PO - PÁ v 17:50 na Primě

Úterní VIP Prostřeno! S Upírem Krejčím a Dominikou Mesárošovou!

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již v úterý se od 20:00 můžeme těšit na Upíra Krejčího a Dominiku Mesárošovou!

Upír Krejčí

Václav Upír Krejčí se narodil 13.10.1955 v Rakovníku. Je ženatý, dcera Klárka, dcera Kristiana, manželka ing.arch. Zuzana Krejčí. Václav Upír Krejčí je komik, herec, zpěvák, speaker, spisovatel, scénarista, textař, dramaturg. Vystudoval Ježkovu Konzervatoř – obor pantomima, výrazové divadlo. V roce 1979 na festivalu pantomimy v Litvínově vyhrál hlavní cenu.

Recepty:

Vietnamský salát
Čínské závitky
Thajští garnáti
Pražská roláda

Dominika Mesárošová

Dominika Mesarošová vystudovala střední odborné učiliště kadeřnické s maturitou v Praze. Do podvědomí veřejnosti se dostala milostnou aférkou s bývalým šéfem Miss ČR Janem Moťovským. Následovala plastická operace poprsí, kterou playmate absolvovala na jaře 2008 a stala se vyhledávanou modelkou a fotomodelkou. Dominika je ale především partygirl, která nechybí na žádném večírku.

Recepty:

Dominičino na zeleno
Masový závitek se sněhovou peřinkou
Eskymácký sen

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jak vaří upír

 

VIDEO: Jak na víno a na melouny

 

VIDEO: První setkání

 

 

Vaše názory

Peterkalom
Ožralec 0 22.10.2012 11:52

Upír je jen OŽRALA a no raději nebudu pokračovat

Anonymous
NEUVĚŘITELNÉ CO TA DOMINIKA 0 08.10.2012 13:40

NEUVĚŘITELNÉ CO TA DOMINIKA JE ZA BLBKU A NEVIM,ALE CO JE NA NÍ ???JE ŠKAREDÁ A HLOUPÁ-BOHUŽEL EGO MÁ TEDA HODNĚ VYSOKÉ

aznavúr
Pane Upíre Krejčí, 1 05.10.2012 17:25

to úterý ještě šlo. Byl jste jakž takž snesitelný a i dobře uvařil. Ale to, co jste dělal ty další dny - hrůza! Vaše žena a děti se za Vás musí sytdět a být Vámi, měl byste lézt pár dnů kanálama. I když blbá reklama, taky reklama, že jo? Dvojsmyslné vtipy jsou jasnou vizitkou Vaší úrovně.

Anonymous
Mesárošová a Krejčí 08.10.2012 12:07

Nejhorší dva lidi za poslední dobu.Jeden hloupější a trapnější než druhá.Slečna Mesárošová je hloupá, závistivá a nevychovaná.Takovou dceru bych dala na převýchovu.Její trapné a ubohé kritiky, neumí se chovat a stále musí být středem pozornosti.Nedokázala nic, nic na ní není zajímavého, chudák chlap, který ji má.To si radši může pustit televizi a poslouchat ty blbosti co tam dávají, pořád je to lepší , než poslouchat jí.

Jindra D.
Hanka 4 05.10.2012 09:23

Hanka mne moc mile překvapila. Házela jsem ji do jednoho pytle s těma, ke kterým patří Dominika. Na Hanku jsem naprosto změnila názor. Moc se mi líbila svým velice milým chováním, úctou k rodičům a hlavně svou inteligencí.
Hanko, vůbec se netrap zkaženým večerem těma dvěma neinteligentama.

JituleKK
Úplně s Vámi souhlasím! 05.10.2012 14:36

Úplně s Vámi souhlasím!

mambutka
Naprosto souhlasím. Hanka mě 05.10.2012 14:58

Naprosto souhlasím. Hanka mě také velice mile překvapila svým příjemným vystupováním a slušným chováním. Je vidět, že spolu s Katkou Sokolovou to mají v hlavě naprosto srovnané, narozdíl od zbylých účastníků...

Anonymous
Též souhlasím, určitě se 05.10.2012 19:40

Též souhlasím, určitě se neřadí mezi pipky typu Mesárošová!

Anonymous
HANKA 08.10.2012 12:15

Hanky byla fajn, nepomlouvala, chovala se slušně, nic si nedokazovala, vařila dobře a mile překvapila.Myslím že dát se s Mesárošovou dohromady byla chyba, nepustila bych ji k sobě ani na dva metry.Trapná,něco hrozného.Katka je fajn.Řekla to tam přesně, že tady jsou modelky i ty co předvádí v baru spodní prádlo.Krejčí to je stárnoucí zatrpklý, nesnesitelný a ubohý člověk.

anaide
aa 2 05.10.2012 01:03

Hanko pěkně jste to natřela ožralovi Krejčímu o kterého už není zájem a jeho trapnej rádoby humor.... no fakt na poblití.A ta Mesároška co má v hlavě ..... vám nesahá ani po kotníky jak vyzážově, tak ani inteligencí.Nemusí vás mrzet váš skaženej večer těmi primitivy, oni za to nestojej

reklama