PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vojtěch Ječný (repríza)

Vojtěch Ječný Foto: Vojtěch JečnýFoto: All

Centrální kontrolor v americké firmě byl původně řezník a zabijačky dělá dodnes. Je dva roky ženatý.

S manželkou vychovávají devítiletého Vítka, který hraje fotbal za AC Sparta Praha, a čtyřletého Filípka. Z prvního vztahu má pětiletého syna. Rodina bydlí v rodinném domku se zahradou.

Charakter:

Soutěživý, ale umí prohrávat. Veselý, vtipný, charakterizuje se jako společenský flegmatik. Na druhých mu vadí faleš, kterou považuje za nejhorší lidskou vlastnost.

Zájmy:

Fandí synovi, který hraje fotbal. Sám se rekreačně věnuje tenisu, baví ho míčové hry. V minulosti hrál čtyři roky americký fotbal, trošku posiluje, jezdí na kole. Sbírá všemožnou literaturu a časopisy o vaření.

Vztah k vaření:

Miluje experimenty a ladění receptů k dokonalosti. Vše musí nejen skvěle chutnat, ale i vypadat. Vaří od sedmi let a nejvíce o víkendech. Největší inspirací je mu vždycky to, co doma najde v lednici. Pro přátele upravuje cizokrajné recepty. Jako řezník neumí vařit v malém. V létě hodně griluje.

Chutě:

Má rád sladké, ale protože ho nebaví pečení, rád chodí na návštěvy, kde voní bábovka a drobenkový koláč. Doma preferuje jednoduché pokrmy z jednoho hrnce nebo českou klasiku. Dělá také minutky, těstoviny, masa a saláty. Miluje japonskou kuchyni.

Nesnáší:

Smaženici. Nepozřel by červy, žabí stehýnka a podobnou havěť.

Motto:

Nejdřív jí člověk očima, teprve poté rukama.

Vaše názory

Anonymous666
to je něco... 0 02.06.2012 13:14

Vojta byl centrální šéfkuchař ve společnosti Ar..... ve které pracuji, mám dojem že za toto byl vyhozen.

prokle
vrácení výhry 7 29.07.2011 18:57

Syn mi říkal, že Vojtěch musel vrátit výhru, protože pracuje v oboru /vlastní cateringovou společnost/. Je na tom něco pravdy? Nebo je to další kachna?

anonym
prokle 18:57 29.07.2011 22:24

Nevím kde Vojta pracuje, nebo jakou firmu vlastní. Pokud sledujete Prostřeno, tak nedávno vařila vrcholně nesympatická, protivná a důležitá Zdena Mahdiová - kontrolorka teploty masa při přípravě v restauracích. Sice nevyhrála, ale pracovala v oboru, tudíž neměla soutěžit, babizna jedna.

evelyna
Někde níže 30.07.2011 10:08

psala paní Vlasta, že je vyučený kuchařem a i pracoval v tomto oboru, což zatajil, a tudíž byl diskvalifikován. Tudíž asi výhru musel vrátit, doufám, že ji celou dostala paní Vlasta. Prima by měla informovat i o těchto dozvucích soutěže.

škoda slov
uvažujte! 30.07.2011 14:14

Zdena Mahdiová byla KONTROLORKA!!! Žádná vyučená kuchařka, ale učitelka z hotelové školy, která se vrátila do praxe. Něco jako technolog. To se nedá srovnávat. Ona dbala na dodržování technologických postupů, ve vaření byla amatér.

škoda slov
dodatek 30.07.2011 14:15

s touto logikou by museli diskvalifikovat i všechny číšníky a číšnice.

anonym
Škoda slov 30.07. 14:15 hod. 31.07.2011 22:23

Zamyslete se nad tím, so jste napsal/a/ a uvažujte! Pokud Mahdiová učila na hotelové škole , tak jaký předmět? Pokud nějaký jazyk nebo zeměpis, pak je to v pořádku. Pokud učila třeba technologii vaření, tak v pořadu neměla co dělat. A vaše logika je úplně v prádelně, když píšete o číšnících a servírkách. Pokud ta Vlasta psala o vyučeném řezníkovi jako o kuchaři, tak to samé platí pro číšníky, kteří pracují v restauraci, kde se vaří. Logiku!!!!

anonym
To si zase nějaký vtipálek 01.08.2011 16:08

zahrál na "dobře informovaného". Jenom zapomněl pro úplnost dodat, jestli Vojta vrátil výhru TV Prima, nebo peníze poslal složenkou přímo paní Vlastě.

Legi
Vojto 12.08.2011 14:15

S tebou bych nešel na pivo za nic!!Jsi závistlivý člověk a strašně se rád vychloubáš!!Kdyby nebylo rodíču taktakový barák nemáš.Nebo my chceš namluvit ,že sis na to vydělal sám???Ha ha...

Jan2
Vojto jseš dobrej,s tebou 2 29.07.2011 18:55

Vojto jseš dobrej,s tebou bych klidně šel na pivko.

reklama