PO - PÁ v 17:50 na Primě

Vánoční VIP Prostřeno zakončí tento týden Anife!

VIP Prostřeno V (49) Vyskočilová se synem Foto: VIP Prostřeno V (49) Vyskočilová se synemFoto: www.iprima.cz

Anife, Anife a Anife. Je jí všude plno. Tento týden zakončí vánoční VIP Prostřeno. Díky jejím kořenům se můžeme těšit na recepty z vonných dálek. Pomáhat ji bude její syn.

Anife Hassan Vyskočilová je na svého syna pyšná: „Harimu je 21 let, je mladej koloušek, má dobrý zuby.“ Asi je to vzájemné: „Moje máma je taková přísnější, furt jenom mluví, mluví, nedá se zastavit. Myslím si, že je to opravdu dobrej kus.“
„Samozřejmě že mě máma sekýruje, ale taky nemá ráda, když se jí do toho někdo plete a dělá si to po svém.“ Hari má trpělivost a už to s Anife umí: „My se vždycky pokáráme a potom jsme za chvilku v pohodě,“ říká a Míša Vyskočilová to potvrdí. Máma a syn dnes uvaří v hezkém bytě v centru Prahy, který už věrní diváci VIP Prostřeno dobře znají. Bude v něm křesťanský stromeček s ozdobami a hlavní chod bude překvapivě také náš: kuřecí řízek s bramborovým salátem. Pak ale bude balkánské menu s musakou a pracnou sladkou baklavou.

Balkánské speciality
Pečené papriky, tzatziki, smažený lilek, špenátovo-masové taštičky, možná toho bylo i víc, ale hostitelka nedodala recepty na všechny tyto zeleninové dobroty, podobné vařila už v létě.

Balkánské speciality jako Pečené papriky, tzatziki, smažený lilek, špenátovo-masové taštičky, možná toho bylo i víc, ale hostitelka nedodala recepty na všechny tyto zeleninové dobroty, které vařila již v létě. Proto se můžete nechat inspirovat ZDE.

Recepty:

Bulharská supa topčeta
České řízky s bramborovým salátem sprosťák, Musaka
Baklava

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Ať si to užije

 

VIDEO: Problém s místem

 

VIDEO: Anife vaří

 

reklama