PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdeňka Bicanová

Prostřeno 21.10. oprava - Zdeňka Bicanová Foto: Prostřeno 21.10. oprava - Zdeňka BicanováFoto: Prima

Aktivní důchodkyně kdysi pracovala jako dámská krejčová a dodnes si šije pro sebe. Soupeřkám jako dárek spíchla zástěrky. Naposledy pracovala u dráhy jako samostatná komerční pracovnice. S manželem Josefem již oslavili zlatou svatbu a vychovali čtyři děti – dva syny a dvě dcery.

Nejstaršímu Zdeňkovi je 56 a nejmladšímu Josefovi 43 let. Žijí v příjemně uspořádaném bytě, ale hodně času s rodinou a vnoučaty tráví na zahradě, kterou Zdeňka miluje. Také stále ráda cestuje a ještě raději o tom vypráví. Za výhru by nejradši jela do maďarských termálních lázní. Do soutěže ji přihlásila vnučka, která babiččinu svíčkovou považuje za nejlepší na světě. Přes manžela byla Zdenčina rodina spřízněná s legendárním fotbalistou Pepi Bicanem.

Charakter:

Soutěživá, dominantní, sebevědomá, veselá, aktivní.

Zájmy:

Zahrádka, rýmování, vnoučátka, šití, vaření.

Vztah k vaření:

Dobrý, vaří denně pro muže, ale i pro návštěvy, hlavně pro rodinu na jejich zahrádce. Oblíbená specialita je pizza. Jinak vaří jen českou kuchyni, hlavně vepřovou s knedlíkem a zelím. Zahraniční kuchyně nekritizuje, ale prostě cizokrajné speciality nemusí. Obdivuje českou kuchyni, kterou nám prý ostatní závidí.

Chutě:

Kromě kolomazi by prý snědla všechno.

Nesnáší:

Nemusí moc zeleninu a houby, „obloha je nejlepší přes prase“. U stolu nesnáší smrkání, kýchání, mluvení – upozorňuje na to dokonce v samotném pořadu Prostřeno!

Motto:

Polévka je grunt, ostatní je špunt.

Očekávání:

Poznání něčeho nového, chtěla by si vyzkoušet, jak v soutěži obstojí. A samozřejmě vyhrát.

Vaše názory

sasanka
proč toliko kritiky 0 13.11.2010 19:31

Když to srovnám s tímto týdnem, tak jste byla ještě hodně málo urýpaná.

MASKA
PANÍ ZDENA BYLA TAKOVÝ BROUK 0 28.10.2010 14:47

PANÍ ZDENA BYLA TAKOVÝ BROUK PYTLÍK V SUKNI.VŠECHNO ZNALA-PROTOŽE JEJÍ SYN....,VŠECHNO UMĚLA ATD.A TY JEJÍ KECY O MUŽÍČKOVI A CELERU,ŽE SE NESTYDÍ.JÁ BÝT JEJÍM MUŽEM A JEJÍMI DĚTMI A VNUKY,TAK SE ZA NI STYDÍM.

Mirek koj
ha ha ha 1 27.10.2010 19:16

Směji se, čí jsem ještě příbuzný? Prostě mě byla Zdeňka sympatická a elegantní.... jídlo bylo příjemné a domácí, klidně bych na jídlo zašel

Agáta Novotná
:) 28.10.2010 16:53

já s vámi uplně souhlasím máte pravdu a mimo to paní Zdena na začátku říkala že sní všechno kromě kolomazu... ve skutečnosti neměla ráda (nesnědla) skoro nic

Klára Čevelová
Škoda, že to tu nefunguje 30.10.2010 22:45

Škoda, že to tu nefunguje stejně jako na facebooku, hned bych pod Váš komentář o Brouku Pytlíkovi dala "To se mi líbí" a ve všem s Vámi souhlasím..

Mirek koj
Už dejte pokoj, mě byla paní 1 26.10.2010 20:40

Už dejte pokoj, mě byla paní zdeňka sympatická, elegantní a její menu byla klasika trochu jinak

slávka1
Mirek koj 27.10.2010 12:13

vy asi budete s paní Zdeňkou rodina. Zastáváte se jí tak vehementně a slepě, že soudného člověka ani jiná varianta napadnout nemůže. Do sympatické dámy má stejně daleko jako do elegance, o vaření je škoda mluvit. Takže pokud nejste gerontofil, musíte být z její přízně a snažit se trochu vylepšit pošramocenou pověst babičky.....

jahelka
napadá mě jenom jediné: 0 26.10.2010 17:08

napadá mě jenom jediné: "stáří rozumu nepřidá".Asi tak.

orechanda
Houby 2 26.10.2010 13:24

Jediné co mi na paní Zdeňce vadilo bylo, když v prvním díle řekla, že nechápe, proč se tam hlásí lidi, kteří něco nejedí. A bác, hnedle na to, že nejí houby. Tak proč se tam teda hlásí, když "něco" nejí.

anonym
orechanda 26.10.2010 17:08

Vydrží vám to ještě do příštího roku? Vše již bylo řečeno, tak dejte pokoj.

reklama