PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdenka Jenkeová

Paní Zdena je v důchodu a je podruhé vdaná. Bydlí v bytě 2 + 1 v Havířově. Kdysi se vyučila pánskou krejčovou a dodnes ráda šije, ale živila se různě. Jako telefonistka, v propagaci, ošetřovatelka první pomoci a dvanáct let jako jeřábnice v Nové huti Ostrava.

Z prvního dvacetiletého manželství má tři děti a dnes také šest vnoučat. Stejnou dobu už žije s druhým mužem, mladším o dvacet let. Společně vedou aktivní život. Do soutěže ji přihlásila nejstarší dcera.

 

Charakter:

Komunikativní, kreativní, veselá, společenská, upovídaná, rozhodná, sebevědomá, přímá. Má ráda legraci a spravedlnost, prý je puntičkářka.

Zájmy:

Rodina, péče o květiny a zvířata. Ráda vaří, šije, čte a zajímá se o všeobecné dění u nás i ve světě. Ráda uklízí a potrpí si na pořádek.

Vztah k vaření:

Vaření miluje – ráda experimentuje a vymýšlí vlastní recepty, které chutnajícelé rodině.

Chutě:

Má ráda především maso, kvalitní šunku, vejce, sýry, jogurty a dobrou čerstvou zeleninu. Nejvíce si pochutná na řízku s bramborovou kaší s pažitkou nebo jarní cibulkou a salátku.

Nesnáší:

Mořské plody. U stolu jí vadí špatně umyté a upatlané nádobí.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Doufá, že vyhraje a těší se na nové životní zkušenosti.

Vaše názory

Anonym
Jsem z Havířova a paní Zdenu 0 12.03.2016 00:05

Jsem z Havířova a paní Zdenu znám.Je přesně taková,jak v pořadu vystupovala.Důležitá,namyšlená,drzá,všechno ví a zná,je nejkrásnější a nejchytřejší...No prostě nešťastná povaha.

lEONA 77
Zdenička 3 17.03.2014 11:57

Tak akorát jste na to kápla. My všichni upřímně Zdeničce ZÁVIDÍME. Všichni bychom chtěli její povahu,umět se dobře obléci,dobře vypadat,být tak upřímná a také tak dobře uvařit. JE MY VÁS MOC LÍTO.......

Baronn
Nechutnost 17.03.2014 12:06

Tak to mě jí líto není ani trochu. Takovou čarodej... jsem dlouho neviděl,když už je tak odpuzující člověk by čekal,že bude dobré povahy,ale co čekat od takového zjevení.

venolík
Žlutá bába 17.03.2014 12:13

Přece ten žlutý hadr jí všichni závidíte. Toš baby dojděte k šátorákům za bůra je vaše a nemusíte téhle osobě závidět.

anonyma
Nám je líto tebe ,neumíš pravopis a máš touhu se vyjadřovat 23.03.2014 09:06

JE MY!!!!tě líto

Anonymous ondra
prostřeno 4 16.03.2014 20:07

potrefeny husy nejvic kejhaj co pořad na ty pani mate,tak mě napadá,že by bledá závist,byla upřímná,rovna a na nic si nehrala,stul měla krasně prostřeny,doma krasně a čisto a to triko,mame elektriku,vodu,pračku,takže jakto,že víte,že si ho nevyprala,takto utočit mužou jenom zamindrákovaní hlupáci,je to trapný

bobošikus
ad anonymous ondra 16.03.2014 22:26

Ty huso potrefená, jak tu asi o sobě píšeš, nauč se alespoň základy pravopisu, protože to už o tobě napovídá, co jsi za člověka. Když už se rozhodnu, že budu vystupovat před kamerami, tak si z pěti natáčecích dnů neobléknu třikrát to samé triko. Celý den v tom triku vařila, nebo spíše hatlala patlala, takže musela být zpocená jak dveře od chléva a pak v tom vesele seděla celý večer a smrděla druhým pod nosem. Kritizovat a blbě kecat to uměla, ale vaření stálo za velké kulové.

Lojza.
Ještě jste zapomněl napsat, 17.03.2014 09:32

Ještě jste zapomněl napsat, co by jí asi tak mohl někdo závidět.

Anonymousačka
to, že nepereš ty 17.03.2014 09:38

ještě neznamená, že druzí taky neperou, u tebe to musí smrdět, když to tak popisuješ

kolomazníkový
Fuj,fuj 17.03.2014 12:16

Opravdu bledá závist nic jiného při pohledu na tuto paní mně ani nenapadlo.

reklama