PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdeňka Mahdiová

Prostřeno! - Zdeňka Mahdiová Foto: Prostřeno! - Zdeňka MahdiováFoto: All

Nejostřeji sledovaná účastnice tohoto týdne pracuje v gastronomii jako metodička kontroly potravin.

Je znalá a zcestovalá. Od toho se odvíjí i její kritičnost a vlastní náročné menu. Vnímá jídlo jako svoji vášeň a zároveň profesní deformaci. Ve volném čase se též intenzivně věnuje fitness.

Charakter:

Asertivní, komunikativní perfekcionistka, která si uvědomuje vlastní kvality.

Vztah k vaření:

Vaření má jako hlavního koníčka. Považuje se za poučeného amatéra. Miluje ochutnávky kvalitního jídla, k němuž se dostane hlavně v rámci své profese. Její kuchyně je pestrá.

Chutě:

V oblibě má lehčí jídla. Ráda jí ryby, rýži, jehněčí, zeleninu, mořské plody, ovoce a kvalitní čokoládu.

Nesnáší:

Ocení každé dobré jídlo, nebojí se experimentovat, brouky a larvy by ale pravděpodobně nepozřela.

 

Očekávání:

Věří si, do večeře investovala hodně času, invence a úsilí. Chce ostatním umožnit, aby okusili zatím nepoznané.

Vaše názory

Weigova@seznam.cz
čeština 0 17.06.2010 09:39

Čtu si starší příspěvky a žasnu!Ve 3 větách nadělat tolik hrubých chyb,to jsem jěště nikdy neviděla.Nejsem žádná inženýrka,ale tohle mě vážně ohromilo.

claudie
Lanyz 0 17.05.2010 00:23

Lanyz biely je vzacnejsi ako cierny, lebo sa vyskytuje zriedka. Co sa chute tyka : nic moc, pripomina mi to syr, ale parmazan je parmazan a na lanyza to nema !

Aleš K
Jestli jste taková kulinářka... 1 10.04.2010 20:54

...jak o sobě tvrdíte, najděte si někde jak se správně drží příbor. V naší zemi se to sice nenosí, ale všude ve světě je to vizitka, stejně jako čisté boty...A podotýkám, že držení příboru je jen jedno, tzv. "tužkové držení" je pouze výmysl soudruhů z let 1940-1989..které budeme ještě dlouho odbourávat!

jaruha
Držení příboru 26.04.2010 22:41

To jsem ráda Aleši, že to tady už někdo konečně napsal. Držení příboru je asi u 90% soutěžících opravdu hrozné. Ale u paní Zdeňky KTERÁ SE MI JINAK VELMI LÍBILA, PROTOŽE SI POTRPÍ NA KVALITU jídla mě nemile překvapilo. Ostatní poučovala, jak by si měli nastudovat prostírání stolu, ale ona by si měla něco zjistit o držení příboru. To její bylo jedno z nejhorších. Tzv. držení jako tužtička je hnusný socialistický pozůstatek.

claudie
drzeni priboru 17.05.2010 00:29

Drzeni priboru... to by som presla, horsie su lakte na stole, zhrbeny chrbat, jedenie polievky z taniera atd atd ...

Xara
Ale i tenhle podle tebe 20.07.2010 18:57

Ale i tenhle podle tebe "hnusný socialistický pozůstatek" pravidla slušného chování a stolování připouští! Pořád je to lepší,než konzumovat jako američan......

Zdeňka Mahdiova
ahoj 20.12.2010 18:35

ahojik jakjse tam mate

Ludmilka
Zdenička 1 05.04.2010 10:11

Paní Zdenička byla velice arogantní ***, co si myslela již od začátku, že vyhraje a navíc všechny obtěžovala svými poznámkami. Čekala jsem, s jakým menu se ukáže, ale popravdě musím říct, že byla velmi slabá a jídlo bylo velmi cenově chudé na to, jak se ukazovala. Nicméně jsem ráda, že to vyhrál Martin, protože ten byl z finálové pětky nejrozumnější a nehrál si na nic, uvařil nejlépe!

ehmmmmm
tak to pardon, byla to 24.06.2013 15:42

tak to pardon, byla to nejlepší kuchařka v historii prostřeno si troufám říct...že to bylo cenově chudé může říct jenom osel!

Lída1
Reakce na kritiku paní Zdeňky 3 01.04.2010 11:20

Paní Zdeňka byla a zatím je nejlepší kuchařka ze všech soutěžících.
Její chování by pochopil člověk, který pracuje ve stejném oboru, jako ona. Vím o čem mluvím, protože moje dcera právě studuje na vysoké škole, zřejmě stejný obor jako má paní Zdena. To, nad čím se pozastavovala při vaření, je obsahem vysokoškolské výuky a určitě i náplní její dlouholeté práce. Proto má naše sympatie a přejeme jí
hodně úspěchů v životě a ať se nenechá rozhodit negativním hodnocením. Výhru si určitě zasloužila ona.

reklama