PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ve čtvrtek uvaří Míša Kuklová a Marcela Březinová

VIP Prostřeno (7) společná fotkaa Foto: VIP Prostřeno (7) společná fotkaaFoto: All

Kdo uvaří tento čtvrtek ve VIP Prostřenu? Herečka a zpěvačka...

Míša Kuklová

„Jsem maminka čtyřletého syna,“ má ve svých prioritách jasno Michaela Kuklová. „Mateřství je to nejkrásnější, co jsem v životě zažila,“ tvrdí herečka. „Když se daří, je to hrozně krásný povolání, když se nedaří, tak je to čekání na další telefon mnohem horší. Jednou nahoře, jednou dole,“ realisticky hodnotí realitu umělecké profese, kterou vykonává už třicet let. „Chtěla jsem být baletkou, naštěstí jsem si na lyžáku zlomila nohu, ve dvanácti jsem přičichla k herectví a to byla konečná. Ve třinácti jsem dostala svou první a hned hlavní roli. Mohla jsem se ulejvat ze školy, poznala jsem známé lidi,“ vzpomíná Míša, kterou si mnoho diváků zamilovalo jako princeznu Jasněnku a jíž dal hodně příležitostí režisér Troška. První žena Jiřího Pomeje kromě hraní také ráda maluje, prý hlavně koně.

Recepty:

Jemná drůbeží paštika

Medová křidýlka

Mrkvová polévka

Porthaus

Jemná Jarčina roláda

Marcela Březinová

„Všichni si myslí, když má někdo potetovaný ruce, že je to „zloun“ nebo rocker na druhou, ale já jsem, myslím si, docela citlivá holka,“ tvrdí o sobě zpěvačka a dvojnásobná maminka, která už překonala jedno z nejhorších období svého života, kdy se musela vyrovnat s tragickou smrtí svého muže. „Rock mám nejradši kvůli té energii, kterou představuje, ale baví mě zpívat jazz i swing a šanson – všechno,“ popisuje svůj široký repertoár suverénní zpěvačka, jejíž kariéra je spojená s hanspaulskou formací OK Band. Marcelu dnes baví i práce pedagožky na Mezinárodní konzervatoři Praha. „K muzice mě přivedl tatínek, který hrál báječně na piano a měl rád swing. Dělal to dobře, nenápadně. Já na první tleskat neumím, já to mám na tu druhou,“ říká o sobě zpěvačka, která prožila část dětství v Africe a nejlépe si prý odpočine prý řízení auta.

Recepty:

Ufo nad rybníkem
Snad za to může láska
Záviny s tajným kódem

Vaše názory

spec
Kdo se chce v něčem vrtat,tak 0 25.02.2013 10:42

Kdo se chce v něčem vrtat,tak se vrtá.Jak ti co píší do této diskuze,tak ti co sedí u talířů s dobrotami,které jim někdo s velkou péčí nachystal.Což myslím všeobecně.
Berousek byl sympaťák,trošku ješitný jakožto většina mužů a všechny VIP zůčastněné ženy byly v pohodě,pokrmy chystaly s nefalšovanou snahou. Bylo příjemné se na tuto partičku dívat. A pro ty,kteří jsou vůči všemu a všem kritičtí,vzkaz...Nedívej se na to a nebo si to vyzkoušej sám!!!!! Myslím,že to není vůbec žádná legrace.

odrobče
Bylo to prima 1 23.02.2013 11:16

Mně se pan Berousek líbil,byl pohodový, vtipný a dobře i uvařil. Zábavu měl perfektní, vše dělal s radostí a byl v nevýhoě, že byl první a nevěděl s kým se setká.

udivená
odrobče 23.02.2013 23:02

od malička nemusím "cirkusáky" a po shlédnutí tohoto týdne už vím proč
:-((

drakula
vaření 1 22.02.2013 16:21

Berousek očividně taktizoval, schválně dával málo bodů aby vyhrál on. Trapák! Jinak na lelevizi už se nedá koukat, samé opakování,hnus.

vírumik
drakula 23.02.2013 11:20

Taktizovali snad všichni, je to soutěž. Jediný je pozval domů a byl z nich nejlepší. Také oceňují jeho humor a dobrou náladu.

Lillyli
Paní Kuklová 2 22.02.2013 15:18

vařila v tv křidýlka už někdy před 15 lety. Pamatuji si i to, že tam říkala, že ona sní 2-3 a Jírka (Pomeje) pekáč. Je to jednoduché, ale blaf..nebo tedy já jsem s tím doma neuspěla. Proč celebrity chodí do pořadu o vaření, když očividně vůbec vařit neumí?

holátko
Taky si to pamatuji, kdyby 23.02.2013 13:07

Taky si to pamatuji, kdyby upekla kus masa, udělá líp. Kdo by chtěl ocucávat kůži z kostí? Jestli je to vrchol jejího kuchařského umění - jakože je, jinak by nepředváděla jedno a to samé - tak pěkně děkuji.

Hka
Paní Kuklová 23.02.2013 15:03

Proč chodí celebrity do pořadu o vaření? Protože mají málo peněz na dovolenou přeci, vezmou tam i toho, kdo neumí vůbec vařit.

Hanumann
Berousek hrál va bank 2 22.02.2013 11:30

Kdo tedy vyhrál? Nevydržela jsem - Prima v poslední době stále přehazuje programy, nelze se podle předpovězených vůbec orientovat. Přebírá nesmyslné pořady. Zajímalo by mne, kdo sleduje Farmáře? Všechny televizní pořady upadají, kdyby nebyl archiv, nebo převzaté primitivní pořady, byly by už jen reklamy.

Anonymous23
vyhrál Berousek společně se 22.02.2013 11:52

vyhrál Berousek společně se Šinkorovou, vylosoval si to on a jede na Kapverdské ostrovy s Mášou :-))). NO a na farmáře jsem mrkla, protože večer cvičím a mám to jako kulisu.

reklama