PO - PÁ v 17:50 na Primě

Čtvrteční VIP Prostřeno! S Danou Homolovou a Romanem Šmuclerem!

VIP PRostřeno 12. díl Homolová, Šmucler Foto: VIP PRostřeno 12. díl Homolová, ŠmuclerFoto: www.iprima.cz

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již ve čtvrtek se od 20:00 můžeme těšit na Danu Homolovou a Romana Šmuclera!

Dana Homolová

Vystudovala herectví na DAMU (1974), načež nastoupila své první angažmá v Divadle Jaroslava Průchy v Kladně, kde hrála až do roku 1995. Vytvořila zde desítky hlavních rolí, převážně komediálního charakteru. Filmovým debutem Dany Homolové byla menší role v muzikálové komedii Romance za korunu (1975), po roce 1989 pak účinkovala ve Waterloo po Česku (2002). Doménou Dany Homolové byly ženy nezřídka pochybných mravů a pokřiveného charakteru. Dana Homolová je také bývalou manželkou Václava Vydry.

Recepty:

Kuřecí vývar s kokosovou pěnou
Polníček na sedlácký způsob
Filety z candáta s fazolkami a šťouchanými brambory
Malinový sen z ricotty

Roman Šmucler

Je člověk mnoha tváří. Je to český lékař, vysokoškolský pedagog, podnikatel, moderátor a scénárista. V roce 1996 založil nestátní zdravotnické centrum zaměřené na laserovou estetickou medicínu s hlavní klinikou v Praze a s několika pobočkami v Karlových Varech, Mariánských Lázních a Jáchymově. Roman Šmucler je člověk činorodý, kromě svého oblíbeného blogování, kde glosuje společenské a politické dění se také dříve věnoval politice.

Recepty:

Crostiny
Salát- neapolský
Losos po neapolsku
Limoncellový dezert

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

VIDEO: Chlup

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Šmejdění

 

VIDEO: Jak vám chutná

 

Vaše názory

Arttephis
Bych nikdy netušila, že paní 1 03.10.2012 12:36

Bych nikdy netušila, že paní Homolová je takový zlý, zlomyslný a jízlivý člověk. Celou čtveřici tam narušovala svými výstupy, kde se snažila být středem pozornosti. Hrůza.

Anonymous Mi
Musíme souhlasit. Naprostý 02.05.2013 21:45

Musíme souhlasit. Naprostý nedostatek taktu,exhibicionismus.
Jako o herečce jsme o paní Homolové nikdy neslyšeli.

lyna
Místo Lucky měla dát Prima do této party pí Hanušovou, 0 28.09.2012 13:03

protože přehled nesympatických lidských vlastností by se tak zcela naplnil, a to od těch nejlehčích - pan Meruňka - přes cynického a jízlivého p. Šmuclera, neuvěřitelně zlou a zlomyslnou pí Homolovou až po naprostý úpadek, který by symbolizovala pí Hanušová. No to by byla skupinka!

neteř se na chvíli vrátila
Dobrý den. Koukám, že ta 6 25.09.2012 11:23

Dobrý den. Koukám, že ta zvláštní paní si opět vypůjčila můj nick. Budiž jí přáno, asi se jí velmi líbí moje příspěvky, tak snadno rozpoznatelné od jejích. Milá paní, přeji vám hezký slunečný den a vyjděte si někdy mezi lidi, prospěje vám. Budete nahlížet na svět pozitivněji.
Jinak se mi v minulém týdnu velmi líbili všichni soutěžící, nejvíce z nich pan Merunka, jeho vaření bylo úžasné. Charismatický, šikovný pán.

nechápající
pro neteř 25.09.2012 12:34

Já to nechápu.Anonym krade nicky a neteř se brání tomu,co tu kdy napsala :(
Dokud tu budou pobíhat lidé tohoto typu,tak tu nemá cenu chodit a nebo se chovat stejně jako oni :)
I mně se líbilo VIP prostřeno,ale jen ten první polovina.Zbytek byl rušivý element toho pěkného.
Neteřinko, to je
můj názor a za tím si stojím,
i kdyby se 100 neteří(anonymů) na mě vrhlo :)))))

nechápající
oprava 25.09.2012 12:35

ta první :)

....
12.34 25.09.2012 14:10

Ženská, ty už máš dost. Tvůj celý život zřejmě spočívá ve čtení v nablblé diskusi, napadání všech, zneužívání nicků. Někdo ti dobře radil. Kup si provaz, takhle se dlouho žít nedá.

Zdravím slušnou paní neteř...... Je velmi zřejmé, jaké příspěvky píšete, takže se tou negramotnou lůzou nemusíte zaobírat.

sousedka
....:14:10 25.09.2012 14:35

Vidím,že ti tu zase někdo vadí.Ty máš problém a měla bys ho začít řešit.Ubližuješ si.Vždyť ty už nevíš,do kterého nicku skočit.Když to není neteř,tak je vytečkování.Nebo si zas,pod jiným nickem,na jiných stránkách,zatleskáš.Nejsi už uhoněná,z toho neustálého lítání sem a tam a zmatená změnou nicků ?
Vidíš...připomněla jsi mi Pepoša námořníka :)Ten už se tu dlouho neobjevil.Že tys na něj zapomněla?
Běž na vzduch a neseď u té nablblé diskusi.Pomůže ti to :)

Anonymouska
14.35 25.09.2012 17:35

nevím jaké příspěvky píše neteř, vůbec mne nezajímá, ale vaše příspěvky poznám na stopro, jsou neustále plné zloby a závisti. Proč někoho napadáte, že mění nicky, když vy jste jich měla už tolik. Dnes jste stihla nejméně dva, nyní sousedka, před chvílí syslice atd. Jste hloupá a nudná, nebo vlastně spíše nižšího IQ, že? Dobrou noc chudá nanynko z buranova.

sousedka
Anonymouska:(anonym,neteř a kdo ví kdo ještě :)) 25.09.2012 17:53

Zloby a závisti? :)Směšné...ještě že tu ty příspěvky visí :)A pro tebe jsem byla i syslicí :)))) Opět smích...nejsem syslicí a nejsem nikým jiným,než jen sousedkou,a díky za to,že ne tvoji:) A vůbec mi neva,že ti ležím v žaludku.Budu s tím pokračovat dál,dokud ty tu budeš napadat slušné nicky :)

reklama