Reakce na informace týkající se odchodu Světlany Witowské ze Zpráv TV Prima

Televize Prima reaguje tímto na značně zkreslené informace, které dnes zveřejnila některá média a které se týkají změny na postu moderátorky hlavní zpravodajské relace Televize Prima Zprávy TV Prima.

Světlana Witowská po svém sňatku požádala vedení Prima o snížení pracovního nasazení s tím, že se chce více věnovat rodině.

 

Vedení Televize Prima se proto rozhodlo posílit tým moderátorů hlavních večerních zpráv o moderátorku Sandru Parmovou, která doposud působí v České televizi jako moderátorka Studia burza. Přes své mládí je velmi kvalifikovanou novinářkou a významnou posilou týmu zpravodajství Televize Prima.

 

Světlana Witowská dostala od vedení Televize Prima nabídku na další spolupráci v rámci zpravodajství, která vychází vstříc Světlaniným požadavkům na volnější režim.

 

Televize Prima rozhodně odmítá tvrzení, že by Světlanu Witowskou kdokoliv z televize vyhazoval! Informace, které některá média zveřejnila jsou nepravdivé.

 

Více informací nyní podávat nebudeme a diváky o dalších případných změnách budeme informovat v momentě, kdy to bude aktuální.

 

V Praze dne 1. 12. 2010                                                      

Jana Kocová

tisková mluvčí Televize Prima

reklama