PO - PÁ v 17:50 na Primě

Čtvrteční VIP Prostřeno! S Petrem Kotvaldem a Alicí Bendovou!

VIP Prostřeno V (40) Kotvald, bendová Foto: VIP Prostřeno V (40) Kotvald, bendováFoto: www.iprima.cz

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již ve čtvrtek od 20:00 uvidíte Petra Kotvalda a Alici Bendovou!

Petr Kotvald

Petr Kotvald (*8. července 1959, Žatec) je český zpěvák, který společně se Stanislavem Hložkem tvořil pěveckou dvojici, oblíbenou zejména v 80. letech 20. století. Jejich největší hit má název Holky z naší školky. Prodalo se celkem 1 milion nosičů. V roce 1986 Kotvald zahájil svou sólovou dráhu a od té doby vystupuje se svou vlastní skupinou Trik. První pěvecký úspěch zaznamenal na hudebním festivalu Děčínská kotva, kde skončil na 2. místě. V roce 1980 začal spolupracoval s Karlem Vágnerem, Hanou Zagorovou a Stanislavem Hložkem.

Recepty:

Pomerančové kuře
Pečené králičí stehno
Šlehaný dezert s Amaretem a broskvemi

Alice Bendová

Alice Bendová se narodila 1. listopadu 1973 v Praze.  Je česká modelka, herečka a moderátorka. Jejími rodiči jsou Zdeněk a Zlata Veselých, dále má Alice sestru Andreu, která je o pět let mladší. Vystudovala umělecko-průmyslovou školu v Praze na Žižkově. V roce 2004 se provdala za hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 se jim narodil syn Václav. V televizi Prima vystupovala v pořadu Hádej, kdo jsem a v seriálu Velmi křehké vztahy.

Recepty:

Ústřice a variace italských chutí a Mušle na víně
Thajské kari s velkymi krevetami
Italské mascarpone s čerstvými malinami

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:
 

VIDEO: Prolito

 

VIDEO: Servírování promyšlené do detailu

Vaše názory

Ondřej K.
Podvod 0 03.11.2012 20:52

Prej je to s tím VIP Prostřeno jeden velkej podfuk, celebrity prý vaří jen "naoko" pro kameru něco hodí do hrnce, něco nakrájí, ale pak ve výsledku si všechno "své jídlo" objednají ze svých oblíbených restaurací...

Teta Silfka
Já to věděla ! 1 17.10.2012 17:47

Péťu Kotvalda už miluju 30 let a odteď je to ještě horší :o))) Každopádně mi jen potvrdil, jak moc je fajn, to jsem čekala. Ale s tím vařením překvapil. Super všichni 4 - ten týden přesně splnil mou představu o tomto pořadu. Evidentně stačí sezvat soutěžící s fungujícím mozkem a cítícím srdcem :-)

Dendulína
Péťa je úúúžasnej..chodím 18.10.2012 14:14

Péťa je úúúžasnej..chodím pravidelně na jeho vánoční koncerty do kostela Šimona a Judy..vřele doporučuji,je to opravdu v době předvánoční hluboký zážitek..letos si ho hodlám dopřát osmým rokem:-)

lagurka
skuteční VIP 0 14.10.2012 19:53

Musím se přídat k těm přízpěvkům,které pějí chálu a čtveřici VIP z minulého týdne.Byla to nádhera,načerpala jsem velmi pozitivní energii,to se mi z telvize již dlouho nestalo.Moc Všem aktérúm děkuji.

Meli
Kotvald a zvířata 4 13.10.2012 20:13

VIP Prostřeno tohot týdne bylo z hlediska lidí i receptů fajn, ale otřesným zážitkem pro mne bylo zhlédnutí zvířat - slepice vytažená z pytle... vyděšený králík čekající na smrt a snědení... okamžitě jsem program přepla a dodnes to vydýchávám... proč se toto v TV ukazuje? Ano, ne všichni jsou vegetariáni, ale to neznamená zacházet se zvířaty tak otřesně... Výrazně nesouhlasím s těmito záběry a podporou takového chování...

Marie Pohodová
Nepřehánějte 14.10.2012 10:16

To by mě zajímalo jestli jste v životě také taková hajsinka.Chudáku to se třesete celý den v běžném životě ne?
Nemám ráda týrání zvířat a odcházím od TV,když něco takového avízují, ale tohle jste nepochopil, že to byla legrace?

syslice
Copak tam bylo nějaké týrání? 14.10.2012 11:03

Copak tam bylo nějaké týrání? To zvířata, jejichž maso zakoupíte v obchodě, určitě prožila krušnější chvilky, ale co oči nevidí, srdce nebolí, že? Ten králík i slepice houby věděli, co je čeká. A vy taky víte, co vás čeká, ne? A nás všechny s vámi. A určitě jste měla největší problém s tím, že z černé slepice létalo bílé peří.

evelyna1
to Meli 14.10.2012 12:04

A co tak týrané děti, co ty s vámi dělají? Taky přepínáte program, aby se vás nedotkla krutá realita?

Anonymous
Kdybyste to tak rychle 16.10.2012 16:11

Kdybyste to tak rychle nepřepla, tak byste zjistila, že ty zvířata nezabil!!!

Květa M.
Skvélý týden 4 13.10.2012 11:24

Nechápu Primu, proč si myslí, že lidi baví dívat se v podvečer na hádavé exoty. Tento týden s VIP bylo jak pohlazení po duši. Takto by to mělo vypadat !! Toto bylo o vaření a pohodě. !!!!! Myslím, že příspěvků by bylo mnohem víc ...... a slušných.

reklama