PO - PÁ v 17:50 na Primě

Yvetta Blanarovičová

VIP PROSTŘENO V. (29) 5. díl galerie  - Iveta Blanarovičová Foto: VIP PROSTŘENO V. (29) 5. díl galerie - Iveta BlanarovičováFoto: All

Yvetta Blanarovičová studovala státní konzervatoř ve slovenské Žilině (obor zpěv a hru na housle) a poté Státní konzervatoř v Praze. Byla obsazena do několika rolí v Národním divadle a v Realistickém divadle v Praze a také se stala jednou ze zakládajících členů divadla Imaginace.

Filmovou kariéru odstartovala filmem Prázdniny, ale nejčastěji ji můžeme vidět v pohádkách, především režiséra Z. Trošky (O princezně Jasněnce a létajicim ševci, Princezna ze mlejna a Princezna ze mlejna II). V roce 1988 získala cenu za nejlepší herecký výkon za roli čarodějnice Černavy v pohádce O princezně jasněnce a létajícim ševci. Také za svou roli čertíka v Princezně ze mlejna byla roku 1995 nominována na Českého lva a za tutéž roli obdržela v roce 1994 cenu za nejlepší herecký výkon. V nedávné době založila nadaci, která se snaží rozvíjet nadané děti La Sophia, proto by cenu darovala právě jim.

Charakter:

nic neřeším a žiju naplno…

Koníčky: 

jachting, trecking, plavání, potápění

Vztah k vaření:

Umím vařit, celý život jsem  vařila pro rodinu, ale nejraději mám, když můžu jít do super restaurace a dát si své oblíbené jídlo tam.

Chutě:

Jím mořské potvory, rizota italská a miluju španělská jídla.

Nesnáší:

Nepiju teplé mléko a nejím dršťky a tlusté maso. Mlaskání a hrubost.

Motto: 

Jedním z mnoha  tajemství šťastného života je stálý proud malých radostí.

Očekávání:

nikdy nic neočekávám, spíše si přeju, aby to bylo hezké a v pohodě. Ono to vždy dopadne.

Ve středu 25.7. v 18:00 uvaří Terezie Škrachová.

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Bez ubrousku, bez bot

 

VIDEO: Kokot na paprice

 

VIDEO: Klepat, klepat, klepat

 

Vaše názory

la_guerra
Afektovaná trapka. Nejhorší 0 25.05.2014 09:39

Afektovaná trapka. Nejhorší bylo jak furt vystrkovala ty kozy, fuj!

KláraKlára
Děláte si srandu? 3 02.08.2012 15:03

Tady je to snad samá stokilová zapšklá padesátiletá ženská. Od Yvetty jsem žádné koketování nezachytila. Nejenže skvěle vypadá, navíc je veselá, spontánní, na nic se nehraje, inteligentní, normální....naopak Dolinová je blbá až to bolí, bylo mi hodně často trapně i za ni, Andrlová mě šíleně zklamala svou upjatostí, pořád se jí něco nezdálo, něco bylo nevhodné...takže Yvetta z nich jasná vítězka, bohužel blbka Dolinová musí srážet body, protože si je vědomá svého neúspěchu...

stokilová padesátnice
to KláraKlára 02.08.2012 17:39

Slečno, musím přiznat, že jste mě teda fakt odhadla. Hned zítra musím ke svému psychoanalytikovi. Ale neberte mi prosím možnost zaléčit si svoje komplexy v této diskuzi, když denně pomluvím alespoň jednu krásnou sebevědomou herečku, lépe se mi pak usíná. Jak jste mě odhalila, musím si spolknout alespoň dvě pilulky na uklidnění.

Jan.miki
Souhlas 20.08.2012 12:52

Yvetta byla férová, zábavná a skvěle vypadá.

Anonymkaxxx
Souhlas! 04.09.2012 16:03

Taky souhlasim! Super vypada, kez ja bych tak vypadala, az mi bude tolik, co ji. To zpivani u Misy Dolinove bylo trosku trapne, ale Prostrena se mi libil.

Anonymous
:-D 0 01.08.2012 12:31

Tak to mě se Blanarovičová moc líbí. Je to nádherná ženská a v jejímm věku bych chtěla takhle vypad. Myslím,že jsem jedna z mála co to umí přiznat a trapně nezávidět. No někdo má a někdo ne:-D
A Andrlová? Tak ta jí záviděla už od první minuty co se holky viděly.

Anonymous
Tak to mě se Blanarovičová 0 01.08.2012 12:18

Tak to mě se Blanarovičová moc líbí. Je to nádharná ženská a v jejím věku bych chtěla takhle vypadat. Myslím,že jsem tady jedna z mála co to umí přiznat a trapně nezávidí. No někdo má a jiný ne :-D
A Andrlová? Tak ta na Blanarovičovou koukala zavistivě už v první minutě co se holky viděly.

anonymka
Musím předeslat, že nezávidím 4 29.07.2012 17:49

Musím předeslat, že nezávidím paní Blanarovičové ani postavu, ani kariéru ani peníze ani bydlení, ale upoutávku z jejího dne uvádět v plavkách mi přišlo spíš smutné než úžasné. Když padesátiletá žena má pocit, že nejvíce udělá dojem v plavkách, a je to nejzajímavější informace o ní, no tak nemá moc hodnotné životní portfolio. Přes všechno koketování a svádění a kníkání, které postupem gradovalo, mi jí bylo čím dál tím víc líto. No asi jsem závistivá fousatá baba z Moravy.

eva54
Jo, já taky, nic si z toho 29.07.2012 21:11

Jo, já taky, nic si z toho nedělejte.

bbbb
a já do třetice 30.07.2012 11:13

takže klid

reklama