PO - PÁ v 17:50 na Primě

Úterní VIP Prostřeno! S Barborou Tachecí a Martinou Adamcovou!

VIP Prostřeno 10. hl. foto1 Foto: VIP Prostřeno 10. hl. foto1Foto: All

VIP Prostřeno má nový vysílací čas. Od příštího týdne nás VIP účastníci budou navštěvovat každé úterý a čtvrtek od 20:00. Již v úterý se můžeme těšit na Barboru Tachecí a Martinu Adamcová!

Barbora Tachecí

působí jako novinářka a moderátorka. Moderuje vlastní pořad Fakta Barbory Tachecí. Každý všední den v 17:15 zpovídá jednoho hosta. Absolvovala pražskou Vysokou školu ekonomickou, obor finance, ale s novinařinou začala již na vysoké škole, kde se zaměřovala na ekonomii. Je rozvedená a má syna Sebastiana.

 

Recepty z 28.8. 2012:
  
 

Lososový krém vonící po Itálii

Spaghetti aglio olio

Rukolo-špenátový salát s jablky

Grilované krevety

Vanilko-amarettové překvapení

 

Martina Adamcová

je česká herečka, moderátorka a producentka. Byla první českou moderátorkou televizního soutěžního pořadu Hry bez hranic. V Tankovém praporu si zahrálu četařku Babinčákovou. Od roku 1993 žije se svou rodinou v Kanadě, kde působí nejen jako herečka, ale má svou vlastní produkční společnost.

 

Recepty z 28.8. 2012:

 

Květinové jednohubky

Lososové jednohubky

Hlávkový salát s ořechy

Jehněčí kýta


Banana split

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

VIDEO: Fakta Barbory Tachecí

VIDEO: Špinavá práce

 

Vaše názory

:)Anonymous
Barboro, babo jedna, nauč se 0 14.09.2012 20:09

Barboro, babo jedna, nauč se mluvit. Jakápak šůl? R pořádně neumíš, Ř taky ne. To si říkáš moderátorka? Fuj, styď se!

anonym
habruna 0 02.09.2012 11:59

V Anglii jste se toho moc nenaučila vážená seniorko, akorát býti drzá a útočná. Nepřekvapuje mne to, Angličani a Češi, co se týká chování, žádný rozdíl, záleží na vzdělání a kultuře výchovy, že? Paní neomylná a vševědoucí.

Anonymous
Ve vystupování paní BT v 3 02.09.2012 10:20

Ve vystupování paní BT v tomto pořadu jsem nenašla jediný pozitivní a pohodový moment.
A jako moderátorka - zcela mínusová. Stačí si vyhledat pořad s J. Krausem a vychutnst si její "inteligenci a pohotovost".

mmilena
Však Osman Tachecí řekl, že 02.09.2012 16:44

Však Osman Tachecí řekl, že se neumí chovat.

tanečník
paní Tachecí,přes svou 11.09.2012 21:21

paní Tachecí,přes svou nespornou inteligenci,dokonale ukázala,že je netaktní,nepříjemná,samolibá a má přebujelé ego,to že vypadá jako kachna,za to opravdu nemůže,ale za své chování ano,jako návštěva doma-za trest

vally
chudák paní Martina,se svou 12.09.2012 08:57

chudák paní Martina,se svou dobrosrdečností a upřímností se myslím tady tak znechutí,že raději zase rychle odjede

habruna
at se važeny pan moderator 11 31.08.2012 13:21

at se važeny pan moderator nerozciluje že mu tykámm tykám každému, protože jsem žila leta v Angl. mluvící zemi a je to normální a navíc je mi 76 tak si to vůči nějakému dítěti pravděpodobně ještě školou povinnému mohu dovolit. Omlouvám se vaše veličenstvo.

Dobrý den,

mám dojem, že vykání není jen způsob kastování lidí podle věku ale také projev úcty ke člověku jako takovému bez ohledu na věk. Já Vás jako osobu respektuji, proto Vám vykám. Na oplátku očekávám to samé. je již pak jen na Vás jak se této situace zhostíte. co se týče videa VIP prostřeno. Již 3x jsem Vám přímo do příspěvku postnul odkaz na video. Nezbývalo nic, než ten odkaz použít. Pokud i přesto to trváte na svém, že video není, tak Vám již asi nebudu moc pomoci. Ale budete asi jediná, kdo ho nenašel.
hezký den.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Milada K.
Pane moderátore: 31.08.2012 15:11

...možná, kdyby bylo video označeno patřičnou fotografií, našli by ho všichni. Mě osobně také nenapadlo otevírat něco, kde je fotka z úplně jiné řady, na kterou ani nekoukám.

...Co se týká tykání a slušnosti, bez výhrad s Vámi souhlasím.

Milada K.

habruna
Ale našla, ale bylo to na 31.08.2012 15:36

Ale našla, ale bylo to na radu jedné z posluchaček,určitě ne na vaši. A PODOTÝKÁM, ŽE MI JE VÁS UPŘÍMNĚ LÍTO, KDYŽ VÁS TAKOVÁ NEPODSTATNÁ VĚC JAKO TYKÁNÍ ROZHODÍ. Jen bych ráda věděla, kde jste vyčetl že tykání je známka neúcty.

habruna
a jestli jsem jediná kdo to 31.08.2012 15:40

a jestli jsem jediná kdo to video nenašel, moižná by nebylo na škodu se přečíst to množství odkazů v diskuzi místo kazatelování.

Dobrý den,

možná by nebylo naškodu si všimnout mé snahy lidem pomoct.

Tímto bych to ukončil.

MODERÁTOR DISKUSÍ

reklama