PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vojtěch Hudec (repríza)

Prostřeno - 27.4. - Vojtěch Hudec Foto: Prostřeno - 27.4. - Vojtěch HudecFoto: All

Vyučil se strojním zámečníkem a už je v předčasném důchodu. Má tři dcery a pět vnoučat. V domě v Šumavských Hošticích žije ještě s jednou z dcer a její rodinou.

Přímo v domku mají vlastní obchod s potravinami a pokoje pro turisty. Obchod vede dcera a o ubytování se stará především manželka Anna.

Charakter:

Rád soutěží. Je trochu vznětlivý, má rád neslušné vtipy. Vůbec nepije alkohol a nemá předsudky.

Zájmy:

Hudba, hraje aktivně na plesech, svatbách, narozeninách. Rád spí. Miluje svoje tři kočky.

Vztah k vaření:

Vařit se naučil na vojně, kde byl kuchařem. Doma kuchtili se ženou na střídačku. Zvládne všechno včetně knedlíků, jen pečení mu nejde. Umí profesionálně nakrájet cibuli.

Chutě:

 

Miluje „čínu“, řízky, segedínský guláš a linecké pečivo.

Nesnáší:

Koprovku, špenát, pajšl, křenovou omáčku a kapra.

Očekávání:

Za každou cenu vyhrát určitě nechce, jde mu o srandu a pobavení.

Motto:

Láska prochází žaludkem.

Vaše názory

Buhu
Pan Vojta je super člověk. 1 21.08.2011 22:51

Pan Vojta je super člověk. Řekla bych, že už teď holky litujou, že jeho "srandičky" nebraly. Jeho mi bylo líto a jim bych dala hrstí, nánám. Jako by takovýhle legrácky v životě neslyšely. Nesnáším, když si někdo na něco hraje, co není..jsou to pipky

Sarah275
souhlasim s vami 23.11.2011 23:17

souhlasim s vami

hjk
Super chlap 0 18.08.2011 19:11

Neříkám, že by mě jeho humor neštval, ale má se snad hodnotit jídlo a ne chování, když ho dámy ani neochutnaly, není divu, že neměly co bodovat. Například má kámoška nejí králíka, protože když ví, že je to králík, vidí před sebou jak ho uhodí mezi uši a ona ho má na talíři. Z toho se jí udělá špatně, což chápu. Tyto rádoby dámy se ale ofrňují nad ledasčím, to jen proto, aby vyhráli. Nejvíc, mě však štve ta DENISA.A Vojta je super chlap, to mu nikdo nevezme

Stydlín
Pohodovej a férovej je tenhle 0 18.08.2011 18:04

Pohodovej a férovej je tenhle pán

breberunda
Paničky 0 16.08.2011 08:29

Já teda osobně vůbec nechápu proč se do pořadu hlásej takový lidi co nic nejí.K čemu tam vlastně jsou?! Aby čuměli na ostatní co jedí a pak dali co nejméně bodů? Viz teda slečna Barbora tam nemá co dělat a k ní by se měla přidat i slečna Jaroslava,která se chová jak malý dítě co snad nejí ani krupicovou kaši.Myslím si že pan Vojta měl dobře uvaříno , jen bohužel narazil na špatnou partu dámiček kteří nejedí nic... Vyjadřuju se protože tento pořad sleduju každý den ,ale tohle bylo od nich vážně katastrofa !

Hercules
Kdyby si pan Vojtěch býval 3 15.08.2011 13:33

Kdyby si pan Vojtěch býval odpustil svoje vtipy se skrytým sexuálním podtextem, dopadl by o 100% lépe. Bohužel, nenapadlo ho v soutěži potká namyšlené fifleny a městské paničky, které styl jeho humoru nepochopí. Jsou ženy, který tento typ humoru berou, sic jím není 2 x příjemný. Pro pana Vojtu z toho plyne poučení, že před cizími lidmi, u kterých neví, jak to vezmou, si podobné vtipy má odpustit.

Menu měl dobře připravené a nechápu poznámky "dam", které mají ke skutečným dámám velmi daleko, že králíka jíst nebudou. Králík je dietní, zdravé a lehce stravitelné maso. Nevím, kde viděly paničky problém! Co je na cibuli špatného v kombinaci s králíkem, to jsem taktéž nepochopila.

U pana Vojty bych se já osobně najedla a byla bych velmi spokojená.

Pan Vojta se choval jako gentleman v souvislosti s bodováním dam, které si to absolutně nezasloužily. Je vidět, že je to velice citlivý a empatický člověk, když ho dojmul osobní příběh paní Jarky a její vaření ho přímo nadchlo, budiž mu to ke cti.

Jája2
Přesně tak. Normální ženská 15.08.2011 17:22

Přesně tak. Normální ženská se smyslem pro humor by se zasmála a dál by Vojtovi srandičky nerozpitvávala. Tyto rádoby dámy byly svým chováním trapné. Vojta je člověk se srdcem na správném místě. Pro mě super hostitel. Já, kdybych nakrásně králíka nejedla(nebo cokoliv jiného), bych ho na návštěvě snědla. Protože já beru jako slušnost nabízený pokrm alespoň ochutnat a pokud není připálený,výrazně přesolený apod., tak bych to snědla i kdybych tento pokrm ráda neměla.

bubububu
pan vojta je sice vůl....a 15.08.2011 17:41

pan vojta je sice vůl....a věřím že pokud to čte tak se neurazí....ale do morku kosti slušnej chlap

Světlana.Sv
Re 17.08.2011 18:56

Naprosto souhlasím

Evi
Nestačím se divit 1 15.08.2011 13:23

- Vojta je prostě primitiv, slizoun přítula a přestárlý sexuální loudil. Jeho humor je nechutný zvlášť u stolu. Dámy sice taky šokovaly - nechápu, v čem je králík tak nechutný. Ale celkem chápu, že mu to za jeho slizké prasečinky daly sežrat.

reklama