PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza VIP Prostřeno!

VIP Prostreno 2011 repríza Foto: VIP Prostreno 2011 reprízaFoto: www.iprima.cz

Vánoční VIP Prostřeno doplní i repríza VIP Prostřena z minulého roku! V pondělí uvidíte Terezu Kostkovou a Petra Kracika. V úterý Vás o svém kuchařském umu přesvědčí další VIP dvojice...

 

Pondělí  s Terezou Kostkovou a Petrem kracikem!

V pondělí uvaří herečka a moderátorka Tereza Kostková spolu se svým partnerem uměleckým vedoucím divadla Pod Palmovkou, Petrem Kracíkem.
Jejich hvězdné menu společně s recepty naleznete ZDE.

V úterý pobaví Krampolovi!


V úterý se za kuchyňskou linkou předvede herec a komik Jiří Krampol, kterého můžete dobře znát ze zábavného pořadu Nikdo není dokonalý! Společně se svou manželkou Hankou, jež dlouhá léta byla učitelkou v mateřské školce, uvaří jídla, která odpovídají jejich zálibě v cestování!
Více Informací o dvojici a jejich recepty naleznete ZDE.

Středu rozvíří divoká Veronika Žilková s Martinem Stropnickým!

Od věčně energické herečky Veroniky Žilkové nemůžete čekat klidný večer. Ani Martin Stropnický, ředitel divadla a herec nepatří mezi lidi, kteří by zůstali na jednom místě. A z Prostřena! vytvoří tak trochu cestovatelský pořad.
Jejich dobrodružné vaření, recepty a informace naleznete ZDE.

Čtvrtek bude ve znamení pohody s Janou Bouškovou a Václavem Vydrou!

Pohodový pár Jana Boušková a Václav Vydra mají rádi přírodu. Dokonce mají i několik koní. Oba dva se znají v podstatě od konzervatoře, kdy se Václav ucházel neúspěšně o Janu. Ale až o několik let později se dal tento harmonický pár plný života zcela dohromady.
Celý jejich příběh společně s recepty nalezenete ZDE.

 

reklama