Reklama na PRIMA ON-LINE je třikrát efektivnější než jinde!

Prima online logo Foto: Prima online logoFoto: www.iprima.cz

Kampaně klientů na portálech rodiny PRIMA ON-LINE mají třikrát efektivnější CTR (poměr mezi počtem zobrazení reklamy a kliknutí na ni) než na jiných webech v České republice.

Dokazují to aktuální čísla iBillboard a Gemius. Především přes video a brandingy dokáže PRIMA ON-LINE klientům přivést velké množství potenciálních zákazníků na jejich webové stránky. „Máme vyprofilované služby podle cílových skupin s kvalitním obsahem a omezený počet reklamních formátů na stránce a jejich rozmístění,” vysvětluje Petr Jelínek, vedoucí on-line prodeje.

Vysoké CTR pozitivně ovlivňuje i to, že na portály Primy chodí lidé především za zábavou a jsou proto ochotnější nechat se oslovit reklamou. „Máme kvalitní a profesionální obsah, produkt inzerenta je tak vnímán při pozitivním zážitku, a to jistě hraje také zásadní roli,” dodává Petr Jelínek.

„Naše výhoda je, že dokážeme efektivně nakombinovat naše video reklamy s bannery a reklamními články, kampaň ušijeme klientům na míru včetně nabídky balíčků s televizními formáty,” doplňuje Daniel Grunt, ředitel PRIMA ON-LINE.

Rodinu PRIMA ON-LINE úspěšně reprezentuje především bulvární portál prima-STYLE.cz, milovníci kvalitního a zdravého vaření najdou to nejlepší na prima-fresh.cz, a tím nekončíme. Další portál už teď míří na „on-line porodní sál”.

reklama