PO - PÁ v 17:35 na Primě

Zdeněk Gabriel

Pan Zdeněk vystudoval elektrotechnickou průmyslovku a po škole pracoval jako technik. Po revoluci se dal na drobné podnikání, nyní provozuje kantýnu v jednom podniku v Chebu.

Má přítelkyni, která žije v Německu a vidí se spolu jednou za čtrnáct dní. Zdeněk má rád volnost a vyhovuje mu to. Do pořadu se přihlásil sám, vařit bude na své roubené chalupě v Lipové, kde mu dělá společnost pejsek. Pokud vyhraje, peníze investuje právě do chalupy a možná zbyde i na malou dovolenou.

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je klidný a vyrovnaný člověk.

Zájmy:
Dříve dělal skautského vedoucího, měl svůj oddíl. Nyní mezi jeho koníčky patří hra pétanque a práce na chalupě a kolem ní.

Vztah k vaření:
Kladný, vaří rád, ale musí na to mít čas. Baví ho příprava typicky českých jídel, moc nemusí čínskou nebo italskou kuchyni.

Chutě:
Miluje českou klasiku, svíčkovou a uzené maso.

Nesnáší:
Mořské plody. U stolu mu vadí, když lidé nedojídají a nechávají na talíři zbytky jídla.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídil. Snaží se být „jen“ čestný člověk.

Očekávání:
Těší se na seznámení s novými lidmi, rád ochutná neznámá jídla a doufá, že zažije legraci.

Historka z vaření:
Jednou se mu podařilo osolit štrůdl a ani pes s kočkou to nechtěli žrát.

Vaše názory

Anonym
Velice příjemný, slušný pán. 0 12.10.2016 21:56

Velice příjemný, slušný pán. Vytvořil všem hezkou atmosféru a byl milý. Na večeři v jeho chaloupce a v přítomnosti tohoto sympatického člověka by se mi určitě líbilo.

Anonym
Ted uz tomu dedku vihru 0 27.09.2016 01:15

Ted uz tomu dedku vihru nepreju a ani bich ho neotrtkal bo ze sebe krivu svinku zrobil chuj jeden s prehazovacku na bamberce&

Anonym
ubožák a slaboh co jde s 0 26.09.2016 13:06

ubožák a slaboh co jde s davem, žádný chlap nemá vůbec vlastní názor a s tím talířem od toho nechutnýho psa pro Marii se mě ještě více zhnusil.

Marta Veselá
Škoda,že jste se přidal k těm 1 26.09.2016 11:55

Škoda,že jste se přidal k těm nechutným řečem, které jste pronášeli,když u toho Marie nebyla.Martina na vás měla velký vliv. Jako-by jste se jí bál odporovat. Nebo spíš báli, protože ti ostatní na tom byli podobně.Je to hnus co vidina "pár" peněz dokáže z lidí udělat.

x***x
Oni si neměli co vyčítat, ale 26.09.2016 12:10

Oni si neměli co vyčítat, ale Zdeněk se mi strašně zprotivil při šmejdění u martiny. Jak si mohl vůbec dovolit odklopit víko terária a sahat na šneka?

Ve zdejších komentářích
jsem se mimo jiné dočetl, že 0 26.09.2016 10:45

jsem se mimo jiné dočetl, že vinná klobása je v některých rodinách součástí štědrovečerní tabule. Je to skutečně jedna z dlouholetých tradic. Nechápu proto urážlivou reakci nějakého diskutéra tradic neznalého...

Anonym
Přátelé, a co scénář, 0 26.09.2016 09:44

Přátelé, a co scénář, nemyslíte?! Určo tato grupa neprodukovala patřičnou dávku "akceschopnosti" jako minulý týden a tak bylo třeba "akci" potlačit. Chléb a hry, teda krevety a hry! haha

Anonym
Přece se z toho už teď 1 25.09.2016 19:23

Přece se z toho už teď nepo***.

Anonym
Zlý člověk bezcharaktrní, 25.09.2016 20:40

Zlý člověk bezcharaktrní, který vám naplive do kafe a bude vám tvrdit jak vás miluje. Starý člověk a tak se ponižuje aby vypadal jako kamarád.

Anonym
Buď Gabrieli rád, že nevíš co 0 25.09.2016 18:24

Buď Gabrieli rád, že nevíš co si o tobě myslí okolí.Jsi starý slizoun.Fuj.

reklama