PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zlata Štěpánková

Prostreno - 10.03.01 - Zlata Stepankova Foto: Prostreno - 10.03.01 - Zlata StepankovaFoto: All

Poprvé Prostřeno – dnes zve své hosty vůbec první hostitelka nového pořadu Televize Prima. Paní Zlata má dvě dospělé děti a celkem čtyři vnoučata. Celá rodina se často schází a Zlata s oblibou pro všechny vaří. Nejraději peče buchty a připravuje pro manžela moučníky!

Narodila se v Ostravě, ale posledních třicet let žije v panelákovém bytě ve zhruba šedesátitisícovém Frýdku Místku. Na frýdeckém náměstí najdeme překrásný starobylý zámek, který je dnes využíván převážně svatebčany nebo milovníky umění. Na místeckém náměstí zase každý rok rozsvítí vánoční strom a rozhodně se tu neobejdou bez živých koncertů. Místní obyvatelé jsou rádi, že mají takzvaně za zády hory.

Paní Zlata má dvě dospělé děti a celkem čtyři vnoučata. Celá rodina se často schází a Zlata s oblibou pro všechny vaří. Nejraději peče buchty a připravuje pro manžela moučníky!

Charakter:
Zlata je rodinný typ, milovnice zvířat, obětavá, vstřícná, upřímná.

Vztah k vaření:
Vaření je její koníček, vaří od mládí, učí se z receptů, sleduje kuchařské programy.

Chutě:
Má ráda bůček, zabijačku, škvarky, zelí.

Nesnáší:
Nemá ráda mořské plody a sladkosti.

Motto: Lež má krátké nohy!

Očekávání:
Chce nahlédnout pod pokličku jiných domácností, objevit nové recepty a možná i přátele.

Vlastní ohodnocení: 10 bodů za vaření.

Vaše názory

Bela
Lezení do skříně: 0 12.03.2010 16:29

Já se dívím lidem ,že jsou tak vygumováni,že si neuvědomí,že by Zlata a Zlatuše určitě lezly do skříně u cizího člověka!!! ,když nevíte jak to chodí tak radši pomlčte a neurážejte soutěžící!

PS:A k těm dárečkům:Paní Zlata dávala taky dárečky na konec vysílání,akorát to nebylo natočeno...Vím to proto,protože jsem se s Paní potkala a velice se mi chválila,jaké má pro soutěžicí dárečky ..tak pro to vím!

4.3.2010
...mé shrnutí..... 0 10.03.2010 20:59

Je nemilé číst věci, které nejsou tak, jak vypadají :-( . Paní Zlata JE simpatická, byla a vždycky bude. Jelikož jsem z Frýdku, kde paní Zlatka řídila autobus spoustu let, tak si toto tvrzení mohu dovolit tvrdit. Je upřímná a velice dobrosrdečná.Přesně jako v den, kdy byla hostitelka.Mne samotnou zarazilo,když u Dymitrije otevřela tu skříň, ale bylo vidět, že je to umělé! Něco tam přeci dělat musejí, ať se pak u TV bavíme ne?? :-) Tak jako nabízené pivo, minerálky, káva= myslím si, že se nepořádalo žádné párty ani svatba, aby hostitelé měli zásoby všeho druhu.(to je můj skromný názor).
Jo a ještě názor, že ve vycpaných pejscích jsou breberušky ? Aha- podle sebe, soudím tebe :-) . V muzeích je spousta exponátů, ale nikdy jsem neviděla, že by se tam hemžili potvůrky. Není vůbec nic špatného na tom, když chce někdo něco zachovat. Já i když bych chtěla vycpat svého papouška, tak bych si to nemohla dovolit=není to zrovna levná záležitost. Tohle je reakce na diskusi z mého pohledu.

Niikýs
Kdo vyhrál 1 10.03.2010 18:07

Můžu se zeptat kdo vvyhrál ???

anonym
kdo vyhrál?? 10.03.2010 19:59

vyhrála tetka s kulama,,,,,, FRANTIŠKA

Kačka R
Zlata 1 10.03.2010 15:31

Paní Zlata mi byla z počátku sympatická, i když to můj favorit nebyl. Překvapilo mě, že svým hostům nenabídla žádné pití a když tak pivo. trochu omezený výběr. Potom musím podotknout, že její šmejdění u Dimitria bylo krajně nevhodné.
Paní Zlata a pan Dimitri jsou také jediní dva, kteří nikomu nic nevěnovali na památku. František nosil ke každému láhev vína. Zlata z Brušperku věnovala soutěžícím čokoládky u sebe doma a u Dimitria ještě malinky dáreček, který ji určitě finančně nezruinoval. Podobně tak učinila i Žaneta.
Nechci tvrdit, že někomu něco dát je povinnost, ale je to taková milá pozornost, který v lecčem napoví o charakteru člověku :-) A o penězích to také není - za ty čokoládky nedaly dámy více než 100,-

zz
Dárky 10.03.2010 21:56

I paní Zlata z Frýdku dala dárek,dokonce díky ní dávali dárky ostatní,bohužel to nebylo na kameru.A tu soutěž s flaškou taky vymyslela ona.Ale použila jí už jiná soutěžící... Psát tady může každý,ale ne každý vidí do toho,co jak bylo... Přes to,že se celý den točilo kolem vaření a podávání jídla ne vše se do těch pár minut vešlo.Neodsuzujte lidi tak lehce :-)

nini
Zlata 2 08.03.2010 12:07

Tak tahle paní se mi zatím líbila nejvíc. Její byt dýchal útulností a pohodou, i když nebyl zrovna nejmoderněji vybavený. Ale to nevadí; menu vypadalo výborně, hostitelka milá a vstřícná, a hlavně zkušená kuchařka, jediné co kazilo dojem, byly nakyslé obličeje ostatních účastníků a jejich ohrnování nosů. Nakonec se ukázalo, že i když ostatní měli více bodů, jejich mišmaše, takové jakoby originální matlapatla zakrývaly nedostatky kuchařského umění, moderně vybavený byt už nic nezachránil.

anonym
víme své, 08.03.2010 22:50

je to tak, méně znamená více, a né se chlubit !

Neotesánek
odezva na nini 10.03.2010 11:59

Nesouhlasím.Kultura stolování nedostatečná,jídlo pro nenáročné těžce pracující by uspělo v závodní jídelně.Byt přes můj pokročilý věk hodnotím jako vrchol nevkusu,zejména vycpaniny plné roztočů.O útulnosti nelze vůbec hovořit.Snad by se to líbilo mojí babičce v minulém století.Ostatní byli o několik tříd lepší.

Naty
Zpátky k... 0 06.03.2010 18:58

To jak reagovala Zlata z 1.dílu na hlavní jídlo u Zlatuše z Brušperku to byl asi jenom odraz z 1.dílu.Je možné,že krevety nemusí,ale určitě by to omítla jiným způsobem!To je můj názor:Pan je mi moc sympatická a dost upřímná!!

reklama