PO - PÁ v 17:50 na Primě

Úterní VIP Prostřeno! S Mojmírem Maděričem a Naďou Urbánkovou!

VIP PRostřeno 12. díl Urbánková, Maděrič Foto: VIP PRostřeno 12. díl Urbánková, MaděričFoto: www.iprima.cz

VIP Prostřeno má nový vysílací čas. Od příštího týdne nás VIP účastníci budou navštěvovat každé úterý a čtvrtek od 20:00. Již v úterý se můžeme těšit na Mojmíra Maděriče a Andrea Kalivodová!

Naďa Urbánková

V roce 1957 absolvovala střední zdravotní školu v Trutnově jako diplomovaná sestra. V roce 1959 debutovala jako herečka v Pardubickém divadle. Působila v pražské Laterně magice. V roce 1964 ji režisér Ján Roháč angažoval do filmu Kdyby tisíc klarinetů a do pražského divadla Semafor. Zde vystupovala, mimo jiné, také s Pavlem Bobkem, Jitkou Molavcovou, Miluší Voborníkovou, Jiřím Grossmanem a Zuzanou Burianovou. S Country Beatem absolvovala několik důležitých zájezdů do zahraničí, mimo jiné též do amerického města Nashville v Tennessee, bezesporu nejvýznamnějšího centra country music v USA.

Recepty:

Kulajda
Růžová stehýnka a Tygří mléko
Tvarožník

Mojmír Maděrič

Po maturitě na gymnáziu v Uherském Hradišti v roce 1974 vystudoval v roce 1978 herectví na brněnské JAMU. Poté působil v brněnském Divadle Husa na Provázku. Z něj v roce 1988 odešel do Prahy, kde hrál v Prozatímním divadle Františka Ringo Čecha, odtud pak přešel do divadla Ta Fantastika. Vystupoval i v Divadle Kalich, v Pražském Činoherním klubu a v brněnském Národním divadle. V současnosti účinkuje také v Hudebním divadle v Karlíně. Jako moderátor je znám především z účinkování v pořadu Mňam aneb Prima vařečka z Televize Prima.

Recepty:

Gaspacho
Krůta s nádivkou se sušeným ovocem
Palačinky Crêpe Suzette

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

VIDEO: Chorál

 

VIDEO: Gazpacho

 

VIDEO: Rozcvička

 

 

Vaše názory

mmilena
Pan Maděrič, chtěl, aby se 0 23.09.2012 15:44

Pan Maděrič, chtěl, aby se zpívala sprostá píseň do Tv - trapas a ještě mu to vůbec nedochází, proč by se to zpívat nemělo a díví se tomu.

quido1202
Tento týden se Primě výběr 0 14.09.2012 18:22

Tento týden se Primě výběr účastníků hrubě nepovedl. Maděrič, druhořadý rádoby herec, velice hloupý a nesympatický, který jen ničil suroviny a o vaření nemá ani ponětí. Urbánková v ucourané plachtě, kterou namáčela v jídle, hnus. Zábavu netřeba vůbec hodnotit
u obou. Dost hrůza.

Jassinta
DOTAZ 2 14.09.2012 13:50

Kde je video s Urbánkovou a Maděričem, když s Kerndlem tam je? Může mi někdo dát odkaz prosím? Díky

Jassinta
nerada totiž kritizuji bez 14.09.2012 13:52

nerada totiž kritizuji bez shlédnutí

Werenka
http://play.iprima.cz/all/279 14.09.2012 14:20
anonym
Je to vše pouze věcí 3 13.09.2012 13:02

Je to vše pouze věcí názoru.Já bych např. nemohla vydýchat pana Maděriče, nemám ráda laciný sprostý humor. Paní Urbánková je taková jakoby se zalíbit všem, neodporovat nikomu, ale ve skutečnosti je jiná! Její zábava neuvěřitelně hloupá. Líbila se mi paní Kalivodová a možná bych vydýchala i pana Kerndla. Vaření Urbánková versus Maděrič, neohromilo snad nikoho.

liška původní
Naďu Urbánkovou jsem měla 13.09.2012 14:54

Naďu Urbánkovou jsem měla kdysi ráda, jako zpěvačku. Ale v Prostřeno se mi nelíbila. Tu polévku vařila podivně, ostatní spíše připravovala pí. doktorka. Zábava nudná. Ovšem nejvíce mi vadilo, že je jak cuchta. Celý den v tom jednom podivném hacafraku. Vařila v tom, máčela rukávy v těstě, vítala v tom hosty a byla celý večer v tom podivném hábitu((.

Milada K.
Liška původní:...mluvíte mi z 13.09.2012 15:37

Liška původní:...mluvíte mi z duše.

žaky
Valila jsem zraky 13.09.2012 17:39

a nechtěla jsem věřit, že někdo by něco tak přízemního chtěl nazvat zábavou - tedy zpívat daný text. Vůbec se p. Kalivodové nedivím, já bych ho s tím poslala v háj zelený, ať si to p. Maděrič zpívá veverkám... Zábava p. Urbánkové mi přišla zajímavá, i když chápu, že každého to za srdce chytit nemuselo.

anonymon
harmonie předčila očekávání 4 13.09.2012 12:44

byla jsem překvapena, velmi mile paní Naďou Urbánkovou, která vypadá velice pěkně a žensky po boji z nebezpečnou nemocí kterou prodělala - její Prostřeno i když za pomoci její asistentky a především její vnitřní harmonie na mě zapůsobila až magicky,opravdu taková pohoda z člověka se tak často necítí,jako z Nadi a Pavla Vítka-tihle dva mají na víc,než jenom na pouhé vaření i když se ta harmonie utváří i v jejich jídle.

reklama