PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vánoční VIP Prostřeno s Ivanem Vyskočilem!

VIP Prostřeno V (49) Vyskočil s dcerou Foto: VIP Prostřeno V (49) Vyskočil s dcerouFoto: www.iprima.cz

Ivan Vyskočil pokračuje po Světlaně Nálepkové ve svém hvězdném vaření. K tomuto náročnému počinu si přizval svou dceru Míšu.

 

Pochází z pražského Žižkova. Po studiích na gymnáziu vystudoval v roce 1968 pražskou DAMU. Své první angažmá získal v té době v legendární pražské divadelní scéně, jíž byl Činoherní klub.Jedná se o jednoho ze zakladatelů Herecké asociace, jež je známa především udílením ceny Thalie.
Byl celkem čtyřikrát ženatý, jeho čtvrté manželství s Anife Ismet Hassan skončilo v roce 2006 rozvodem. 

Iva Vyskočil pochází z pražského Žižkova. Po studiích na gymnáziu vystudoval v roce 1968 pražskou DAMU. Své první angažmá získal v té době v legendární pražské divadelní scéně, jíž byl Činoherní klub. Jedná se o jednoho ze zakladatelů Herecké asociace, jež je známa především udílením ceny Thalie. Byl celkem čtyřikrát ženatý, jeho čtvrté manželství s Anife Ismet Hassan skončilo v roce 2006 rozvodem.

Má jednadvacetiletou dceru Michaelu,která mu bude pomáhat při vaření. Co spolu vymyslí pro další VIP strávníky?
Stačí posunout zraky dál na jejich menu, ale jedno zůstane utajené. Čokoládové kuličky, která přinesla Míša, jsou tajným receptem Ivany Andrlové, bývalé manželky. A vanilkové rohlíčky? Ty přinesla Ivanova sestra a jejich rodinou recepturu nezná ani sám Ivan Vyskočil.

 

Dezerty: Velká pusinka od mojí dcery Míši a drobnosti, co si kdo chytí

Jsou vlastně tři. První je Velká pusinka od mojí dcery Míši, což je vlastně dort Pavlova, ozdobený šlehačkou a kiwi a dalším ovocem. V poslední době se dvakrát pekl v pořadu Prostřeno! takže recept najdou diváci např. ZDE.

 

Recepty na vánoční cukroví z dnešního pořadu jsou rodinným tajemstvím Ivana Vyskočila a ani on sám nezná jejich přesné znění. Proto je zde neuveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Recepty:

Schovaná vejce
Srnčí hřbet
Italské houbové rizoto
Kuřecí maso se zeleninou a citrónem


PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Ať si to užije

 

VIDEO: Problém s místem

 

VIDEO: Anife vaří

 

reklama