PO - PÁ v 17:50 na Primě

V úterý vaří Šinkorová a Berousek!

VIP Prostřeno (7) společná fotka Foto: VIP Prostřeno (7) společná fotkaFoto: All

Kdo uvaří tento týden ve VIP Prostřenu?

Jaroslav Sypal
„Jarda Sypal je herec, režisér dabingu, autor písňových textů a myslím, že i docela dobrý člověk,“ říká o sobě herec malé postavy, který se proslavil díky komické roli nadporučíka Hrubce z trilogie Byl jednou jeden polda. „Jsem těžký extrovert, ale i citlivý člověk s dobrým srdcem,“ myslí si o sobě první čtvrteční hostitel. „Život mně změnil pan režisér Soukup,“ upozorňuje na zmíněnou komickou roli a na další příležitost, kterou dostal v komedii Jak ukrást Dagmaru. „Mým snem je hrát i jiné role, rád bych zkusil i vážnější polohu, protože vážné role se hrají daleko lépe než ty komediální,“ myslí si herec, který ví, jak těžké je rozesmát publikum. Jaroslav Sypal také působí jako pedagog na herecké škole a tato práce ho velmi baví.
 
 
Milan Drobný
„Jsem zpěvák, skladatel, textař, producent a sportovec,“ vyjmenovává své hlavní činnosti stále šarmantní muž, otec tří dětí, který se prý snaží být nejen dobrým tátou, ale i partnerem. Po mnoha partnerských turbulencích a rozvodech se mu nejvíc líbí Cimrmanova věta: „Nejsem ani přinejmenším ženat.“ Milan Drobný se kdysi rozhodoval mezi dráhou zpěváka a sportovce, pak ho přijali na konzervatoř a za půl roku byl v Semaforu. Vystupoval zde s Karlem Gottem, s nímž se znal z legendární kavárny Vltava. Prošel úspěšně konkurzem, když Šlitr a Suchý hledali náhradu za Matušku, který z divadla odešel. V roce 1994 byl např. zazpívat v Kanadě a Americe krajanům, v roce 2000 absolvoval koncertní turné po Austrálii. Kromě tenisu má zpěvák ještě jednoho velkého koníčka – fotografování.Jiří Berousek:Jedenatřicetiletý Jiří Berousek junior pokračuje v rodinné tradici. První šapitó slavný rod vztyčil v roce 1918, takže jeho historie se odvíjí s dějinami naší republiky. Jediný muž tohoto VIP týdne je představitelem již sedmé generace Berousků, krotitel a ředitel trénuje od rána do večera s koni, zebrami a dalšími zvířaty. „Díky své profesi jsem procestoval tři čtvrtiny světa, viděl jsem mnoho věcí nevídaných. Lepší dětství než u cirkusu není,“ vzpomíná první hostitel Jiří Berousek. „Většinou o mně říkají, že jsem ješitný despota,“ říká o sobě rozhodný muž, který se oženil po půl roce známosti. S manželkou má dvě dcery a v plánu má ještě syna. „Jsem hrozný jedlík,“ přiznává Jiří, který prý všechno, co je dobré, sní. „Je zábavnej a veselej, atmosféra u stolu byla díky němu báječná,“ chválí ho zpěvačka Marcela Březinová.

Jiří Berousek:

Jedenatřicetiletý Jiří Berousek junior pokračuje v rodinné tradici. První šapitó slavný rod vztyčil v roce 1918, takže jeho historie se odvíjí s dějinami naší republiky. Jediný muž tohoto VIP týdne je představitelem již sedmé generace Berousků, krotitel a ředitel trénuje od rána do večera s koni, zebrami a dalšími zvířaty. „Díky své profesi jsem procestoval tři čtvrtiny světa, viděl jsem mnoho věcí nevídaných. Lepší dětství než u cirkusu není,“ vzpomíná první hostitel Jiří Berousek. „Většinou o mně říkají, že jsem ješitný despota,“ říká o sobě rozhodný muž, který se oženil po půl roce známosti. S manželkou má dvě dcery a v plánu má ještě syna. „Jsem hrozný jedlík,“ přiznává Jiří, který prý všechno, co je dobré, sní. „Je zábavnej a veselej, atmosféra u stolu byla díky němu báječná,“ chválí ho zpěvačka Marcela Březinová.

Recepty:

Jarní kuřecí grilovaný plátek
Bylanská bašta
Sladké Jiříkovo tajemství

 

Daniela Šinkorová:

Slovenská herečka a zpěvačka vystudovala konzervatoř v Bratislavě a muzikálové herectví na Jamu v Brně. „Můj koníček a povolání se spojily, je to muzikálové divadlo,“ říká Daniela, která žije v Čechách. Pochází z napůl umělecké rodiny, maminka je loutkoherečka, otec by ji býval raději viděl jako lékařku. Už jako malá ale hrála na piano, flétnu, bicí, tancovala a zpívala. Daniela je pracant a perfekcionistka, její čeština je dokonalá. Ráda čte, poslouchá hudbu, píše texty, má za sebou řadu profesionálních úspěchů. Doma má dvě ceny popularity – zrcátka TýTý i dvě prestižní divadelní ceny Thálie. Diváci Prima family ji znají též jako moderátorku cooking show Jaroslava Sapíka Česko na talíři, ve čtvrtek ji poznají jako kuchařku.

Recepty:

Coccoi de corcoriga
Chřestový krém s omáčkou Alfrédo
Molloreddus Sardo
Banzino (mořský vlk)
Domácí zmrzlina

Vaše názory

anonym
reakce 0 06.05.2014 01:24

Pani Sinkorova MATE MOC PEKNY, DOBRE VARITE A ABY JSTE MELA PRO KOHO DALSIHO UZ BY JSTE TAKY MOHLA MIT MIMINKO TO BY VAS BAVILO JESTE VIC VARIT PRO 3 CLENOU RODINU ,URCITE TO BRZY PRIJDE.

Jana 162
reakce na kritiku p. Berouska 0 27.02.2013 17:03

Vážení diváci p. udivená,DPD,IvetaH, holátko a další! Znám osobně rodinu Berouskových skoro 40 let. Poznala jsem děděčka i tatínka pan Berouska. Je to výborná rodina a žádný komediati. Vůbec nepotřeboval vyhrát,protože procestoval moc a moc zemí i bez výhry. Nemám ráda když někoho kritizujete aniž ho znáte. Pane Berousek, držte se a buďte takový jaký jste.

Jana Macková
To co se nyní v Primě děje 1 22.02.2013 15:52

To co se nyní v Primě děje rozhodně nechápu. Tahle NESMYSLNĚ zpřeházeli vysílací časy, žádáme o navrácení původního vysílacího termínu VIP Prostřeno!!!!!

anonym
My nežádáme vrácení 23.02.2013 13:13

Přehození času nám nevadí. My ale zase žádáme zrušení celého Prostřeno, je to k nekoukání.

sharon
jen by mě zajímalo 1 22.02.2013 15:51

iprima v sms soutěži uvádí že kdo pošle smsku , dostane nějaký vzprek.....jen by mě zajímalo jak když se do smsky neuvádí adresa.....už mi ta iprima lete krkem....a ty kometáře Bouškové a Vydry taky....

udivená
sharon 22.02.2013 19:49

...Zároveň svým hlasování poskytuje svolení o kontaktování za účelem odeslání dárku...

napadlo tě, že díky SMS zprávě mají číslo mobilu? A jestli ti pořad Prostřeno leze krkem, přepni TV, Jak jednoduché :-))

Irenaaa
pan Berousek 5 21.02.2013 20:28

pan Berousek sice vařil normálně, ale jeho pohodová usměvavá tvář vnesla na obrazovku tolik optimismu , že bych se do něj zamilovala - pan Berousek v dnešní době - lék na chmury

udivená
Irenaaa 21.02.2013 22:09

a že nízko boduje, aby vyhrál ti nevadí? Falešný úsměv :-((

Milada K.
Udivená:...ani já mu tu 21.02.2013 22:20

Udivená:...ani já mu tu srdečnost až tak moc nevěřím.

DPD
zákeřnej komediant 21.02.2013 22:50

tvářil se jako bohovskej sympaťák,ale to co předváděl s bodováním,tak je falešnej jak pětník.Ten hoch mě pěkně nadzvedl!

reklama