PO - PÁ v 17:50 na Primě

Čtvrteční VIP Prostřeno! S Gábinou Partyšovou a Jaro Slávikem!

VIP Prostřeno V (42) Partyšová, Slávik Foto: VIP Prostřeno V (42) Partyšová, SlávikFoto: www.iprima.cz

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již ve čtvrtek od 20:00 uvidíte Gábinu Partyšovou a Jaro Slávika!

Gábriela Partyšová

Gabriela Partyšová vystudovala soukromé brněnské gymnásium. Od čtyř let chodila na LŠU na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky.Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia,kde dabovala dětské role a role dospívajících dívek ( seriál Dallas apod. ). Od té doby se věnuje moderátorské práci v různých televizích, ale i večírcích. Gábina miluje noční život, proto uvádí pořad TopStar, jež se zabývá životním stylem celebrit. Je vdaná a má syna.

Recepty:

Kalifornia maki
Sake miso
Wok
Ovoce v křehkém županu s variací omáček

 

Jaro Slávik

Jaroslav Slavík je producent a manažer. V 21. letech se stal výkonným ředitelem slovenské pobočky gramofonové firmy EMI. O pár let později vedl společnost Warner Music ve východní Evropě. Jaroslav se podílel např. na organizaci prvního koncertu Madonny v Moskvě. Objevil zpěvačku Ruslanu, vítězku Eurovize 2004. Diváci ho mohou znát jako přísného porotce, který si nebere servítky v pořadu Česko Slovensko má talent. Jaro již žije rodinným životem, má dva syny. Poslední dobou si také často objevuje v clubech jako Dj.

Recepty:
Tomatová esence
Pomalu pečená vepřová panenka v bylinkách
Babiččiny koblížky s ovocem a teplým nugátem
Salátek z mořské řasy

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

VIDEO: Servírování do postele

 

VIDEO: Pomalé jídlo

 

Vaše názory

malinnka
Kde se dá podívat na toto 0 15.11.2013 02:22

Kde se dá podívat na toto video? odkazy nefungují. Děkuji.

w.w.w.
p. Partyšová 0 05.11.2012 12:00

P. Partyšová, to je opravdu hloupá žena, na co si hraje, to je správná PIP, umí vůbec něco? Je nám nepříjemná již s tím hraným smíchem, proto se nedíváme ani na TOP STAR.

Jadelka
Video 4 31.10.2012 13:15

Zdravím, mám otázku, dá se někde najít video z tohoto pořadu? Konkrétně mě zajímá Partyšová-Slávik, nestihla jsem se podívat v TV a tady ho nemůžu najít.
Pokud někdo poradí, budu ráda.
Předem děkuji.

Dobrý den,

veškerá videa naleznete na Prima PLAY.

MODERÁTOR DISKUSÍ

S1988
http://play.iprima.cz/iprima/ 31.10.2012 13:53
Petritidevis
nefunkční 26.10.2013 09:53

Ahojky, také bych se ráda podívala na tento díl a nikde není k dohledání... :-(. Když zkusím doporučený odkaz, tak se zobrazí, že stránka nenalezena :-/.
Předem děkujiiii

Petritidevis
nefunkční 26.10.2013 09:56

Je k dohledání jen toto: http://www.iprima.cz/prostreno/vip-prostreno/ctvrtecni-vip-prostreno-s-g..., ale bohužel ne video :-/.

fridlova
videa na prima play 30.10.2013 22:06

Moderátor diskusí stále tvrdí, že všechna videa jsou na prima play,
ale opravdu tam všechna nejsou. Např. Halina Pawlovská s Vladimírem Kratinou. Napsal jste mi, že jsou, poslal jste mi odkaz - na kterém skutečně také nebyli. Dala jsem si práci a prohlédla všechny VIP, takže to nyní mohu tvrdit s jistotou. Škoda. Tak ráda bych je znovu viděla.......

Anonymous
Kdo je to Jaro Slávik? 0 31.10.2012 11:58

Kdo je to Jaro Slávik? Já vím,že je v médiích a porotce v nějaké talent soutěži, ale proč je jako VIP?To co oněm napsali tady, je málo na to aby byl v českém VIP. Podle mě je to akorát nafoukaný arogantní kok.... který točil kdysy porno :-(

Markéta
VIP prostřeno 0 23.10.2012 14:08

Nechápu, proč se pravidla soutěže upravují určitým lidem na míru. Gábina Partyšová se přišla jen zviditelnit. Asi měla být v jiném pořadu. Vůbec nevařila a ani nikoho nepozvala domů.....jaký to pak mělo význam. Také mi přijdou dost nevhodné komentáře, že ten kdo je kritizuje, jim závidí. Je vidět, že někteří lidé nedohlédnou dál než na sebe sama....

češka
matata 2 22.10.2012 11:44

Souhlas, pryč s anonymama! A matata je vaše jméno nebo příjmení...?

reklama