PO - PÁ v 17:35 na Primě

Čtvrteční VIP Prostřeno! S Osmany Laffitou a Karel Vágnerem

VIP Prostřeno 10. hl. foto2 Foto: VIP Prostřeno 10. hl. foto2Foto: All

VIP Prostřeno! můžete sledovat nově každé úterý a čtvrtek od 20:00. V úterý uvaří Barbora Tachecí a Martina Adamcová. Ve čtvrtek se můžete těšit na Osmany Laffitu a Karla Vágnera!

 Osmany Lafitta

Osmany Rodriguez Laffita pochází z Havany.  Je úspěšný český návrhář žijící v Čechách.  Po úspěšném absolvování umělecké školy v Havaně pracoval jako redaktor kubánského módního časopisu. Ve 22 letech se ocitl v České republice; země uprostřed Evropy mu učarovala natolik, že se zde rozhodl usadit. V 90. letech získával zkušenosti v módních domech jako Versace a Kenzo. Poté založil svou vlastní značku.

Recepty:

Cannelloni a la Pepek Námořník
Losový tatarák
Guacamole
Carpaccio s řepou a kozím sýrem
Pečená telecí panenka
Kubánka na sněhu

 Karel Vágner

Je český kontrabasista, baskytarista, textař, hudební producent, skladatel, zpěvák, kapelník a podnikatel. Je otcem šesti dětí. Z minulosti je znám především jako úspěšný kapelník, kdy spolupracoval s českou zpěvačkou Hanou Zagorovou, s pěveckou dvojicí Petr Kotvald a Stanislav Hložek nebo s kytaristou Lubomírem Brabcem. Kdysi také působil ve skupině Karla Duby a v dobách úplných začátků countryové kapely Greenhorns.

Recepty:

Tákos- tvrdý chléb s rajčaty
Tzatziky
Lilkový salát
Opečený lilek- Melitzana
Gavros
Chobotnice na červeném víně
Papriky plněné fetou
Taštičky s fetou
Řecký jogurt s medem
Žlutý meloun Peponia

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Pozor na prsty

 

VIDEO: Práskačka

 

VIDEO: Dezert

 

VIDEO: Jak se vaří u Vágnerů

 

Vaše názory

michaela.platenikova
kde najdu tohle video? dekuji 0 25.09.2016 08:01

kde najdu tohle video? dekuji

Lerisa
Tachecí 1 12.09.2012 04:23

Mě Tachecí nepřijde nesympatická, prostě dokáže trefit do černého. Ale ty sykavky. Šem ši myšlela. S tím by něco měla dělat.
Vágnera a tu jeho failii snad ani nekomentovat. Samozřejmě, že ze všech sil zviditelňuje své ratolesti, Pohodový asi vzhledem k věku už je, ale k lidem, kteří nejsou tzv."VIP" se chová velice arogantně a nepříjemně. Měla jsem kdysi dvakrát tu čest a žádný sympaťák to rozhodně nebyl.

Anonymous
Vágner 02.10.2012 14:42

Přečetla jsem si komentáře pozdě, ale nedá mi to nereagovat. Pana Vágnera jsem zažila jako diváka, který stál vedle mě na koncertě a skutečně se choval mezi obyčejnými lidmi arogantně. Jak říká komentář přede mnou, žádný sympaťák to rozhodně nebyl. Asi mu nepřijde, že on taková hvězda, by nemusel rušit lidi kolem sebe a se svojí vysokou postavou se cpát před člověka o hlavu menšího. Tak zdar našim "celebritám".

Anicenka
Strašná kombinace 0 11.09.2012 13:19

Tachecí - strašná kombinece škaredé a ještě protivné osoby. Nebýt jí, byl by to velmi příjemný týden.

Marta574
VIP. 0 10.09.2012 15:02

Pani Tachecí má talent vnášať do spoločnosti napätie a zlú náladu. Možno je taká len navonok ako povedal pán Laffitou, ale to nič nemení na fakte že bez nej by pravdepodobne boli večery oveľa príjemnejšie.

očarovaná
Některé "vipky" 1 03.09.2012 10:32

něco šup - šup napatlají a odbyto.Pan Lafitta se připravil - vyptal se, trénoval a oprávněně vyhrál! Za honorář odvedl poctivou práci, což dnes bohužel není běžné.Gratuluji mu !

blerka
oprávněná výhra? 21.10.2012 22:10

Zřejmě to mělo zůstat utajeno, ale pan Laffita nevařil..pokud jste si všimli, Bára Tachecí prohodila vtip, že přeci to menu připravoval ten šéfkuchař, kterého si Osmany najal...vtip to ale nebyl, jen se to nehodilo před kameru.. Z jeho pobíhání v kuchyni bylo jasně vidět, že u plotny stál poprvé a takové jídlo by nenatrénoval ani za rok! Bohužel pan Laffita nepochopil smysl tohoto pořadu a zřejmě prostě musel za každou cenu vyhrát, pže on se jen tak k moři nedostane že...

mmilena
Konečně Osman řekl na plnou 1 02.09.2012 16:28

Konečně Osman řekl na plnou pusu paní Tachecí,jak se má dáma chovat, jak se chovají lidé ve slušné společnosti. To bohužel paní Tachecí neumí a ani neví.Jenom hledá chyby a kritizuje a napadá. Když by to dělali lidé ji, tak by to těžko snášela. Když je útočná na politiky ve svém pořadu - protože se oni neustále vykrucují, tak to ještě beru, ale v normálním životě se chovají lidé jinak. Je vlastně nevychovaná a myslela jsem si o ní , že je chytřejší, což mne také zklamala.

reyena
Paní Tachecí by se měla 03.09.2012 17:30

Paní Tachecí by se měla konečně odnaučit sykavky,nechápu,jek jí mohl někdo vůbec nechat moderovat s takovou vadou řeči!

ylimaf
Boušková 1 02.09.2012 13:19

Jakmile slyším Bouškovou, vypínám zvuk. Strašný projev. A stále dokola.

reklama