PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vratislav Blecha

Prostřeno III - 1.6. 2011 Dana Žigmundová Foto: Prostřeno III - 1.6. 2011 Dana ŽigmundováFoto: Prima

Vráťa Blecha z Jižního města o sobě může klidně prohlásit, že je šťastný jako blecha. Bankovní úředník a poradce je svobodný a bezdětný, pěkně bydlí a je stále skvěle naladěn.

Žije pro svou rodinu, která sídlí kousek od Mladé Boleslavi, sport a přátele. Umí si dělat malé každodenní radosti a užít si to.

Charakter:

Věčný optimista, dobrou náladu se snaží přenést i na okolí.

Zájmy:

Sport, dobré jídlo a víno, smích.

Vztah k vaření:

Pro sebe vaří jednoduchá jídla z čerstvých surovin.

Chutě:

Potěší ho svíčková na smetaně a krůta na červeném víně a pomerančové šťávě.

Nesnáší:

Nepozře vepřový jazyk a játra.

Motto:

Život se má prožívat, a ne jen žít…

Očekávání:

Chce se podělit o své nadšení, vařit a bavit se. Rád potká pozitivní lidi, kteří si váží každé chvíle, kdy jim je dobře.

Vaše názory

anonym
Můžu se zeptat, kde jsou k 0 09.12.2011 21:14

Můžu se zeptat, kde jsou k sehnání ty talíře? Nikde jsem nic takového neviděla a strašně se mi líbí :) Děkuji

Klára M.
Dobrý večer, pokud vám přišel 0 25.07.2011 22:03

Dobrý večer,
pokud vám přišel pan Vráťa v pořadu sympatický, tak nechtějte ani vědít, jak moc je sympatický v reálu. Televize prý přidává kila, ale v tom případě musí pak ubírat i na charakteru. Náhodou jsem potkala pana V. v jeho zaměstnání a smála jsem se ještě 2 hodiny po té. To vám řeknu: více takových úředníků!!!:-)

Majaaaaaaaaaaaaaaa
ani jsem netusila, ze clovek 0 17.06.2011 13:46

ani jsem netusila, ze clovek ve 23 muze byt tak kultivovany, mit takovej vkus a jeste dobre varit. Smekam

Barbara Benesova
Sul a pepr 0 07.06.2011 03:03

Nic proti Vratovi, jen si myslim, ze pepr a sul patri na stul kdyz prijdou hoste, tak stejne v restauraci.. Me osobne neprijde trapne, ze si nekdo rekne o sul.. Proto bych to od Zdenka nebrala jako taktiku ci pripominku...

Joluska
Zdravím 0 06.06.2011 22:44

Vráťo, koukám jako blázen, že jsi v Prostřeno :)
Jsi fakt šikovný, všechna čest! Přeji hodně štěstí
a úspěchů v životě... Jolča z BIVŠ (ruština)

KatkaTuptudůů
Na Prostřeno se nedívám, ale 0 06.06.2011 21:01

Na Prostřeno se nedívám, ale babička je téměř pravidelná divačka, takže to občas chytnu, když náhodou zamířím do kuchyně v době, kdy tam zrovna je a dívá se. Zrovna díl, kdy vařil jsem viděla a byla jsem překvapená, že i příjemní, přirození, nepřetvařující se mladí lidé se hlásí do této soutěže. Doposud ve mně to málo, co jsem viděla, zanechalo pocit, že je to o lidech, kteří si přehnaně věří a dělají jakoby se hrálo o miliony. Vráťa je velmi roztomilý sympaťák, žijící v Praze, vypadá to, že má skvělý vkus na filmy a ještě je dobrý kuchař. Jak je možné, že nemá přítelkyni? Já bych ho, bez legrace, brala všema deseti. :-D

m.mispu-linka@seznam.cz
:o) 0 06.06.2011 18:03

Všechna čest!:o)Po dlouhé době někdo, kdo uměl vařit, kdo byl slušný, nevytahoval se a nakonec i skvěle uvařil. Zkrátka konečně se na to dalo koukat!! Rodiče na Vás můžou být hrdý:o)
Dokázala bych si představit, že byste mě pozval na večeři:o)

Vráťa-original
Děkuji 0 05.06.2011 18:33

Děkuji všem za vesměs pochvalné příspěvky.. Dělali mi moc radost. Pokud byste mi chtěli něco napsat, na něco se zeptat, rád Vám odpovím na mailu: blecha.vratislav@seznam.cz . Vyměnit třeba nějaké zajímavé recepty, tipy na vaření, nebo prostě jen pokecat, tak budu jen rád. Ještě jednou Všem děkuji, i kritikum, protože i ta je potřebná.. Mějte se krásně, Vráťa PS: Teď už si budu Prostreno zase uživat jen z pozice diváka...:)

Ketynka
Vráťo byl jsi skvělej 1 04.06.2011 21:52

Vráťo byl jsi skvělej :)narozdíl od ostatních sis pořád na něco nestěžoval :)hlavně dobrý dobrý jídlo jsi ukuchtil a celkově seš hrozně milej vtupnej sympatickej chlap :)

matava
Jste úžasný 05.06.2011 09:13

člověk , slušný a navíc ještě takle vaříte, to je fakt kombinace až vražedná -protože z obrazovky se nedá ochutnávat.Ještě musím dodat- moc se mi líbilo že jste se předem nevychloubal jako mnozí jiní kteří pak nic moc v kuchyni nezvládli, u Vás to bylo o vysoké gastronomii.Moc mě potěšilo že po dlouhé době vařil v Prostřeno mladý sympatický muž.Přeji Vám hodně zajímavých inspirací ve vaření a jěště malý dotaz-nemohl by jste se přihlásit znovu ?Proč se máme dívat tak často na lidi , kteří v televizi ukazují jak neumí vařit?

reklama