PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vlasta Žehrová

Vlasta Žehrová je známá herečka. Diváci Prima Family ji mohou vidět v roli provozní Doubravky v připravovaném seriálu Obchoďák. Kdyby vyhrála, vzala by svého syna na dovolenou.

Charakter:

Česká herečka-pedagožka, která má “fofr”. Trochu netrpělivá,se smyslem pro humor….někdy líná,ale většinou prý energická….

Zájmy:

Kultura, wellness, hra na klavír, francouzština, výlety na kole, zvlášť Třeboňsko.

Vztah k vaření:

ryze praktický,zatím ho nemám jako koníčka…

Historka z vaření:

Včera jsem byla napnutá a nešťastná, když jsem vařila podle receptu dietní tvarohový desert a netuhnul. Zpanikařila jsem, vyndala ho z lednice, oproti receptu jsem přidala ještě sáček želatiny a podařilo se-moučník ztuhnul. V pátek budu mít největší trému z tohoto pokrmu, aby se podařil….

Nesnáší:

Játra, ledvinky, držky, hmyz, přeslazené moučníky, ”moravské buchty”

Motto:

Ve zdravém těle zdravý duch! Bez humoru se těžko žije….

Očekávání:

Očekávám, že se sejdu s příjemnými kolegyněmi, které jsem již delší dobu neviděla.
Že si všechny pořádně užijeme natáčení ve stylu “dámského klubu”

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vypli proud

 

VIDEO: Do krve

 

VIDEO: Nastrouhaný nehet

 

VIDEO: Dojení

 

VIDEO: Jak Felix sbalil Dádu


VIDEO: Věštění

 

VIDEO: Zábava snů

 

VIDEO: Dietní dort

 

VIDEO: Jedovaté avokádo

 

VIDEO: Bílý sex

 

VIDEO: Dezert

 

VIDEO: Kyselé maso

 

 V pondělí 9.7. v 18:00 uvaří Jindřiška Vincurová.

 

 

 

Vaše názory

Rejčka
No jo 0 10.10.2012 21:34

Opět dávají v televizi seriál my všichni školou povinni . Opět je možné se přesvědčit o velkém talentu Míši Kudláčkové .Žehrová je naprostá nula.

Kolega
Trapas 0 04.08.2012 19:12

Všechny kladné příspěvky si psala Žehrová sama.Ovšem to , jak se ztrapnila před národem ,jí už nikdo neodpáře.Je opravdu katastrofa,že zrovna učí na konzervatoři.Já osobně bych její hodiny odmítal navštěvovat,je to ztracený čas.

NEnym
_ 0 31.07.2012 09:08

Neprožíváte to náhodou zbytečně moc?

Anonymous
Vlasto Zehrova, nikdy predtim 1 24.07.2012 22:39

Vlasto Zehrova, nikdy predtim jsem o vas neslysela a predokladam, ze nejsem jedina. Nicmene po nahodnem shlednuti VIP Prostreno u pani Misi jste si udelala opravdu skvely obrazek arogantni a povysene zenske, ktera se na navsteve u hostitele - at je jakykoli - chovala vice nez nevhodne a drze, vybehla bych s vami okamzite ... Tot dojem z pani ucitelky Zehrove. Katastrofa.

Anonymous
souhlasí 25.07.2012 07:27

Arogamtní hloupá žehrová. Taky jsme ji neznali, taky nesledujeme stupidní seriály. Neumí se chovat a to s tou Aničkou je předpokládám ironická poznámka. Nesympatická baba.

samanta
neznámá VŽ 2 16.07.2012 17:23

Já paní Žehrovou neznala, až teď jsem ji zaregistrovala v Prostřenu. Nekonečné seriály nesleduji a nějak mi uniklo, že by ztvárnila filmovou roli hodnou zapamatování. Ale bude učit Aničku Slováčkovou, takže je jistě velmi kvalitní pedagožka.

lalalalaTanneronymus
pro neznamou ale chytrou 18.07.2012 14:29

urcite bude velmi dobra,kdyz nauci Anicku zpivat!Alespon na urovni maminky!

wuornos
cože? co je to za zdůvodnění? 21.07.2012 12:42

cože? co je to za zdůvodnění?

Anonymous
Tak z těcho příspěvků je 9 16.07.2012 08:04

Tak z těcho příspěvků je jasně vidět, že sem píší ženy, které jsou možná mladší než paní Žehrová, ale nezajímavé, nevzhledné, průměrné, závist jim zatemnila myšlení. Prostě si přiznejte, že jste šedé myšky a paní Žehrová nádherná žena. Co se týká povahy, jakou máte asi vy, když dokážete neustále na někoho plivat v této diskusi? Jste chudinky, které v životě nic nedokázaly, ani zajít do divadla, aby se na vlastní oči přesvědčily, že paní Ž. je vynikající herečka. Jste prostě zbytečné!

zázvor
Z vašeho příspěvku 16.07.2012 08:37

je patrné,že vaše mysl je zatemněná nenávistí k místním diskurérkám.Jakou povahu máte asi vy anonymousy,když dokážete plivat své jedy na diskutující?Jste šddá ,hloupá myš,která si tu leští ego.

reklama