PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zlata Štěpánková (repríza)

Prostreno - 10.03.01 - Zlata Stepankova Foto: Prostreno - 10.03.01 - Zlata StepankovaFoto: All

Poprvé Prostřeno – dnes zve své hosty vůbec první hostitelka nového pořadu Televize Prima. Paní Zlata má dvě dospělé děti a celkem čtyři vnoučata. Celá rodina se často schází a Zlata s oblibou pro všechny vaří. Nejraději peče buchty a připravuje pro manžela moučníky!

Narodila se v Ostravě, ale posledních třicet let žije v panelákovém bytě ve zhruba šedesátitisícovém Frýdku Místku. Na frýdeckém náměstí najdeme překrásný starobylý zámek, který je dnes využíván převážně svatebčany nebo milovníky umění. Na místeckém náměstí zase každý rok rozsvítí vánoční strom a rozhodně se tu neobejdou bez živých koncertů. Místní obyvatelé jsou rádi, že mají takzvaně za zády hory.

Paní Zlata má dvě dospělé děti a celkem čtyři vnoučata. Celá rodina se často schází a Zlata s oblibou pro všechny vaří. Nejraději peče buchty a připravuje pro manžela moučníky!

Charakter:
Zlata je rodinný typ, milovnice zvířat, obětavá, vstřícná, upřímná.

Vztah k vaření:
Vaření je její koníček, vaří od mládí, učí se z receptů, sleduje kuchařské programy.

Chutě:
Má ráda bůček, zabijačku, škvarky, zelí.

Nesnáší:
Nemá ráda mořské plody a sladkosti.

Motto: Lež má krátké nohy!

Očekávání:
Chce nahlédnout pod pokličku jiných domácností, objevit nové recepty a možná i přátele.

Vlastní ohodnocení: 10 bodů za vaření.

Vaše názory

Quelle
pan Vydra mně dostal: ,,jo 0 16.10.2011 17:15

pan Vydra mně dostal: ,,jo ahá,to bude Zlatina specialita:ty domaci nudle z kupovaneho sačku'' :D

Avana
Negativistická jste vy, 1 04.01.2011 19:01

ať je učiněno zadost pravopisu,nejsem na akademické půdě,bych všude psala jak ve škole-jsem,jsi,jsme.Nicky nekradu,kde ste to vzala,vy se chcete hádat,dámo.Já tady sem sporadicky,takže neke.Jinak se podívat na face neuškodí,tam se píše mnohem líp,a nikdo si na nic nehraje,jako tady.Yes,baby?

anonym
Avano, promiňte, ale co 04.01.2011 19:08

Avano, promiňte, ale co znamená slovo NEKE? Proč se hádáte? Já jsem vám pouze radila, protože mi připadá , že nevíte kudy kam. Good bye baby.
Apropo, pokud máte jiné zájmy, tak se opravdu nenuďte v této diskuzi nebo se za to stydíte? Již vám nechám poslední slovo, jste nudná.

wendy.w
Tady ta diskuze je super ! 05.01.2011 13:25

Nejzajímavější jsou příspěvky, kde pořád někdo radí tomu druhému, jak se má nad sebou zamyslet atd...A úplně nejvíc se mi líbí sledování TV pořadů. Budu muset také pořádně prostudovat TV program, abych náhodou neprošvihla některý díl Cukrárny, Prostřeno, Žena za pultem a jiných hodnotných seriálů, zase bych probrečela večer. (A na vaření se můžeme vykašlat, ono to stejně nikoho nezajímá, že ?!?)

proso
13.25 05.01.2011 14:37

Na seriály a filmy v TV bych se dívala, jen kdyby mi za to někdo zaplatil, tak 2OOO Kč od kusu. Dobrovolně nikdy, není na co. I toho vaření je už přespříliš, jsme zavaleni recepty, kuchařkami, soutěžemi, ani za celý život bychom to nestačili vyzkoušet a uvařit. Je lepší jít na procházku a nakrmit ptáčky, rozvěsit lojové kouličky nebo se podívat k řeče na labutě. To je reality show!

anonym
wendy.w 05.01.2011 15:02

Jistě, a když někdo začne o vaření a ještě si troufne s někým vyměňovat recepty, tak je hned rozprášen nějakým debilem, který nemá doma ani sporák.
Domnívám se, že anonym, který psal o Cukrárně a Ženě z.p. si dělal legraci z nudících se dam. Pořádně čtěte. A přidejte něco o vaření, kecat umí každý.

anonym
Napište prosím nějaký 05.01.2011 17:37

Napište prosím nějaký lehounký recept na oběd-večeři po tom vánočním a silvestrovském přejídání.Díky

Od po jíme jen zeleninové saláty a ty už neeee

anonym
Chléb, sůl, vodu. 05.01.2011 19:11

Chléb, sůl, vodu.

anonym
Dieta po Vánocích 05.01.2011 19:25

Dvě sousta kuřete na pomerančích dle Františka, půl vaječné omelety s rajčaty a l bramborem, 2 brambory na loupačku s tvarohem a jogurtem, rizoto s hlívou nebo žampiony a hráškem, hrst špaget s rajskou omáčkou, míchaná dušená zelenina s plátkem šunky, papriková zelňačka, dušené papriky s rajčaty a plátkem veky atd., atd., samozřejmě ne najednou!

anonym
pomazánka Pálivec 08.01.2011 10:03

1 měkký tvaroh, 1OO g másla, 4 lžíce piva, cibule, feferonky. kmín, paprika, sůl. - Tvaroh našleháme s máslem a pivem a přidáme ostatní přísady.

reklama