PO - PÁ v 17:50 na Primě

Čtvrteční VIP Prostřeno! Uvaří Lucie Špaková a Lenka Špillarová!

 VIP Prostřeno V (46) Špaková, Špillarová Foto: VIP Prostřeno V (46) Špaková, ŠpillarováFoto: www.iprima.cz

Redaktorky VIP Zpráv znovu pokračují ve své kulinářské jízdě! Ve čtvrtek uvaří redaktorky VIP Zpráv Lucie Špaková a Lenka Špillarová!

 

Lucie Špaková

Půvabná Lucka pochází z pěti sourozenců a vyrůstala v Jihlavě i na vesnici. Divákům je už jasné, že je energická a do všeho jde naplno. „U Lucky jsem ještě nebyla, ale z toho, co jsem slyšela, si myslím, že bude hodně málo místa a hodně srandy,“ předpovídá Andy Košťálová. Kuchyně je minimalistická, hostitelka má obtížné podmínky – čtyřchodové menu musí zvládnout na jedné ploténce. „Už asi chápete, proč nevařím,“ vysvětluje. Kamarádkám ale dopřeje nevšední chutě. Menu toho opět moc neprozradí: „Něco pro teplé medvědice, ožralá muchomůrka, nepanikařte po burgundsku a sladký Láďa“ však vzbudí úsměv a oprávněnou zvědavost.

Recepty:

Něco pro teplé medvědice
Ožralá muchomůrka
Nepanikařte po burgundsku
Sladký Láďa

Lenka Špillarová

Až do Hodonic k rodičům na jižní Moravu kousek od Znojma pozve kolegyně poslední hostitelka Lenka Špillarová, řečená Léňa. Soupeřky a kamarádky přivítá po moravsku, dvojitou nálož slivovice dostane Lucka Špaková. „Maminka všechno připravila, já mám malý byt a tady je všechno, co potřebuju,“ libuje si Lenka, ale stejně je nervózní, aby všechno klaplo. Na předkrm udělá své oblíbené krevety s teplou zeleninkou, na hlavní chod plánuje maminčino kuřátko s nádivkou s rukolovým salátem a sladkou tečkou nebude určitě nic čokoládového, nýbrž šlehačkový dort s jahodami. 

Recepty:

Krevetky s teplou zeleninkou a bagetkou
Maminčino kuřátko s nádivkou a rukolový salát
Šlehačkový dort s jahodami

 

 

Krevetky s teplou zeleninkou a bagetkou
Maminčino kuřátko s nádivkou a rukolový salát
Šlehačkový dort s jahodami

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jak se to jí?

 

VIDEO: Minipánvičky

 

VIDEO: Čokoládový dezert

 

Vaše názory

Bambula80
Prisernost 0 21.11.2012 00:21

Nechápu, od kdy jsou hloupé holčičky/tragédky typu Lucie Špakové celebrity??? Ta je stejně tupá, jako bývala za barem ve Finu, jen s tím rozdílem, že teď vypadá poněkud nemocně. Při tomto VIP jsem cítila, že mi výrazně kleslo IQ, nedám si prostě říct....

Izchen
nejhorsi parta :-(, dekuji ze 1 17.11.2012 19:35

nejhorsi parta :-(, dekuji ze jsem u toho okamzite usnula :-D

evia.maria
Nesouhlasim - je me 60 , ale 20.11.2012 21:44

Nesouhlasim - je me 60 , ale holky byly bezprostřední , mily a na nic si nehrály , na rozdíl od tzv , celebrit

Anonymous
rozežranost 2 16.11.2012 17:37

slůvko rozežranost není odvozeno od slůvka jíst(žrát). S jídlem nemá toto slovo nic společného. Rozežranost je slengový výraz pro rozpustilost
Tentokrát VIP nemělo s vařením nic moc dočinění. Netvrdím, že děvčata neumí vařit nebo že uvařily špatně ale jejich chování u stolu. Byla to prostě hrůza. 4 slepice u stolu co se předháhěly v tom která toho víc řekne a bude nejvíc slyšet. Nejrozumnější a nejmíň afektovaná s těch slečen byla ta poslední.

Ivettt
Slepice budes nejspis ty. 17.11.2012 15:34

Slepice budes nejspis ty. Holky byly super!

Anonymous
Houby super. 18.11.2012 15:19

Houby super.

Kibic
Pořad ztrácí úroveň, pro mne 2 16.11.2012 15:07

Pořad ztrácí úroveň, pro mne neznáme "celebrity" mohli tak akorát soutěžit v délce chichotu. Tohle s vařením nemělo co dělat. Měli byste do pořadu pozvat pane Polhreicha a ten by měl vybrat a oznámkovat jak kdo vařil, jinak je to o ničem.

Milada K.
...No, tak hulvát Polhreich 16.11.2012 16:51

...No, tak hulvát Polhreich by tomu určitě dodal úroveň! :-D

anonym54
No? 16.11.2012 22:57

Proč ten Polhreich nenaučí vařit Babicu?

Anonymous
puberťačky 10 16.11.2012 10:43

Taky se přidávám k názoru, že to to VIP prostřeno byl děs běs. Za prvné od kdy se mezi VIP řadí už i redaktoři? A za druhé to jejich chování mi teda moc pohodové a roztomilé nepřišlo. Spíš to bylo chování ještě nevyzrálých děvčátek, které si hrály na dámy. Sorry ale rozežranost není roztomilá ani u malých děcek ne tak u dospělých.

reklama