PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdeňka Mahdiová (repríza)

Prostřeno! - Zdeňka Mahdiová Foto: Prostřeno! - Zdeňka MahdiováFoto: All

Nejostřeji sledovaná účastnice tohoto týdne pracuje v gastronomii jako metodička kontroly potravin.

Je znalá a zcestovalá. Od toho se odvíjí i její kritičnost a vlastní náročné menu. Vnímá jídlo jako svoji vášeň a zároveň profesní deformaci. Ve volném čase se též intenzivně věnuje fitness.

Charakter:

Asertivní, komunikativní perfekcionistka, která si uvědomuje vlastní kvality.

Vztah k vaření:

Vaření má jako hlavního koníčka. Považuje se za poučeného amatéra. Miluje ochutnávky kvalitního jídla, k němuž se dostane hlavně v rámci své profese. Její kuchyně je pestrá.

Chutě:

V oblibě má lehčí jídla. Ráda jí ryby, rýži, jehněčí, zeleninu, mořské plody, ovoce a kvalitní čokoládu.

Nesnáší:

Ocení každé dobré jídlo, nebojí se experimentovat, brouky a larvy by ale pravděpodobně nepozřela.

 

Očekávání:

Věří si, do večeře investovala hodně času, invence a úsilí. Chce ostatním umožnit, aby okusili zatím nepoznané.

Vaše názory

Anonym
Řekl byste mi prosím někdo, 0 02.02.2016 19:49

Řekl byste mi prosím někdo, kdy se tento týden vysílal, případně jaká je to série a číslo dílu?
Děkuji

Jana J.
Vzhledem k tomu, že je to 1 19.08.2011 13:58

Vzhledem k tomu, že je to pořad o vaření a hostitelství, mě celkem mrzelo, že nevyhrála Zdeňka, která hostům připravila velice kvalitní a drahé gastronomické lahůdky, které ostatní nebyli schopni ocenit.

Rudy
hm 28.12.2011 23:36

ale kvalita neni ve vysoke cene.a soutez je i o tom,jaky kdo je clovek.A kdyz se chova jako namyslena egoisticka ...,nemuze cekat ze ji kazdy bude zobat z ruky,tak jak to ocekava..trochu pokory,lide moudri.trochu pokory...

Taumantis
"Kvalitářství" 0 08.08.2011 23:09

Paní Zdenko, naprosto s Vámi souhlasím, když se protihráčů ptáte na stáří vajec, i s tím, že nemáte ráda mražený špenát atd. Sama studuji obor Jakost rostlinných potravinových zdrojů, tudíž mám s kvalitou potravin taky hodně společného a vždycky mě zaráží lidé, jako např. paní Mária, co si myslí, že na složení a čerstvosti potravin nezáleží.... takže rozhodně vám dávám "palec nahoru" :-) kéž by se více lidí začalo zajímat, co do té pusy cpe a co kupuje

Nita
Bavilo mě to 0 14.07.2011 13:49

Paní Zdeňka mě bavila, její večer byl originální,jídlo vtipné a rozhodně NE nudné. Nechápu kousavé komentáře, je to pořad o vaření a bylo příjemné podívat se konečně na něco svěžího a jiného.Takových soutěžících by mělo být daleko víc.Rozhodně by to úroveň celého pořadu pozvedlo.

2bill2
tragedia 1 11.07.2011 23:53

Tohle se opravdu nedá :D Ženy probertese- nesedtě u internetu a nehádejte se tu o hovadinách :D ... rači se zvedněte a vaše vypasená bříška pořádně procvičte. Opravdu česká vlastnost ZÁVIST (Do počítače umí ťukat blbosti v dnešní době každý)Nazdaj

anonym
pro 2bill2 19.07.2011 21:38

Ty se seber a uč se pravopis, nádivo.A u PC dřepíš taky.

Renata22
Co mi skutečně vadí na českém 1 08.07.2011 19:31

Co mi skutečně vadí na českém národu v oblasti gastronomie je naprostý konzervatismus a to neustálé "nejím ryby, nejím houby, nejím zeleninu". Nevím, zda je to výchovou nebo čím, ale přestože jsem mladá holka, která si udržuje linii a snaží se jíst zdravě, tak mi chutná téměř vše. Jediné, co opravdu nepozřu je tlusté maso a slané aspiky. Bohužel i v mém blízkém okolí je mnoho lidí, kteří se bojí zkoušet neznámé chutě nebo spoustu potravin odmítají. V životě jsem se v zahraničí nesetkala, že by někdo nejedl ryby. Co to je za český zvyk?

Adam Rybář
Konzervatismus je slabé 09.07.2011 13:39

Konzervatismus je slabé slovo. Udivuje mě OMEZENOST lidí, kteří se ještě navíc přihlásí do pořadu Prostřeno a pak od nich není nic jiného slyšet, než jen pořád nejím tohle a nejím támhleto. A když pak někdo přidá větu jako: Sice sem to nikdy neměl(a) ale nejím to...Tak to už mě uplně zvedá ze židle.

anonym
Konečně originál a ne jen 1 06.07.2011 22:55

Konečně originál a ne jen okoukané nudné menu, bravo. Škoda, že to lidé neumí ocenit.

reklama