PO - PÁ v 17:50 na Primě

Úterní VIP Prostřeno! S Bobem Kleplem a Lumírem Olšovským!

VIP PRostřeno 12. díl hl. foto1 Foto: VIP PRostřeno 12. díl hl. foto1Foto: All

VIP Prostřeno má nový vysílací čas. Od příštího týdne nás VIP účastníci budou navštěvovat každé úterý a čtvrtek od 20:00. Již v úterý se můžeme těšit na Boba Klepla a Lumíra Olšovského!

Vystudoval Divadelní fakultu Akademie múzických umění (DAMU), obor herectví a nejprve působil výhradně jako divadelní herec. Do všeobecného povědomí jako televizní herec se dostal až díky režisérovi Karlovi Smyczkovi, který ho obsadil v úspěšném českém seriálu To jsem z toho jelen. Za celou divadelní hereckou kariéru vystupoval např. v Západočeském divadle v Chebu, Divadle Na zábradlí nebo v Divadle Komedie. Mezi jeho nejnovější televizní role patří ve filmech Účastníci zájezdu (2006), Místo v životě (2006), Velmi křehké vztahy (2007) nebo ve filmu O život (2008). Pravidelně se objevuje i v zábavném pořadu TV Prima Hádej, kdo jsem.

 


Recepty:
Adžapsandal
Kleplův letní boršč
Čachovbili

Svou kariéru odstartoval po studiu na Ostravské konzervatoři, kdy byl angažován do Divadla Vítězslava Nezvala v Karlových Varech. Později nastoupil do Divadla za branou II k režisérovi Otomaru Krejčovi. Jeho první muzikálovou rolí byl Jelenský v muzikálu Superhvězda Mařenka. Brzy získával další a větší role v moha známých dílech, zejména pak Jerry/Dafné v Někdo to rád horké, za kterou byl nominován na Cenu Thálie 1997. Cenu Thálie však získal až v roce 2001 za Cosmo Browna ve Zpívání v dešti. Později začal znovu účinkovat v Hudebním divadle v Karlíně. V průběhu let se pro své všestranné schopnosti stal jedním z nejžádanějších a nejobsazovanějších českých muzikálových herců.

 


Recepty:
Mrkvová pomazánka
Kuřecí vývar
Vepřová panenka na rozmarýnu
Kynuté švestkové knedlíky
Dobroty k vínu

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Adžsapsandal

 

VIDEO: Čerstvé bylinky

 

VIDEO: Jak vaří Lumír Olšovský

 

VIDEO: Jak vaří Marie Tomsová

 

Vaše názory

AyettoYouda
Pan Klepl je pára z herce 0 18.09.2012 20:16

Pan Klepl je pára z herce nevalné kategorie. Tomu samozřejmě odpovídá i jeho vystupování. Pokud se nemusí přesně držet daného scénáře a je jeho vystupování řízeno pouze jeho intelektem, dochází, jak bylo vidět i v bezduchém pořadu ,Hádej kdo jsemˇ, kde se sobě rovnými ukazoval národu vrchol důvtipu k situacím, které nelze komentovat jinak než, že normální člověk, který úspěšně absolvoval minimálně pět tříd základní školy je proti umělcům tohoto ranku minimálně o několik vývojových stupňů výše.

Marie1
Plivání do pánve 10 08.09.2012 07:09

Pořad jsem si pustila, ale jakmile jsem zahlédla to plivání do pánve, tak jsem přepnula na jiný kanál. Nevím jak kdo, ale já poznám rozehřátou pánev nastavením hřbetu ruku nad pánev, už také vařím nějaký čas. Pana Olšovského neznám, ale když tady píšete, jak měl nádherně prostřeno a navařeno, tak si tu část pustím.

neteř se na chvíli vrátila
plivání do pánve 08.09.2012 13:50

Já do rozpáleného oleje strčím přímo prst, podle seškvařené kůže poznám, jestli je teplota dostačující, nebo mám olej ještě chvíli nechat zahřívat. Myslím, že je to mnohem lepší způsob zjištění teploty oleje, než Bobovo dehonestující plivání do pánve.

neteř se na chvíli vrátila
příspěvek 16:01 08.09.2012 16:13

Tento komentář opravdu není hoden slušné reakce, proto nebudu reagovat.

spálenina
neteř 08.09.2012 17:38

au, au. To musí být velmi bolestivé. Možná byste měla najít jiný způsob. Já např. hodím do rozpáleného oleje kousek něčeho drobného.Jen, co to drobné začne tancovat, můžu smažit.

neteř se na chvíli vrátila
neurolog: 19:55 08.09.2012 20:42

Co si chceš dokázat s tou reakcí, chceš mít za každou cenu navrch a urážet za každou cenu slušnou diskutérku? :(
Chodím sem už tolik let a nikdy jsem neměla problém s diskutéry.
Nevím,co se děje,že se to na mě,ze všech stran,sype :(
To chce,aby se konečně někdo postaral o to,aby sem mohli
jen registrovaní diskutující.
To by byla výhra,pro nás,kteří jsme slušní:)

neteř se na chvíli vrátila
neurolog: 19:55 08.09.2012 20:54

Doktore!!!!Vy jste mi utekl,aniž byste
tu svoji adresu zanechal :(

neurolog
diagnóza 08.09.2012 21:03

Odpověď na tuto otázku by mi bývala mohla pomoct stanovit diagnózu. Bohužel jsem byl potupně smazán. Očekávám vás, paní neteř, ve své ordinaci hned v pondělí. Probereme problémy vaše, problémy pí Bartošové, problémy třetího světa i vašeho psa, budete-li chtít. Těším se na váš, váš budoucí lékař.

anonym
neurolog: 21:03 08.09.2012 21:12

Já chci taky.Já Vás potřebuji víc,než má neteř:(
Já už to tu nezvládám,s těmi psychopaty:(

neurolog
anonym 08.09.2012 21:48

Vážená anonymní paní, jestli jste v nějakém příbuzenském vztahu s paní neteří, pak vaší prosbě velice rád vyhovím. Některé fyzické anomálie mozku mohou být i dědičné. V tom případě Vás čekám ve své ordinace obě dvě i s vašimi psy.

reklama