PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zdenka Minářová

Vyučená prodavačka má vlastní obchod s květinami, kde prodává a váže květiny. Je vdaná a má devatenáctiletého syna, studenta.

Rodina bydlí v hezkém komfortním domě v Moravském Krumlově, v zimě jezdí společně na hory, rádi si posedí a popovídají s přáteli u sklenky dobrého vína. Zdenku do pořadu přihlásila kamarádka Jana. Výhru by utratila za letenky do USA, kde má část rodiny.


Tento týden se bude taktizovat a bude dusno. Již nyní si můžete přečíst více zde.

 

Charakter:

Veselá, hlasitá, společenská, ráda se směje. Pečlivá, někdy kritická.

Zájmy:

Květiny, vaření, pečení, posezení s kamarádkami.

Vztah k vaření:

Velmi pozitivní.

Chutě:

Nejraději má krevety na grilu.

Nesnáší:

Syrovou zeleninu a dresinky, cibuli, boršč a koprovku. U stolu jí vadí mlaskání a špína.

Motto:

Užívej, dokud můžeš.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti a zážitky.

Historka z vaření:

Při přípravě thajského jídla neodhadla množství pálivé kari pasty a z večeře pro tři lidi bylo jídlo pro dvacet lidí, které musela silně naředit kokosovým mlékem.

Vaše názory

cerise
hodnotenie divákov 0 14.12.2013 13:48

je jednoznačné

Miloš P.
Na vaření se dívám,ale tento 0 02.12.2013 17:48

Na vaření se dívám,ale tento pořad je jen o penězích.Ti co doma jedí z koryta mají nejvíc připomínek.Stálo by za úvahu posadit do vedlejšího pokoje profíka,který by jídlo taky zhodnotil a po odvysílání týdenního cyklu natočit a odvysílat reakce soutěžících.Myslím,že by většina do éteru jít nemohla.Je jasné,že PRIMA hledá pritiklady,aby byla sledovanost.

koblížek
zdenkam 0 02.12.2013 16:06

Zdenka neuvařila nic moc, k tomu ten hnusnej zlej ksicht a nepřejícnost, kterou doložila svými jedovatými poznámkami. Nezasloužila si výhru v žádném případě

***
korida 1 02.12.2013 13:04

Reaguji na váš komentář ohledně "bombičkové šlehačky". Lahev, i šlehačku z ní, znám velmi dobře. Vám vyhovuje, dobře, respektuji to, ale nechcete mi doufám tvrdit, že šlehačkou z této lahve ozdobíte a naplníte dort (např. Harlekýn) a šlehačka se vám nerozteče ?!? Nechápu, co je tak pracného a složitého na ušlehání kvalitní vychlazené šlehačky (bez použití ztužovače) běžným šlehačem...

anonym
Je to o lenosti, raději koupí 02.12.2013 15:32

Je to o lenosti, raději koupí tzv. rádoby šlehačku ve spreji a cákají a cákají, k poblití! Když vidím dezerty utopené v hnusné šlehačce, je mi šoufl. Já kupuji kvalitní smetanu ke šlehání, doma si ji vychlazenou ušlehám a nabízím v misce, aby si každý nandal. Ne všichni mají rádi šlehačku, ne všichni ji mohou jíst.

Margarita
Mezi slepými i jednooký král! 0 02.12.2013 12:56

Mezi slepými i jednooký král!

Peter . Slovensko
Ahojte fanusikovia varenia 0 02.12.2013 09:33

Nikdy nereagujem na internete, no po tomto tyzdni mi to nedalo a musel som napisat. v prvom rade zasnem nad ludmi, ktori sa tam prihlasia. jedla ako vyvar a tiramisu popripade pizza zavin predsa nepatria do sutaze.
CO je najsmutnejsie je ta neobjektiva hracov. Ja neviem ci to maju nakazane takto kritizovat alebo to je len hlupa zavist. Apon nech si vymylia nieco lepsie ako malo zemiakov a malo zeleniny, a bodovanie 4-5 bodov? Tymto pozdravujem pseudo-kucharov Annu, Pavla a Evu.

Amana
Nic světobornýho, 2 01.12.2013 23:10

vyhrála jen proto,že největší taktik a kritička dala nejvíc ze všech dní,jinak bodovala 2-3.a v pátek dala i 4,to myslím tu Anču,a ještě díky Dáše a Evě vyhrála,ty bodovaly spravedlivě,což se o ostatních říct nedá.¨Právě ony 2(Dáša a Eva)dostaly málo od zbylých tří,jinak uvařily srovnatelně a dobře.Ale taktika a podlost holt vyhrály.

anonym
Jsi hloupá husa, Zdena 02.12.2013 15:28

Jsi hloupá husa, Zdena uvařila nejlépe a proto vyhrála, ostatní připravili blafy! Smiř se s tím konečně nebo tě klepne pepka, zoufalko.

Ell Gaz
... 03.12.2013 13:23

Anonyme: Jak je se říká "potrefená husa nejvíc kejhá", nejsi ty náhodou Zdena? :-D

Amano, úplně s Tebou souhlasím, vystihla jsi to naprosto přesně.

reklama