PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: S ženami se radši nebaví a v kuchyni má Tomáš katastrofu. Sledujte Prostřeno!

Tomáš se v kuchyni necítí jako doma Foto: Tomáš se v kuchyni necítí jako domaFoto: All

Středeční hostitel Tomáš v kuchyni zrovna dvakrát pevnou rukou nevládne. Podívejte se už teď na video, jaký průšvih se mu v kuchyni vyvedl s Papinovým hrncem. A nezapomeňte se dívat ve středu od 18 hodin na Primě na celý díl Prostřeno!

Ve středu se k plotně postaví dělník Tomáš, který rád rybaří. A skutečně na ostatní působí jako „tichý blázen“. Je zamlklý, nespolečenský, utrápený a těžkopádný. Možná se celou dobu užírá, jak bude jeho vystupování hodnotit jeho družka, s níž má momentálně krizi, jak přizná do kamery.

Je žárlivá a Tomáš se proto omluví dámám, že s nimi nebude raději ani komunikovat, aby doma neprovokoval. To puberťák Petr by jí to vytmavil! „Připadá mi, že je z nějaké jiné planety,“ vidí Tomáše komunikativní Jarka. V kuchyni to nebude o moc lepší. Nejvíce chvály sklidí polévka, která dá kuchaři ale docela zabrat.

Tomáš se moc nekamarádí s papiňákem a nehoda při otvírání hrnce odstartuje řetězovou reakci. Prostě když se daří, tak se daří… Vývar zalije mísu s hotovým předkrmem – zelenou velikonoční nádivkou s přemírou kopřiv. Tu je třeba scedit.

Podívejte se na kuchyňské "drama":

Mezitím co Tomáš provádí tuto záchrannou operaci, připálí se mu guláš, který bůhvíproč dělá v moc malém kastrolu, takže na hosty zbude málo omáčky. Protože se pravděpodobně jako kuchař necítí na knedlík, uvaří k hlavnímu chodu vrtulky, ty ale nikoho moc nenadchnou.

Jak ostatním chutnal guláš?


A protože si Tomáš neumí rozvrhnout čas, má problémy nejen s úkolem týdne, ale též vlastním sladkým překvapením se šlehačkou. Želatina netuhne a hosté čekají hodinu! Sladká tečka je natolik nezvládnutá, že svého soupeře spíš litují. Tomáš je ale se svým výkonem kupodivu docela spokojen. Ještěže není v jeho režii závěrečná barmanská show, to by asi sklo lítalo…

Článek

Kdo vyhraje tentokrát?  Foto: archiv FTV Prima

Se ženami se nebavím. Důvod? Dívejte se na Prostřeno!

Tomáš se kvůli žárlivé partnerce nechce bavit s ženami u stolu. Pak učiní milostné vyznání do kamery. Jinak se v Prostřeno! z Ústecka můžete těšit na rýži, romské ...


Článek

Marie připraví typicky rómské pokrmy

VIDEO: Kdo z Prostřeno! ochutnal psa a komu to přišlo dost nechutné?

Sympatická hostitelka Marie (32) se rozhodla svým hostům ukázat, jak chutná může být romská kuchyně. Došlo tak i na pražený vepřový bůček s lokšemi, tradiční to romský ...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama