PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vojtěch Hudec

Prostřeno - 27.4. - Vojtěch Hudec Foto: Prostřeno - 27.4. - Vojtěch HudecFoto: All

Vyučil se strojním zámečníkem a už je v předčasném důchodu. Má tři dcery a pět vnoučat. V domě v Šumavských Hošticích žije ještě s jednou z dcer a její rodinou.

Přímo v domku mají vlastní obchod s potravinami a pokoje pro turisty. Obchod vede dcera a o ubytování se stará především manželka Anna.

Charakter:

Rád soutěží. Je trochu vznětlivý, má rád neslušné vtipy. Vůbec nepije alkohol a nemá předsudky.

Zájmy:

Hudba, hraje aktivně na plesech, svatbách, narozeninách. Rád spí. Miluje svoje tři kočky.

Vztah k vaření:

Vařit se naučil na vojně, kde byl kuchařem. Doma kuchtili se ženou na střídačku. Zvládne všechno včetně knedlíků, jen pečení mu nejde. Umí profesionálně nakrájet cibuli.

Chutě:

 

Miluje „čínu“, řízky, segedínský guláš a linecké pečivo.

Nesnáší:

Koprovku, špenát, pajšl, křenovou omáčku a kapra.

Očekávání:

Za každou cenu vyhrát určitě nechce, jde mu o srandu a pobavení.

Motto:

Láska prochází žaludkem.

Vaše názory

Fixule
tAKŽE,Kdybych byla Denisou a 1 30.07.2011 20:54

tAKŽE,Kdybych byla Denisou a našla tu nechutnou postavičku v kávě,tak Vojtovi upřímě nafackuju.To není vtipné,spíše trapné

Anonymous
pane boze ty ctyri radoby 03.10.2012 12:14

pane boze ty ctyri radoby damy jsou pekne trapny trocha srandy a uz se pohorsuji sami se pekne strapnily fakt kaceny .

třešnička
Vojta jede! 1 16.09.2010 16:13

Ženy, není vám teď trapně?
Neustále jste za zády pomlouvali jak Vojtu, tak jeho, někdy pravda trochu nemístné, vtipy. On ale vždy snědl všechno co dostal na talíř, nad ničím neohrnul nos a na závěr vám dal všem 10 bodů (některé jste si je, ruku na srdce, ani nezasloužily).
Vojto, když vám všechny dámy bez vyjímky odmítly králíka, bylo mi vás moc líto. Sama králíka nejím, ale když se přihlásím do soutěže, kde každý večer dostanu bohatou večeři, tak se sakra přemůžu, sním to a pochválím.
Jaroslavo, výhru vám přeji, je vidět že to v životě nemáte lehké. Ale vaše ohrnování nosu nad vším možným a slabá ohodnocení mě opravdu zvedala ze židle.
Vojto, je vidět, že jste hodný člověk s velkým srdcem, přeji vám do života hodně štěstí!

poeltca
Souhlasím!! 17.05.2011 10:16

Vojto,musím tleskat před vaším kuchařským uměním!!! Jste šikovný a to co jste předvedl mnohdy ani soutěžící nedokážou! Jsem zaskočená z té "drůbeže",která se Vám sešla doma!!! Na co si hrají???!!!! Jste vtipný, milý, srdečný, umíte vařit a nějaké slepice Vás přeci nerozhodí! Byl jste jediný chlap-tudíž slabý článek v tomto týdnu a tvrdě si Vás vychutnaly! Držím palečky a přeji,aby jste takovéto lidi co si hrají na fajnovky v životě potkával jen oklikou!

Ladka D
Vážený pane Vojto :) 1 10.08.2010 17:31

To co jste uvařil muselo být velmi chutný a divím se ,že ženy ,které by měly ctít dobrou českou kuchyni ,by se měly nad sebou více zamyslet a alespoň více ochutnat,ne jen ,,já to nejím ,já to neochutnám,,!Nelíbí se mi ani jejich přístup k Vašemu humoru...Protože i když mi je něco málo přes 40.let myslím si ,že Váš humor je lidský,bez přetvářek a já jsem se tomu Vašemu homoru od srdce zasmála.Nepochopila jsem reakce ,,tzv.naivních dám,,.Přeji Vám hodně úspěchů v životě a neztrácejte ten Váš ,,pravý lidský humor,, ,který k životu patří.:)

Anonymous
skoda ze jim to vojta 03.10.2012 12:17

skoda ze jim to vojta nevratil jak se u neho zachovali kdyz jdu do poradu PROSTRENO tak tam jde asi o vareni a clovek ma bejt otevreny skouset nove veci a ne naky rozezrany ...ktere se jenom rejpou v jidle fakt miluju to jejich tohle nejim to mi nechutna to se mi hnusi tak at do tohoto poradu nelezou kravy sprominutim ale jinak se to fakt rict neda .

Nika23
Pane Vojto, vůbec nic si 0 05.08.2010 19:39

Pane Vojto, vůbec nic si nedělejte z těch příšerných fiflen co nejí to a pak zase ono. Jste super přátelká bytost a vaše recepty taky skvělé. Když si slečny a paní neustále stěžovaly na to, jak jsou předkrm a polévka mastné a pak nejí jedno z nejdietnějších a nejkvalitnějších mas jako byl králík, ať si škubnou ploutví. A zajímalo by mě jak by chtěly dietně udělat kvalitní hovězí vývar. Jo na ně bych tak tipla, že dají horkou vodu a do ní hovězí chemickou kostku bujonu. ňamíí:)) takže držte se a hodně zdaru při dalších super receptech

catahoula
Vojta jede!!:o) 0 21.05.2010 20:32

Pan Vojta je fakt borec. A navíc očividně gentleman s dobrým srdcem. Zkrátka prima chlap do nepohody!

Anonymous Nikol
:-) 0 13.05.2010 07:11

Veselý člověk se srdcem na dlani, Vojto, moc jste se nám líbil i Vaše recepty!!!

adrianaen
Vojta!!!! nejlepší soutěžící 0 07.05.2010 07:29

Vojta!!!! nejlepší soutěžící s obrovským srdcem. Moc se mi líbil.

reklama