PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdeněk Jetel

Prostřeno IV (6) - střední Čechy - Zdeněk Jetel Foto: Prostřeno IV (6) - střední Čechy - Zdeněk JetelFoto: All

Novopečený tatínek malé Marušky a skladník z Chudoples je zatím svobodný, ale svatba je na spadnutí. Obzvlášť kdyby Zdeněk zvítězil, tak ho chomout nemine.

Žije v domě s dobře udržovaným hospodářstvím, o které se ale převážně starají rodiče. Zdeněk se vyučil číšníkem, takže ke kuchyni má vztah kladný.

Charakter:

Soutěživý, šikovný, samostatný, rezervovaný i společenský.

Zájmy:

Sport, hrával aktivně hokej, dnes chodí do posilovny. Rád chodí na procházky se psem a teď už i s dcerkou.

Vztah k vaření:

Miluje dobré jídlo, hlavně maso na všechny způsoby. Recepty si sám vymýšlí, často peče vlastní chleba.

Krédo:

Jít si za svým.

Chutě:

Nejoblíbenější jídlo je pikantní guláš.

Nesnáší:

Játra, vnitřnosti.

Očekávání:

Výhra!

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Podvod

 

VIDEO: Pravá domácí houska

 

VIDEO: Skákal pes přes oves

 

VIDEO: Úplně mokrej

 

VIDEO: Vlas v jídle


Vaše názory

wixie
on fakt nekecal :D muck :-* 0 12.02.2012 13:25

on fakt nekecal :D muck :-*

Klárina
BOREC 1 14.10.2011 19:35

Zdeňka znám jako malého sport.založeného kluka.Prostě se mu to povedlo a to,že nejí ryby?Každý něco nejíme.Řekl to na rovinu a na rovinu jednal.Ty hrůzy co tam kromě Karla vařili stáli za hovno tak proč jim dávat velké hodnocení?????Držela jsem mu palce....Hodně zdaru Jetýlku.Bureška:)

anonym
nejen to 15.10.2011 19:42

Pekly jsme s mamkou chleby a povedlo se.

22M22
Neříkám, že pan Karel působí 1 11.10.2011 13:18

Neříkám, že pan Karel působí špatným dojmem. Ale to samé mohu říci o Zdeňkovi. Nemůžete soudit, aniž byste ty lidi doopravdy znali. Rýpat, rýpat, rýpat, to vás baví. A kritizovat. Vás by si lidé jistě také pěkně vzali na paškál, kdybyste soutěžili. Protože závistivci a rýpalové si vždy něco najdou. Vaše urážlivé a hloupé komentáře mluví za své.

Alexine
Nemyslím si, že je v tom závist 11.10.2011 19:38

já také vidím pana Zdeňka jako člověka, který záměrně dával málo bodů a sám nic tak úžasného nepředvedl. Kuře bylo polosyrové, předkrm neprůhledný, nebylo vidět, že by chleba, který zvláštním patláním připravoval také pekl. Neudělal vůbec kvásek, zadělával vodou s droždím. Jeho grilovaný zčernalý ananas bez ovocného přelivu, případně zmrzliny, nebo šlehané smetany, tak to bylo fakt hodně slabé. A vy ho tady vychvalujete. Jen nevím, za co. Karel vedl jasně i v sympatiích.

22M22
Udivují mě neustálé negativní 1 11.10.2011 13:18

Udivují mě neustálé negativní reakce na pana Zdeňka a chvalozpěvy na pana Karla. Zdeněk prostě dostal nejvíc bodů, a proto vyhrál. Přirozeně. Měl pěkný nápad pohostit soutěžící venku, upéci vlastní domácí chléb, nabídnout hned dva grilované chody. A výhra jistě posílí jeho rodinný rozpočet. Karel nerýpal o nic méně než on. Hodnotíte lidi, které znáte pouze skrze televizní obrazovky, to není fér.

je to tak
Ted vyhral 16mega ve sportce 06.08.2014 20:11

Ted vyhral 16mega ve sportce a machyrek nejvetsi myslim Z.Jetela

jak
Menu rozhodně na výhru 0 10.10.2011 19:12

Menu rozhodně na výhru nebylo, ale zajistila mu ho Dáša vysokým hodnocením (zatímco Pavle dala 3body např.) - asi ji tlačilo svědomí za ty housky. Podle mého měl tento týden vyhrát Karel.

JeNg
Fakt vás lidi nechápu. Nevím 1 10.10.2011 17:41

Fakt vás lidi nechápu. Nevím co ho tady obhajujete, že nepustil na prohlídku domu. Mne taky zrovna není to jejich šmejdění po chuti, ale platí to pro všechny stejně. A výmluva na dítě? Jo, hlavně že tam chodil celý štáb a producírovali se s kočárem už venku, ale soutěžící dovnitř nesmějí. Jídlo nic moc, syrové, nedodělané, chleba dobrý, pokud byl opravdu jeho práce. Ale výhra nezasloužená. Nesympatický chlap, kuchařský výkon nic moc, taktika. Udav se tou nezaslouženou čtyřicítkou.

Denisa Č
Myslím si, že problém byl v 15.03.2012 22:45

Myslím si, že problém byl v tom, že miminku byli pouhé 3 týdny, tudíž by se mělo dodržet šestinedělí a zcela chápu, jak Zdeňka tak jeho paní, že si nepřáli "šmejdění". Myslím, že to musela být hlavně mamince nepříjemné. Štáb nejspíše natáčel jejich bydlení v dobu, kdy paní byla s miminkem na procházce. Opravdu na tom nevidím nic špatného!

reklama