PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vánoční VIP Prostřeno zakončí Dáda Patrasová a Felix Slováček!

VIP PROSTŘENO V (50) Dáda Patrasová a Felix Slováček Foto: VIP PROSTŘENO V (50) Dáda Patrasová a Felix SlováčekFoto: www.iprima.cz

„Je to můj miláček, miláček dětí, krásná žena, celoživotní sexuální symbol i babička,“ horuje o své Dádě Felix. Dáda Patrasová o svém muži prozradí, že když vstává pravou nohou, je to hodný a zábavný člověk, který miluje hudbu a tanec.

 „Díky televizi se octneme oba v kuchyni a já vidím, jaká je to vaření fuška,“ tvrdí uznale sváteční kuchař Felix. „Na druhou stranu, některý věci, když vidím, jak se dělaj, tak už bych je ani nejedl,“ říká, když spatří drůbeží vnitřnosti. „Poprvé ho vidím vařit a je úžasně nervózní," tvrdí o hudebníkovi jeho milovaná žena. Felix propadne pýše začátečníka a usoudí, že má kulinářský talent. A bude ho potřebovat: na menu inspirovaném vařením Dádiny babičky, která prý uměla kouzlit v kuchyni, jsou dva předkrmy: ravioli z červené řepy plněné kozím sýrem a uzený pstruh na topince s křepelčím vajíčkem. Polévkou bude opět drůbeží kaldoun.

Recepty:

Raviola z červené řepy plněná kozím sýrem
Topinka s křepelčím vejcem a uzeným pstruhem
Drůbeží kaldoun
Pečená uzená krkovice s černou omáčkou a bylinkovým knedlíčkem
Amarouny

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kdo vaří u Merunků

 

VIDEO: Syrový pštros

 

VIDEO: Dančí na víně
 

 

reklama