PO - PÁ v 17:50 na Primě

V úterý uvaří slavné matky s dcerami!

VIP Prostřeno VII (5) společná fotka1 Foto: VIP Prostřeno VII (5) společná fotka1Foto: www.iprima.cz

Divákům Primy uvaří důvěrně známé tváře, tentokrát Veronika Žilková a Agáta Hanychová? Nezabijou se tyhle dvě během vaření? Na to se podívejte...

Agáta Hanychová a Veronika Žilková

„Vaření s mámou se nebojím, ale od začátku říkám, že nevím, jestli je to úplně dobrej nápad, protože každá vaříme jinak a každá na to máme jinej názor,“ říká česká Paris Hilton. „Na mámě obdivuju, jak to všechno zvládá,“ říká o Veronice Žilkové její dcera, modelka, reportérka TopStar magazínu, občasná herečka (Crash Road) a královna večírků Agáta. „Já, když mám jedno dítě, si neumím představit, že bych jich měla pět, do toho bych všechny ty děti živila a zajistila bych jim školu, kroužky a bydlení,“ pokračuje uznale o své pomocnici v kuchyni. „Mně se Agáta nejvíc líbí fyzicky. Ona je prostě hezká a já se na ni se zálibou dívám. Mám pocit, že není ani moje,“ říká maminka s nadsázkou o někdejší finalistce miss, která se nezařadila mezi desítky missek, jejichž jméno zapomenete už během televizního přenosu. Absolventka střední Umělecké školy fotografie se rozhodla, že se stane celebritou, a podařilo se jí to. Poté, co se na sklonku léta rozešla s Mirkem Dopitou, otcem svého malého syna Kryšpína, buduje si nový partnerský život s moderátorem a muzikantem Jakubem Prachařem ze skupiny Nightwork. Agáta také obchoduje s módou, ráda fotí, vaří, je pořádná a umí dobře italsky.

Recepty:

Utopená slepice
Upečený pták, střapatky a flambované ovoce

 

Theodora Remundová a Iva Janžurová

Mladší z obou dcer Ivy Janžurové a vloni zesnulého Stanislava Remundy se také vydala na uměleckou dráhu. „Já jsem vystudovala dokumentární tvorbu na FAMU a v době studia jsem začala hrát divadlo. Pak jsem zjistila, že to hraní není až tak úplně jednoduchý,“ říká Theodora, která se k herectví dostala oklikou, aby se časem zase vrátila k natáčení dokumentárních filmů. S maminkou a poté i se sestrou si zahrála ve dvou filmech Alice Nellis – Ene Bene a Výlet. Theodora má dva syny s filharmonikem-violoncellistou Tomášem, s nímž se seznámila v autobuse cestou do Říma. „Nevím, jak to teď bude vypadat, zase to bude třetí chlapeček a už jsem všechno zapomněla,“ říká nastávající maminka, „protože chlapečkům už je deset a sedm.“ Theodora se – stejně jako její maminka – za svého partnera nevdala. „Možná je to klíč ke šťastnému vztahu,“ přemítá Veronika Žilková. „Theodora, když zvládne tři děti, filharmonika a matku v baráku, tak myslím, že zvládne všechno,“ soudí o schopnostech dcery své kolegyně Ivy.

 

Recepty:

Krevetkové bábovičky s celerem
Dýňová polévka s mrkví
Čínské taštičky a okurkový salát s kmínem
Jablečný dortíček

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Tykání

 

VIDEO: Jak vykostit kuře

 

VIDEO: Neshody

 

VIDEO: Hranaté misky

 

VIDEO: Setkání
 

VIDEO: Kachny

 

VIDEO: Hypochondři

Vaše názory

sstepik
Žilkovi a Janžurovi 0 24.08.2013 10:06

OBĚ RODINY,JSOU SUPER,BEZVA DĚTI,POHODA,LEGRACE,KLÍDEK,VÝBORNÁ ATMOSFÉRA,PALEC NAHORU. KRÁSNÉ V.I.P.MOC SE MI TO LÍBILO.

Nicol T.
nepochopitelné 1 16.02.2013 06:59

Díl byl pěkný, celkem klidný, klobouk dolů před Žilkovic rodinou, z každého člena něco vyzařuje ,,charisma" .
Oproti tomu, druhá rodina nudná, flegmaticka, nic zajímavého. Velmi mě pobavil dárek, od paní Žilkové ,,osobní trenéři" chápu obezitu u dospělých lidí, je to jejich boj, ale odsuzuji, když jsou obézní i jejich děti. Toť můj názor. Těším se na další díly Prostřena, jsou velkou inspirací a někdy i pobavením.

Eva Dobiášová
Obdivuji paní Veroniku, 21.02.2013 10:15

ale bez její vydatné pomoci by toho její charismatické dětičky v kuchyni moc nepředvedly. Dcery paní Janžurové se v kuchyni umí otáčet, nepochybuju, že jsou výborné kuchařky. Výhra se dostala tam, kam patří

Anonymousjarka
veronika 0 15.02.2013 11:52

pani veronika ,je velmi inteligentni a srdcova žena,na nic si nehraje a je upřímna moc jí fandim a přeji jí hodně štěsti.bylo to krasny prostřeno bez zavisti ,moc díky všem zučastněnym

´Vlaďka
Tož... 0 13.02.2013 02:51

Díky týto *bandě* byly ty dva večery PROSTŘENO příjemný a bezva.Takže díky Vám všem!!Dobrá sestava...A nepoznávala jsem Agátu-to bylo 100 a 1 !!!!!Mile překvapena!

Eva Marie
Celé 0 12.02.2013 22:44

prostřeno se mi líbilo. Nejvíc jsem si oblíbila syna paní Veroniky, byl super.

Beáta1232456789
Agáta a Paní Žilková 3 11.02.2013 09:50

Mě se líbí rodina paní Žilkové a moc ji obdivuji za to kolik dětí dokázala vychovat a o Agátě si taky nic špatného nemyslím........myslím , že od té doby co má Kryšpína tak je mnohem rozumnější a mám ji ráda a všichni kdo tady o jejich rodině píší negativní komentáře tak jim jenom závidí!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Zendaya D.
aaa 12.02.2013 16:04

ANO, AGÁTA JE SUPER ;)

macková
Nechápu, jak můžete hodnotit 12.02.2013 21:35

Nechápu, jak můžete hodnotit lidi, ktré osobně vůbec neznáte. K čemu to je, jen ztráta času...Na světě je plno mnohem zajímavějích činností...

Anonymousjarka
svata pravda AGATKA JE MOC 15.02.2013 11:55

svata pravda AGATKA JE MOC KRASNA A HLAVNĚ MLADA ,AT SI UŽIVA MA NA TO

reklama