PO - PÁ v 17:50 na Primě

Zuzana Zimolková

REPRÍZA POŘADU: Usměvavá rázná blondýna vystudovala střední školu s potravinářským zaměřením. Pracovala jako asistentka či personalistka v potravinářské firmě.

S manželem Milošem mají tři děti. Nejstarší dcera už studuje na vysoké škole, ale poslednímu Nicolasovi jsou teprve tři a Zuzana je s ním doma. S rodinou bydlí v Pardubicích v novostavbě bytového domu v centru města. Víkendy tráví na zrekonstruované chalupě ve Svobodných Hamrech, kam pozve hosty. Do pořadu se přihlásila sama, protože je soutěživá, umí vařit a ráda poznává nové lidi.

 

REPRÍZA POŘADU:


Charakter:

Komunikativní, společenská, sebevědomá, má ráda zábavu a nevyhledává konflikty.

Zájmy:

Miluje dovolené u moře, jízdu na běžkách, turistiku a vaření.

Vztah k vaření:

Kladný, pokud nemusí denně vymýšlet, co má zase uvařit. Ráda experimentuje, k jejím favoritům patří omáčky, pečená masa, sladká jídla a „čína“.

Chutě:

Má ráda řízky, bramboráky, italskou a čínskou kuchyni a mořské plody. Nejvíc si pochutná na řízku s bramborovým salátem.

Nesnáší:

Smetanové omáčky, bezmasé pokrmy a ryby. Nikdy by nesnědla sójové maso nebo šmakouna. U stolu jí vadí šťourání párátkem v zubech.

Motto:

Něco končí, něco nového jistě začne…

Očekávání:

Dobré zkušenosti, uvítala by i výhru, za niž by odjela k moři.

Vaše názory

Pavel_S.
Šmirglpapírový hlas paní 0 29.07.2015 21:21

Šmirglpapírový hlas paní Zuzany disponuje takovým množstvím "pozitivních vibrací", že by to do těžkých depresí uvrhlo nejednoho nenapravitelného sluníčkového optimistu.

Anonym
Nejsem ani tlustá,ani hloupá 0 29.07.2015 16:30

Nejsem ani tlustá,ani hloupá natož socka.Neohrožuje mě mladá, natož nadřazená pusou kroutící čtyřicítka a přesto se musím ozvat na podporu všech
píšících proti protivné pí Zuzaně.
Zuzana je možná paní po které se muži otočí,ale až promluví a předvede se tak se zase rychle otočí zpět a řeknou si ještě,že tohle nemám doma.
Jak uvařila nemohu soudit nechutnala jsem.

ze Sbobodných Hamer
pořad jsme neviděli, jinak, 0 28.07.2015 08:28

pořad jsme neviděli, jinak, že je protivná, to je.Že se nadřazovala, to věříme.

Anonym
Až tu zlou babiznu potkám, 3 27.07.2015 09:43

Až tu zlou babiznu potkám, silně si před ní odplivnu, až z paty ho vytáhnu, je mi silně protivná a po tomto shlédnutí ji nenávidím.

anonym
Jsi debil!!? 27.07.2015 15:47

Jsi debil!!?

anonym
Jsi debil!!!!! 27.07.2015 16:01

Jsi debil!!!!!

lejno kraví
silně odporná svým 28.07.2015 08:08

silně odporná svým povyšováním

Anča1012 12
Pani sice uvařila a na první 0 26.07.2015 19:24

Pani sice uvařila a na první pohled průměrně. Ovšem nemít těsto z marketu, tak ho válí asi flaškou, jako na perník, který ji nic neříkal. Zelený pepř sice používá a ve velkém, ale jinde je to moc vostrý:-) Kopr jen aby se neřeklo, kdo ho třeba nemá rád, ale co ten zelený pepř, prostě o prdu:-)Chytrá jako rádio Jerevan. A tu hubu srovnat, stejně jako výslovnost. Navoněná bída, která nemá na dovolenou?

Anča1012 12
Moc nás mrzí, že paní Zuzana 4 26.07.2015 19:15

Moc nás mrzí, že paní Zuzana mezi hamerští nepatří, všechno jídlo tak pojmenovala a ještě popaskvila.Obzvlášť kulajda se tu dělá jinak, ty slavné dukátky z kupovaného těsta, roštěná její sem nepatří, zde se dělá dobrá roštěná a vůbec koláč a ještě k tomu kynutý ten je.Nestačí jen přidat na pokapání rum, ale ten musí být krásně vykynutý.Zuzana beďte si kde chcete a Sv.Hamrům nedělejte ostudu!!! Obzvlášť ještě chováním.Zde jsou lidi nezkažení a normální ne, jako jste Vy!!!

Anonym
Proč vás to tedy mrzí? 26.07.2015 19:20

Proč vás to tedy mrzí?

reklama