PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zuzana Petroušová

Z desátého patra většího sídlištního bytu v Ostravě-Hrabůvce na svět shlíží důchodkyně Zuzana. Před lety vystudovala střední školu hutnickou, poté pracovala jako obchodník se železem ve firmě Ferona.

Je přes tři roky vdova, má dvě dospělé dcery a čtyři krásné vnučky. Přes internet si našla přítele, každý má svůj byt, ale většinu času tráví společně. Zuzana se do pořadu se přihlásila z recese. Pokud by vyhrála, prý by se s přítelem odjeli rozloučit s mořem.

Charakter:

Otevřená, upřímná, prý vždy stojí za svým slovem. Konfliktů se nebojí.

Zájmy:

Vaření, zajímá se o celospolečenské dění a ráda se vzdělává.

Vztah k vaření:

Vaří již mnoho let a vaření ji přesto stále baví a zůstalo jí jako koníček.

Chutě:

Jí vše a opravdu ráda.

Nesnáší:

Neví o ničem, asi by nesnědla brouky. Nemá ráda, když se lidi neumí u stolu chovat.

Motto:

Žijte každý den, jako by byl poslední.

Očekávání:

Těší se, že pozná nové lidi a doufá, že se i něco nového naučí a třeba i vyhraje

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pracovní úraz

 

VIDEO: Malý Arab

 

VIDEO: Gumová panenka

 

VIDEO: Vlasy

 

VIDEO: Aby se nerozplynuly

 

Vaše názory

anonym
Pěkně jsi to řekla Adélko! ;) 0 01.04.2012 08:07

Pěkně jsi to řekla Adélko! ;)

sharka
vídeňský telecí řízek 0 22.03.2012 09:42

xxx

numero
co je vlastně pravda 1 18.03.2012 17:19

je zvláštní, že v psaném medailonku má paní 2 dcery a při mluveném představení má 2 syny. Je to možná maličkost, ale co je vlastně v tomto pořadu pravda?

))
Nic, ani v chování 18.03.2012 21:43

Nic, ani v chování soutěžících není nic pravdivé.

martys
Co máte všichni proti telecímu řízku s bramb. kaší? 4 17.03.2012 15:23

Já osobně bych si jej dal raději než ty pořád dokola se opakující rolády, s co dům dal (většinou uzenina a sýr)nebo většinou suchá kuřecí prsa, nebo rádoby italské těstoviny. Obyčejný, poctivý řízek by mi byl milejší než ty s prominutím slátaniny se spoustou chemie, polévkového koření, kečupu atd. Ale to vypadá holt složitěji. Dám to a ještě tohle... Jako ten nápad jednoho z diskutujících "vylepšit" řízek oříškama s já už nevím čím. V jednoduchosti je síla. Samozřejmě jen, pokud se to umí.

delisa
Souhlas. Taky bych si mnohem 17.03.2012 18:45

Souhlas. Taky bych si mnohem radši dala telecí řízek smažený na přepuštěném máslíčku než tu na Prostřeno už zprofanou panenku, kterou se většině účastníkům podařilo zkazit - vysušit.

liška původní
Já také Deliso, kdyby ten 17.03.2012 21:24

Já také Deliso, kdyby ten řízek byl udělaný správně, tak , jak má být. Ale to tu asi většina diskutujícíchi ani netuší(. Možná, že v životě telecí ani nejedli).

jetakuky
řízek 17.03.2012 23:24

My papáme řízky z mladého hovězího celkem často, kotleta z ročního kusu je super. Nedá se dělat ze sterých zvýřat nebo z rychle rostlých.

anonymo
Řízeček na maslíčku.Tak to je 19.03.2012 23:17

Řízeček na maslíčku.Tak to je kapinku kalorická bombička a pěkně hnusná, nezdravá.Narozdíl od těch panenek co tady byli.Kurva vy jste mi kuchaři všici.

anonym
Zuzano, místní pošahaná 0 17.03.2012 13:24

Zuzano, místní pošahaná ženská pod nickem Jůlie, liška původní a další její nicky vás tady bude cupovat ještě týden, než si vybere další oběť. Takže buďte v pohodě, uvařila jste dobře, chovala jste se dobře, Adélu jse neproflíkla, to oceňuji, užívejte si vnoučátek a sympatického přítele. Té zdejší fůrii na vás nejvíce vadí, že máte to, co ona ne, chlapa, děti, hezké bydlení. Mějte se hezky.

reklama