PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vlasta Plechingerová

Nejmladší Vlasta je svobodná a zadaná. Pochází z Hradištka a jako OSVČ se věnuje floristice a suché vazbě květin. Tento obor vystudovala, je to zároveň její práce i koníček.

Žije s přítelem v Davli ve starším domě se zahradou u jeho matky, kde si v patře zařídili prozatímní byt, ale sní o vlastním bydlení. Do pořadu Vlastu přihlásil její přítel, protože o tom často doma mluvila. Pokud by vyhrála, peníze by vložila do startu společného bydlenía za část peněz by jeli na dovolenou.

Charakter:

Přátelská, usměvavá, citlivá, mírná, ale občas i trochu zbrklá.

Zájmy:

Tanec – orientální, salsa. Ráda zajde s přítelem do kina, nakupuje a cestuje.

Vztah k vaření:

Vaří od dětství. Zajímá se také o kuchyni s použitím domácích potravin, má ráda českou a italskou kuchyni, experimentuje se zahraničními recepty, při přípravě pokrmů je pečlivá.

Chutě:

Miluje různé omáčky, maso a zeleninu, svíčkovou od tatínka a znojemskou od maminky.

Nesnáší:

Vnitřnosti, koprovou omáčku, řepu, játra na grilu, zabijačkové produkty a dušenou mrkev.U stolu jí vadí přetvářka, nebo když si někdo u jídla čte.

Motto:

Žij každý den jako by byl tvůj poslední!

Očekávání:

Zkušenost pohostit cizí lidi. Doufá, že uspěje tak, že na ni bude její okolí pyšné.

Vaše názory

Zuzana s Děčína
Výborní chléb 1 02.09.2014 10:22

Milá Vlasto,děkuji Vám za skvělí recept na domácí chléb. Nemá chybu ,zvládla jsem ho na poprvé. Mějte se moc hezky.S pozdravem Zuzana

Vlasta Plechingerová
Jsem moc ráda, že chleba 02.09.2014 18:52

Jsem moc ráda, že chleba chutnal, je to jednoduchý ale za to výborný recept, takže není nic co byste nezvládla :-)

Divím se
Zuzana 3 31.08.2014 19:21

Tuhle paní znám z dřívějška. Na vlastní oči jsem viděl nechutný bordel, špína, smrad, v tom malé dítě. Opravdu výjimečná lhářka. A dokázala sníst kdejakou kejdu,.... Co dělá v pořadu o vaření??

Ano
Fakt? 31.08.2014 23:52

To jste s ní přinejmenším musel bydlet podle toho co píšete.V tom případě Vás lituju.

Anonymous2014
A pani vás nakopala do 01.09.2014 11:10

A pani vás nakopala do prdelky? Dobře udělala:-)))

stará Blažková
pro Divím se 31.08.2014 19:21 01.09.2014 16:56

Proč píšete příspěvek Vlastě, když patří Zuzaně? Jestliže je pravda, co píšete, tak co? Je to její věc, její životní standard.

P3P3
pořad "Prostřeno" 2 31.08.2014 10:19

Už slovo "Prostřeno" říká, že se bude jednat o kulinářský pořad, jak jsem již jednou psal nemělo by se hodnotit, kdo jak bydlí, ale uvaří. Jak můžete souhlasit s tím, že soutěžící oklame ostatní soutěžící, (půjčená chata uváděná za vlastní), jak jste to řešili? Kdy už konečně uděláte rovná pravidla pro všechny soutěžící a budou hodnotit kvalitu jídla? Ne to, že burger je jednoduché jídlo spíš se hodící do těch amerických výmyslů......-)

kukátko
burger 31.08.2014 16:12

Plně souhlasím s tím, že vysmívat se ostatním, jak je doběhla s vypůjčenou chatou, je značně nefér a svědčí to o povaze Zuzany, také bych byla pro nějaký postih, a co se týče burgerů, tak a nimi měla Vlasta tolik práce, že bych to vůbec neřešila!Všechno dělala domácí a byl to dobrý nápad. Odpověděla jste dobře Vlasti, hlavně že chutnalo a nenechte se otrávit!

Anonymous1
paní Zuzana ukázala svoje IQ, 01.09.2014 09:06

paní Zuzana ukázala svoje IQ, když si myslela, jak doběhla soutěžící tím, že nikdo nepoznal, že se nejedná o její chatu. Ovšem soutěžícím to bylo úplně jedno a jen ukázala, že se stydí za vlastní bydlení. Je to smutný obraz toho, jak dokáže být někdo nepříjemný ke svému okolí

Vlasta Plechingerová
Mým záměrem bylo udělat něco 5 30.08.2014 20:06

Mým záměrem bylo udělat něco jiného než kus masa s přílohou a burgery holkám chutnaly a to mi stačí :-) Jinak Zuzku neřešte takový člověk se podle mě nikdy nezmění, ať se mu v životě stane cokoli...
Já si z pořadu odnáším jen to dobré i přátelé a na to špatné brzo zapomenu :-)

reklama