva roky devadesát. Všichni bydlí v rodinném domku.

 

Charakter:

Není soutěživá. Je velmi přátelská a milá, ráda se baví o věcech, které ji zajímají. Je zásadová a není snílek. Na druhých jí nevadí lidské slabůstky, ale charakterové vady. Kdyby vyhrála, koupí novou nádrž do auta, protože starou jim zloději provrtali. Zbytek peněz by investovala do zahrady, kterou právě zakládají.

Zájmy:

Ráda čte knihy o umění, životopisy, autobiografie. Taky ráda vaří a nevadí jí, když má dům plný hostů. Sleduje pořady o vaření.

Vztah k vaření:

Jakmile někde ochutná něco, co ji nadchne, snaží se to uvařit po svém. Výsledek je prý často chutnější než originál. Vaří od dvaceti let, v důchodu denně. Nerada připravuje sladká jídla, protože je moc nemusí. Občas pro hosty vykouzlí nějakou specialitu. Během dovolených se zajímala o cizí pokrmy, přesto si myslí, že česká kuchyně je jedna z nejchutnějších. Často improvizuje.

Chutě:

Ráda jí většinou lehká jídla a vaří hodně těstovin a zeleniny. Z masa upřednostňuje drůbež a ryby, ale dá si i biftek. Občas také zahřeší s kachnou, většinou pro návštěvy. Nejraději ze všeho má zvěřinu.

Nesnáší:

Brouky, červy v žádné úpravě. Nemusí ani dary moře. U stolu je háklivá na porušování pravidel slušného chování.

Vaše názory

Desiree
paní Vlasto 0 19.06.2010 17:04

paní Vlasto, jelikož jsem byla v nemocnici podívala jsem se na váš díl až dnes, prostě úžasné, nádherný dům, skvělé jídlo (polévka servírovaná na maďarský způsob nemá chybu, člověk si to nějak líp užije) a vy sama perfektní dáma, přeji vám výhru a hodně štěstí.

Vlasta Kováčová
poděkování 2 16.06.2010 16:28

Znovu děkuji všem svým příznivcům za milá slova a podporu. Ptali jste se mne, jak to dopadlo s odměnou. Nemohla jsem odpovědět, dokud jsem neobdržela oficiální informaci. Vzhledem k Vojtovu podvodu mě byla přiznána celá odměna. Všechny diskutující zdravím, přeji hodně sluníčka a krásnou dovolenou. Vlasta Kováčová

Petr Krtek
Děkuji za odpověď. Mám takový dojem, že k odhalení došlo až 16.06.2010 16:42

na základě "pátrání" zdejších diskutujících. Přeji krásné léto i Vám, paní Vlasto.

proč Vás to zajímá?
W, TV 16.06.2010 18:53

To W a TV je co?

Jabko
Ještě jedna gratulace! 17.06.2010 19:21

Gratuluji paní Vlastě k obdržení celé výhry - jak je vidět z komentářů, tak zcela zaslouženě. Spravedlnost zvítězila! TV Prima mile překvapila tím, jak se pochlapila.

ivka
dobrota 18.06.2010 18:10

Dekuji Pani Vlaste za recept na hovezi na divoko! uz jsem to zkusila a super!!!!!!!!!!! mnam ! zkuste to stoji to za to! pani Vlaste gratulace k vyhre.

Rebeka Vítková
Děkujeme!!! 1 14.06.2010 08:23

Paní Vlasto, moc Vám děkuji za velmi příjemný večer. A vlastně Vaše vystupování během celého týdne bylo krásně pohodové. Když si uvědomím, jak ostatní soutěžící vypočítavě vymýšleli taktiku, Vy jste byla objektivní. Máte překrásný dům, ještě teď se mi chce smát, když si vzpomenu na pokleslé čelisti ostatních, když si jej prohlíželi. Hlavně slova p. Vojtěcha, který všechno srovnával se svým obydlím , svým vkusem. Jen bych opravdu otevřeně slyšela, zda rozhodnutí o Vašem vítězství je pravda nebo ne. Každopádně si ho zasloužíte. Jste z mé generace a mladí si často myslí, že už na nic nemáme nárok, pouze jim přispívat na jejich vyžití. Kritika naší generace je více než častá, ale dala jste jim na frak. Přeji Vám hodně zdraví a pohody, milující okolí. Na závistivce nedejte.

Petr Krtek
Paní Vlasto, dovolte abych Vám pogratuloval k vašemu úspěchu 14.06.2010 13:11

v Prostřenu. Na netu se objevují spekulace, že pan Vojtěch byl následně diskvalifikován a celá výhra připadla Vám. Můžete nám prosím tuto informaci potvrdit? Předem děkuji za Vaše vyjádření. P.K.

Janinečka
Petře Krtku 14.06.2010 16:44

Jak vidíte, tak asi nemůže. Spekulace se rychle šíří, hlavně, aby se někomu druhému ublížilo. Příznivci Vlasty by se mohli stydět. Jsou neojektivní a stačí ,když napíše jeden a už pějí samou chválu a na druhého házejí kameny.

Eva Galušková
popřát 1 13.06.2010 23:14

Paní Vlasto,jste úžasná,inteligentní paní.Přeji Vám štěstí,zdraví a radost z krásných vnoučat.

reklama