PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdeněk Ernest

Zdeněk je v invalidním důchodu, naposledy pracoval v oblasti realit. Je rozvedený a má dvě dospělé dcery. V současné době žije se svou družkou, jejím synem a pejskem.

Důchodkyně Jaroslava je vyučená brašnářka. Pracovala jako školnice v MŠ i pomocná síla v cateringové firmě. Nyní si přivydělává jako pomocná síla v jídelně. Jaroslava je již dlouho rozvedená, má dceru a syna a je babičkou tří vnoučat. Prý měla docela rušný život a nyní je ráda, že má klid. Žije v bytě 2 + 1 na Lhotce s kamarádem. Každý obývá jeden pokoj. Kdyby vyhrála, zrekonstruovala by koupelnu. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce dokázat, že to zvládne. 
Charakter: Výbušná – pokud se setká s nespravedlností nebo hloupostí. Společenská, ale také je ráda sama a umí to. Je pro každou legraci. Zakládá si na své spolehlivosti a schopnosti vidět věci kriticky. 
Zájmy: Baví ji čtení, luštění křížovek a sudoku, počítač. Chodí na procházky a ráda cestuje – oblíbila si ostrov Madeira.
Vztah k vaření: Vaří dlouhá léta a ještě ji to nepřestalo bavit. Největší radost má, když hosté všechno sní.
Chutě: Považuje se za poučeného, ale nevybíravého strávníka.
Nesnáší: Vnitřnosti a mořské plody. Nikdy by nesnědla hmyz, kočku nebo psa.
Motto: Díky za každý dobrý den.
Očekávání: Těší se, že pozná zákulisí pořadu, jeho přípravu. Doufá ve výhru.

Je hrdým dědečkem malého vnoučka. Bydlí ve dvoupatrovém domě ve Starém Plzenci, kde bude také vařit. Pokud by vyhrál, tak by opravil kuchyň, nebo odjel s přítelkyní na dovolenou.

Charakter:

Nekonfliktní, detailista, šikovný, učenlivý, prý normální chlap ve středních letech.

Zájmy:

Sport pasivně: fotbal, atletika, hokej, tenis a lyžování. Pravidelně navštěvuje místní zápasy v kopané. Dříve hrál aktivně házenou. Procházky se psem, výlety po hradech a zámcích. Vaření a grilování.

Vztah k vaření:

Vaří teprve krátce, ale chytlo ho to a je to jeho nový koníček. K jídlu má kladný vztah, rád hledá nové recepty a kombinuje chuti. V létě ho baví grilování

Chutě:

Jí prakticky vše, má rád dobře připravené jídlo, maso a minutky.

Nesnáší:

Mořské plody, nikdy by nesnědl mlékovou a rybí polévku.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy!

Očekávání:

Do pořadu ho přihlásila starší dcera, protože o pořadu často mluvil. Těší se, že pozná, jak stolují v jiných domácnostech, že ochutná nová jídla a také bude rád, když jeho jídlo ohodnotí a ocení někdo jiný než rodina.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Mastný vývar

 

VIDEO: Křenová rolka s banánem

 

VIDEO: Nepovedené koblížky

 

VIDEO: Šnek v jídelně

 

VIDEO: Trable s pomazánkou

 

Vaše názory

Zdeňka z Plzence
Tleskám panu Zdeňkovi! 0 28.05.2012 20:32

Dobrý večer, dnes jsem shlédla na internetu tento díl a mám z něj opravdovou radost. Jako rodačka ze Starého Plzence jsem náležitě na pana Zdeňka hrdá. A nejen na něj, ale všechny účastníky tohoto týdne, protože všichni hezky reprezentovali Plzeňsko. Děkuji Vám :o)

známá
gratuluji 0 30.04.2012 06:47

výborně!!!!, konečně někdo, kdo je slušný, kultivovaný a velice šikovný !!!! chtěla bych jednou docílit jak vašeho příjemného a zároveň i vtipného vystupování, tak kulinářského umění. smekám před vámi. i paní Marta byla velice šikovná a milá. tento týden byl nejlepší. pane Zdeňku GRATULACE!!!

Ditka
Opožděná gratulace 0 12.04.2012 12:48

Pane Zdeňku,také já se připojuji k zástupu gratulantů a musím Vám poděkovat za krásný večer,kde jste předvedl jak kuchařské dovednosti,tak kulturu stolování.Plný počet bodů si právem zasloužíte.

kamila KX
Pane Erneste 0 11.04.2012 07:39

jestli ještě někdy čtete tyto řádky,dovolte abych vám napsala,že na nebi soutěže Prostřeno záříte jako hvězda.

TerkaRab.
Takhle nějak 1 27.03.2012 16:23

Tak takhle nějak si představuji opravdu vyšperkovanou slavnostní večeři...Bohužel jsem nestihla Prostřeno v televizi, tak jsem se na něj mohla podívat až dnes odpoledne na netu... Mít klobouk tak smekám a odhazuji v dál. Večeřet u Vás musí být čest. 40 bodů i 40 tisíc si zasloužíte jako nikdo v této soutěži a to ji sleduji už od jejího počátku... GRATULACE!!! :-)

Veronikaa
Reaguji sice pozdě, ale jak 05.04.2012 16:23

Reaguji sice pozdě, ale jak se říká přece! Též smekám a trošku se i červenám, protože jsem žena, ale tak jako vy jsem ještě nenaservírovala. Vím, jsme pořád ve stresu a v poklusu, ale zamyslím se nad sebou! Opravdu jste vítěz i s hvězdičkami!!! Před vámi by smekl určitě i pan Zd. Pohlreich.

Spolužačka z Plzence
Ahoj Zdeňku. Jsi velký borec, 0 27.03.2012 14:00

Ahoj Zdeňku. Jsi velký borec, skvělý výkon. Gratuluji.

Ebelin
Pan Zdeněk je jedním slovem 0 27.03.2012 11:48

Pan Zdeněk je jedním slovem BOREC. Skvělej chlap. Nemám víc co dodat :-).

vánek
Prostřeno 0 26.03.2012 11:07

V týdnu od 19.3. do 23.3 byl nejlepší. Sešli se tam samí slušní lidé.Ale někdy jsou tam intrikáni a zlí lidé.Velice se mi ti líbilo. Jana

Zdeněk ERNEST
Vřelé díky 6 25.03.2012 20:33

Vážení, chtěl bych Vám všem poděkovat za gratulace a slova uznání. Moc si toho vážím a hřeje mě to u srdce.Jsem rád i za kritické příspěvky a z některých si jistě vezmu ponaučení. Ještě jednou musím také poděkovat svým spolusoutěžícím. Byli a jste opravdu SKVĚLÍ.
PS: Něco na vysvětlenou. Ta omáčka nebyla opravdu UHO, ale DEMI GLACE (mám jej v mrazáku, neboť jeho příprava je velmi zdlouhavá). Omáčku z kostky bych na talíř nedal.Ještě jednou velké DÍKY Vám všem. Zdeněk Ernest.

reklama