Petra Haasová (repríza)
Půvabná a veselá Petra pracuje jako sekretářka vrchního ředitele sekce vzdělávání na Ministerstvu školství. Je rozvedená, bezdětná, ale má přítele.
Bydlí v malém bytě 1+1 v Košířích, kde žije už jedenáct let a má to tam moc ráda. Kromě své práce se věnuje i literatuře, vyšly jí Povídky praštěné třicítky. Pochází z hor, a jakmile to jde, zajde si na procházku do přírody. Petřiným velkým koníčkem je vaření a zejména příprava a konzumace sushi na všechny způsoby.
Charakter:
Miluje výzvy, ráda poznává lidi, je komunikativní. Také je ale stydlivá trémistka.
Zájmy:
Knížky, film, hudba, cestování, turistika, tanec, psaní.
Vztah k vaření:
Experimentuje a vaří odnepaměti. Nejdříve pomáhala mamince, potom to zkoušela sama. Vaří pro návštěvy i pro rodinu, miluje sushi, které dělá už pět let. Dokonce o tom mluvila v rádiu. Má ráda rozmanitost chutí a vůní. Ráda improvizuje a učí se něco nového.
Chutě:
Strašně ráda jí čerstvé zeleninové saláty, vývary, exotické polévky, bramboráky, tuňáka, omáčky, kuřecí maso, ryby.
Nesnáší:
Dušenou nebo vařenou zeleninu, hlavně celer. Také špatné chování u stolu.
Motto:
Raději méně a s chutí.
Očekávání:
Dobrá zábava, nová setkání, zkušenosti, vítězství
Profil soutěžící k premiéře 2.9.2010 i s diskusemi najdete zde.
Profil soutěžící k první repríze 3.2.2011 i s diskusemi najdete zde.

















Diskuse
Coucous s majonezou??? To je opravdu nechutná kombinace...
Každý školník je vizitkou školy,pokud každého ministerstva je vizitka takováto ospalá,pomalá,nic nestíhající pracovnice ministerstva...tak hlavně ať nesedí jako asistentka na ministerstvu šéfa Drábka!..už tak je vyplácení dávek dost pomalé..ale jestli každé ministerstvo zaměstnává takovéto lidi..tak je to pro lid přinejmenším...neštěstí!!!!!
Byli jsme s kamarádkou v Olomouci, kde paní Petra "vařila" ve své kuchařské "šou". Bylo to po tom televizním vaření.Trvalo to strašně dlouho a za moc to nestálo. Uváděl to starší pán, omlouval ji, že česká kuchyně jí moc nejde, protože je specialistkou na suši! Asi ten pořad neviděl. Nezměnil se náhodou význam slova specialista? Ale třeba se už ten salát naučila, prý jezdí předvádět na různé výstavy často.
Je to trochu smutné, když paní, která nemá děti, rozvedená, mající vztah se ženatým pánem. Zbývá jí se předvádět, ale žel také neúspěšně. Petro, vzpamatujte se.
a to se neodpouští. Bože, ta vám musí ležet v žaludku! Dobře to tam napsal někdo v předchozím příspěvku. Tak, jako reagujete na malér paní Petry, tak můžou reagovat jen lidi bez životní náplně a asi i bez toho se xu.
Nepřehlédnutelná opravdu je, vždyť nám to sama ukázala v pořadu, na to opravdu nelze zapomenout. Pokud máte na mysli vzhled a inteligenci, opravdu velmi průměrná v těchto směrech. Jinak se mi zdá docela sympatická, ale měla by si uvědomit, že na některé věci prostě nemá, není jí přece patnáct let, i když tak působila.
Takže kdo sem píše a třeba také kritizuje, tak je bez životní náplně a sexu? A jak si na tom ty, troubo?
O reprízu se kochám a jsem nadmíru spokojena.Parta opravdu na velké mentální úrovni.Žádná divadla,výtky,pomlouvání a zášť.Domácí kečupovo-lístkovo-zakysané vaření zašlo i za domácí hranice.Nechci být pichlavá,ale co se týče nápaditosti,složení menu a technologie příprav troufám si říci,že Hubert s Alinou opravdu oslnili,znali a byli šikovní.Dokonce i před "starší gardou".
Petro jste moc sympatická holka, kuskus je moje oblíbené jídlo, za to bodování si nedělejte těžkou hlavu, přestože jste nebyla na výhru za vaření, za sympatckou povahu určitě ano, přeji Vám hodně štěstí do života
Petra se snazila ale priznejte kazdy sam komu se nedarilo kdyz mu na necem moc zalezi.A ty hloupe prisedici zeny ktere se smaly tak to byl projev blbek.Petra mela varit v pondeli aby jim to pak mohla nandat za ty posmesky.